Pacyfikator i Rozjemca

W dziale tym umieszcza się tematy zwykłych ubrań wymyślonych przez graczy.

Pacyfikator i Rozjemca

Postprzez Mutō Mort » 14 lis 2020, o 23:33

Pacyfikator i Rozjemca
(Lewa i Prawa ręka)

Ranga i Klasa:
S3

Typ:
Rękawica

Obrażenia:
Kłute, Sieczne

Waga Fūin:
250

Ninpō:
Kugutsujutsu

Zasięg:
20m

Przedmiot ten służy do kontroli marionetek za pomocą stylu Kugutsu no Jutsu bez techniki Chakura no Ito. Konstrukcja nakładana na ramiona wyposażona jest w stalowe żyłki wewnątrz przewodu, przypominające linki hamulcowe. Pozwala to na przesyłanie sygnału lub też wywieranie siły na mechanizmy marionetki bez szarpnięcia całą linką. Konstrukcja na dłoni pozwala na dostosowanie wywieranej siły do aktualnych potrzeb co pozwala na stosowanie różnej siły nacisku.
Pojedynczy egzemplarz pozwala wykorzystać tylko jedną rękę i jest zdolny do kontroli tylko jednej marionetki. Co więcej, marionetki te muszą być wyposażone w stawy zawiasowe i muszą być dostosowane do podłączenia stalowych żyłek. Wszelkie inne możliwości w oparciu o ten mechanizm wymagają specjalnego przygotowania w kukiełkach. Niemożliwe jest stosowanie specjalnych zdolności opierających się na chakrze gdy shinobi korzysta z tej metody sterowania. Niemożliwe jest również lewitowanie drewnianych marionetek, całość ich ruchu tutaj opiera się na sterowaniu mechanizmami kukiełki.

Cena:
500Ryō

Unikat
Ostatnio edytowano 17 lis 2020, o 16:45 przez Mutō Mort, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Pacyfikator i Rozjemca

Postprzez Maji Hitoshi » 15 lis 2020, o 11:01

Mort, aż tak ci szkoda standardowego D zapłacić? kappa

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Mutō Mort » 15 lis 2020, o 19:54

Poprawiłem co chciał Daku, zasięg. Co do wyceny, unikat ale NTI zrobię. Materiały nie byłyby kosztowne, wartość już większa z robocizny :p
Nie chodzi o sępienie chodzi o kwestię alternatywy ;)
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Maji Hitoshi » 15 lis 2020, o 20:29

Zasadniczo, stalowe żyłki będzie łatwiej zobaczyć, wyczuć i technicznie nie potrzeba jakiejś techniki by je przeciąć.. Myślę nad sensem istnienia tej zabawki.

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Mutō Mort » 16 lis 2020, o 23:18

Potrzebuje kwestii kosztu nie sensu,. sens to ja mam :p
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Mutō Mort » 17 lis 2020, o 16:45

100 Ryo Materiał Stalowy bazowy
jakieś 16 żyłek wokół ramienia, x 1,5 m długości by wyrównane było to jest w zaokrągleniu 25m, +5 żyłek 20m to jest 125m, wartość podwójna bo to żyłka jako linka hamulcowa... 250 Ryo
x2 za teoretyczną robociznę daje wartość 500Ryo.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Senju Misaki » 18 lis 2020, o 18:26

Dobra wycena jest ok jednak no za taką cene takie gówno? Po co ci to Mort? Naprawdę idź się bawić w kuglarza z charką a nie. Co do samego przedmiotu, cena ok, fukncojnalość wiem jak ma działać nie przeszkadza mi to, marionetki i tak musisz specjalne robić, a i licz się z tym że na pewno to nie będzie taka idealna kontrola marionetek jak przy technice, jak to ma wyglądać 1:1 z kontrolą to dla mnie odpada. Tak jak Hitosi nie wiem na co ci to, ale jak tak bardzo ci zależy to sobie to weź.

Ranga: Genin

Postprzez Cheshire » 18 lis 2020, o 18:28

Jak tam pisałem, do normalnej kukiełki to bym nie kontrolował za dobrze ale tu chodzi o specjalną kukiełkę, dostosowaną do tego, o budowie dającej większą stabilność, z stawami zawiasowymi żeby nie miała luzu etc. To o czym mówisz brałem pod uwagę.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Senju Misaki » 18 lis 2020, o 18:35

Co do tego poruszania to się jeszcze dogada, tak więc czekaj za resztą ode mnie akcepta masz.

Ranga: Genin

Powrót do Ubrania