Libra (Doki)

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Libra (Doki)

Postprzez Shiin Asami » 16 sty 2017, o 23:57

Obrazek

Obrazek

Nazwa: Libra
Wysokość: 318cm
Waga: 176kg
Rodzaj: Doki [怒鬼] - Demon
Wymagania: 2 odrębne ciała (przez wzgląd na podwójne pary kończyn)

Broń:
  • Solidny i zaostrzony kawałek metalu wbity w głowę solidnie przytwierdzony za pomocą nitów.
  • Metalowe pazury długości 10cm zarówno na kończynach górnych jak i dolnych co dodatkowo może wspomagać np wspinanie się.
  • Metalowe, zaostrzone "kości" żeber wystające do przodu mogące służyć do przebicia przeciwnika na wylot. Wystające na 5 cm po za "linię ciała". Dodatkowo wnętrze doki (tzw miejsca gdzie powinny być wnętrzności i płuca) są zapadnięte na 20cm przez co "przytulając" przeciwnika do siebie, może wbić aż 25cm wystającego metalu.
  • Ryū no kuchi - Specyficzna broń wymagająca dużej siły i stabilnego miotacza. Dwie klatki z bardzo wytrzymałego metalu i grubego (5cm stali) nitowane podwójnie na przekładke - klatki zamocowane na grubym zgrzewanym łańcuchu (długość - 20m). Klatka jest na tyle wytrzymała, że wytrzyma wybuch kilku notek wybuchowych w środku nie rozlatując się przy tym na kawałeczki przez co może służyć do zaskoczenia przeciwnika. Klatki ważą około 30kg (wymiary klatek: h=90cm, a=40cm)

Wygląd:
Obrazek

Doki o nietypowej budowie ciała. Podwójne pary kończyn zarówno dolnych jak i górnych sprawiają, że doki ten posiada niebywałe umiejętności równowagi. Co za tym idzie, przemyślana budowa pozwala na wyposażenie tego demona w tak nietypową broń jak "Ryū no kuchi".
Potwór jest dobrze zbudowany, gdyż jego ciało zostało stworzone z męskich partii. Co za tym idzie, jego budowa jest mocno zbliżona do sylwetki człowieka, jednak został on dodatkowo mocno "napakowany" przez co jest o wiele wyższy niż standardowy człowiek. Doki został wyposażony również w metalowy "hełm" który stanowi zwieńczenie głowy i został solidnie przytwierdzony do głowy potwora. Demon został mocno okrojony względem twarzy. Nie posiada oczu, nosa i uszu, natomiast jamę ustną stanowi żuchwa, mocno poszerzona przez wykonawce generalnego.
Demon został również pozbawiony podstawowych atrybutów męskich w postaci przyrodzenia. Jego skóra jest blada i gdzieniegdzie widać mocno zapadnięte żyły. Klatka piersiowa jest bardzo mocno zapadnięta i sprawia wrażenie pustej w środku - wystają z niej metalowe szpony imitujące żebra ludzkie.
By dodatkowo usprawnić poruszanie się w bardzo niekorzystnych warunkach (np. strome skarpy czy nawet pionowe klify) - doki został wyposażony w solidne i całkiem długie szpony.
Przez zamontowanie podwójnych mocowań na miednicy - demon może atakować każdą parą kończyn - niezależnie od drugiej. Oznacza to, że demon może jednocześnie biec na kończynach przednich (mocno się przy tym nachylając do przodu, by złapać pion) i wykonać kopnięcie do tyłu lub w bok. Jest to raczej dodatek bo broń którą dzierży Libra jest wystarczająco niebezpieczna a wygląd potwora może odwieść od ataku najśmielszych wojowników.

Cena za dodatkowe wyposażenie:

- Łańcuch - 40x 20 ryou = 800 ryou + 100 ryou za zwiększenie (zmiana wyglądu względem oryginału) - 900 ryou
- Klatki - 1000 ryou za sztukę = 2000 ryou + zwiększenie twardości + 1000 ryou za sztukę = 4000 ryou
- Pazury - przyrównałem do kunai - 10 ryou x 4 kończyny po 5 pazurów = 200 ryou
- Imitacja kości żebrowych - 12x 2 (12 par) x 30 ryou (przyrównałem do 3 kunai) - 24x30 = 720 ryou
1/5 robocizny odpada ze względu, że to coś w rodzaju kukły.

Łącznie: 900 + 4000 + 200 + 720 = 5820 ryou.
Ostatnio edytowano 25 sty 2017, o 03:16 przez Shiin Asami, łącznie edytowano 2 razy

Ranga: Nukenin

Re: Libra (Doki)

Postprzez Dōhito Midoro » 17 sty 2017, o 00:00

Dla mnie wygląda ok. Na obrazku nie ma tych żeber metalowych więc o nie spytam. Jak one wyglądają, jak wystają i jak długie są by były w stanie kogoś przebić?

ps: jestem ciekaw jak on będzie biegał kappa
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Shiin Asami » 17 sty 2017, o 00:03

Żebra standardowej długości (czyli przyjmując, że doki jest 2x większy od człowieka, ma 2x dłuższe "kości") Widać na obrazku żebra (chyba xd). Są ułożone tak, że minimalnie bardziej odstają niż zaokrąglają się (jak u człowieka) że biegnąc na doki wbiją się pod bardzo małym kątem. Wystają z ciała na 5cm.
Już edytuje

Postprzez Shinigami » 18 sty 2017, o 15:58

Obrazki znikają, jakiś chociaż krótki opis wyglądu jest potrzebny.
Obrazek

Postprzez Shinigami » 23 sty 2017, o 15:13

24h i kosz.
Obrazek

Postprzez Shiin Asami » 25 sty 2017, o 03:16

Poprawiony pierwszy post.

Postprzez Shinigami » 25 sty 2017, o 20:50

Raczej w samym stworze mi wszystko pasuje, tylko nie pamiętam teraz jak to jest na forum zrobione, nie pamiętam przykładów, by ktoś tworzył własne doki i jak to działa - czy ma się ponad limit trzech, czy jak. Jeśli jest to jakoś określone, to mój błąd i możecie podać link do tego, a jeśli nie, to by wypadało najpierw to zrobić.
Obrazek

Postprzez Shiin Asami » 28 sty 2017, o 23:12

Robić mogę ile chcę. Kontrolować na raz tylko trzy. Tak to wygląda.
Zresztą sam dyskutowałeś w tym tematu jak to ustalaliśmy XD

Postprzez Kurogane Azayaka » 29 sty 2017, o 03:36

Dla mnie też akcept
Obrazek

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Dōhito Isao » 29 sty 2017, o 16:29

akcept.
Obrazek
Spoiler:

Ranga: Brak
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Madarao » 29 sty 2017, o 21:54

A niech będzie, fajny kosmita.
Akcept
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Specjalna Ranga: ANBU

Postprzez Shinigami » 10 lut 2017, o 13:34

Faktycznie, doczytałem już. Przypominam, że ciało jest potrzebne, mówię to teraz, żeby nie było dziwnych sytuacji, tutaj tworzysz czysty techniczny opis, w fabule ma się odbyć cały proces zgodnie z techniką klanową od tworzenia doki.
Obrazek

Postprzez Dōhito Isao » 12 lut 2017, o 17:59

przenoszę ;)
Obrazek
Spoiler:

Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Marionetki