Akairo hoshi

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Akairo hoshi

Postprzez Mistrz » 4 paź 2014, o 15:43

I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Ręka temat roboczy dla Kae

Postprzez Bai » 5 paź 2014, o 14:50

Stalowe panele nachodzą na siebie, czy są jeden obok drugiego? Jest to ważne, albowiem przy wydłużeniu ręki mogą powstać szczeliny pomiędzy płytkami.
Bai

Postprzez Mistrz » 5 paź 2014, o 15:09

Są dwuwarstwowe, mamy panele obok siebie i te pod spodem uzupełniające. Nie no zostawiłbym szczeliny wrogom? To ja zrobiłem ten opis. Kiedy ja coś robię wszyscy wiedzą, że mają przewalone ;)
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Bai » 5 paź 2014, o 16:48

A więc akcept
Bai

Re: Akairo hoshi

Postprzez Takawa Soh » 6 paź 2014, o 15:02

Kunai/shuriken - 25m,
Ciecz - max 50.

Mechanizm Kikō Junbū - jak dla mnie odpada. A raczej mechanizm sobie może być, ale dopóki posiadacz łapki nie posiądzie w swoim arsenale tej techniki, to dla mnie nie ma możliwości wykonania tej tarczy. To nie mechanizm tworzy tarczę, a technika poprzez mechanizm.

Tak swoją drogą.. co trzeba zrobić żeby szpony się wysunęły/naboje wystrzeliły?:D

Cena.. serio tak nisko wychodzi? :< Przy takim kosztorysie, za 10k byś stworzył prawie niezniszczalnego Robocopa.. xP
Takawa Soh

Postprzez Mistrz » 6 paź 2014, o 17:17

obejrzyj sobie zasięg miotaczy w walce sasori vs chiyo i sakura / szpony wysuwasz tak jak ruszasz rękoma, wedle swojej woli.
Mechanizm zostatnie, kiko junpo bedzie miec opis zmieniony z nowa odslona a protezke już do tego dopasowałem.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Takawa Soh » 6 paź 2014, o 23:29

To nie jest emitowana z mechanizmu zwykła chakra, tylko chakra do klanowych technik, więc jak dla mnie i tak nie będzie możliwości wykorzystania tego przez kogoś bez techniki, ale spoko, mechanizm może zostać jak mówiłem, ale bez możliwości użycia. Chyba, że pobajerujesz (w średnio zrozumiały dla mnie sposób) opis techniki, to wtedy będzie mogła tego użyć, ale dopóki opis nie zostanie zmieniony, to nope.

Więc szpony wysuwają się przy odpowiednim ruchu ręki. Więc w ferworze walki mogą występować samoczynne wysuwania się szponów. Nie lepiej to jakoś ogarnąć.. na przykład niech blokuje je cienka warstwa czegoś i przez impuls chakry byłaby ona usuwana, przez co szpony byłby wysunięte i zakotwiczone w dziurkach metalowych? A następnie przy cofaniu ich kolejny impuls - wyjście blaszek - szpony schowane?

Nie wiem czy nie przesadzasz z tym zasięgiem, takie 50m dla kunai to.. sporo.

Tak swoją drogą jaką szybkość mają wystrzelone bronie? Taką jakby rzucał nimi normalny typek?
Takawa Soh

Postprzez Mistrz » 7 paź 2014, o 00:37

Kuglarze to nie klan. Tu nie ma dyskusji, zostaje koniec i kropka. Kiko junpo dla opisu jest jako technika, ale to działa jak miecz chakry jaki miał Naruto.

Nie. wysuwaja się jak pazury kota, tak jak rusza ręką. W pełni jej wola jak ruch ręką.

Zobacz walki kuglarzy. Szybko.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Takawa Soh » 7 paź 2014, o 12:27

Dobra, to skoro opis techniki uległ zmianie, to chyba może być teraz.
Takawa Soh

Postprzez Kumojin Daizou » 7 paź 2014, o 21:38

Bez zbędnego gadania, akcept. Mort wie co robi.
Kumojin Daizou

Powrót do Marionetki