Leila

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Leila

Postprzez Shinji » 21 mar 2014, o 23:47

[cecha]Mechanizm[&]Staw kulisty[&]Stawy[&]Podstawowy wykorzystywany przez kuglarzy typ stawów. Podatny na żwir i piach.[/cecha][cecha]Uzbrojenie[&]Wyrzutnia Senbon[&]Usta marionetki[&]Szybkostrzelna wyrzutnia senbonów. Pojemność magazynka to 100 senbonów.[/cecha][cecha]Uzbrojenie[&]Wyrzutnie Shuriken[&]Dłonie marionetki[&]Szybkostrzelne wyrzutnie shuriken, pojemność magazynka to 25 shurikenów.[/cecha][cecha]Uzbrojenie[&]Kusari[&]Przedramiona marionetki (5m)[&]Zwykły, klasyczny łańcuch z grubych ogniw. Obrażenia zadawane łańcuchem to stłuczenia, doświadczeni shinobi potrafią jednak zadawać silniejsze ciosy, obuchowe. Ukazuje się dopiero po odłączeniu przedramion od łokci. Jest przytwierdzony na stałe do wcześniej wspomnianych łokci oraz przedramion[/cecha][cecha]Uzbrojenie[&]Wyrzutnie Kunai[&]Stopy marionetki[&]Wyrzutnia kunai, strzela pojedynczymi pociskami. Pojemność magazynka to 5[/cecha]
Leila Ranga: D
Wartość: 400Ryō Wytrzymałość: 2
Materiały: Drewno
Leila jest humanoidalną kukiełką w poszarpanych ciemnych ubraniach oraz z szarymi włosami. Została stworzona na wzór pewnej młodel dziewczyny którą jej twórca, czyli Shinji zobaczył w młodym wieku. Ma dwie ręce, oraz dwie nogi, nie posiada dodatkowych kończyn, ani oczu. Jest po prostu wykonana na wzór młodej dziewczyny.
Budowa kukiełki:
Shinji
 

Re: Leila

Postprzez Hideo » 24 mar 2014, o 20:11

Nie zauważyłem tam w uzbrojeniach jaką range ma ten łańcuch, ale nie wygląda na groźny więc chyba akcept.
 
Posty: 602
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 18:47
Ranga: Jōnin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Leila

Postprzez Nushiame Miyashi » 24 mar 2014, o 20:22

podobnie, akcept
Nushiame Miyashi
 

Re: Leila

Postprzez Cheshire » 27 mar 2014, o 00:39

Akcept, cena nie uwzględnia rzecz jasna amunicji :)
Administrator
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Leila

Postprzez Sukeru » 27 mar 2014, o 21:08

akcept
Sukeru
 


Powrót do Marionetki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników