Yari

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Yari

Postprzez Shiin Asami » 12 mar 2017, o 17:29

Obrazek

Obrazek

Nazwa: Yari
Wysokość: 312cm
Waga: 180kg
Rodzaj: Doki [怒鬼] - Demon
Wymagania: Ciało

Broń:
  • Kami no Yari - Długa na 450cm włócznia z metalu. Jej grubość dostosowana jest do wielkości doki.
    Długość "drzewca" stanowi 400cm, natomiast samo ostrze jest długie na 50cm. Ostrze budową przystosowane jest do szybkich pchnięć przez zgrubienie (ość) biegnące wzdłuż oraz do cięć (przez ostrość materiału i zastosowaniu wzmocnienia w postaci ości co zwiększa grubość tylko na środku). Dodatkowo w miejscu gdzie zaczyna się ostrze, kończy "drzewiec" wystają dwa pomniejsze ostrza (15cm długości) ułożone w literę V i skierowane w stronę ostrza, są równie ostre więc mogą również służyć do głębszych pchnięć.
  • Kazenosasayaki - Dwa miecze skrzyżowane na plecach demona. Są to miecze przeznaczone zarówno do cięć jak i pchnięć. Są długie na 170cm z czego samo ostrze stanowi 130cm.
    Miecze mają wygląd zbliżony do noży rzeźnickich, są grube a ich szerokość zwęża się od samego początku ostrza, a kończąc na ostrym szpikulcu na końcu. Miecze mimo swojej budowy są standardowej wytrzymałości przez wzgląd na grubość materiału po przeciwnej stronie ostrza. Miecze posiadają tylko jedną stronę ostrą, druga jest grubym, tępym wzmocnieniem.

Wygląd:
Obrazek

Doki o średniej budowie ciała. Wysoki z czarnymi włosami, owinięty w bandaże i ubrany w luźne, ciemne, klasztorowe ciuchy. Posiada charakterystyczne wyposażenie w postaci włóczni, dwóch długich mieczy jednoręcznych oraz bojowych butów na wzór butów ninja.

Cena za dodatkowe wyposażenie:

- Kami no yari - 400 (włócznia) + 100 (wygląd) + 500 (wytrzymałość) = 1000 ryou
- Kazenosasayaki - 2000 (no dachi) x2 + 100 x 2 (wygląd) +500 x 2 (wytrzymałość) = 5200

Łącznie: 1000 + 5200 = 6 200 ryou.
Ostatnio edytowano 15 mar 2017, o 00:00 przez Shiin Asami, łącznie edytowano 1 raz

Ranga: Nukenin

Re: Yari

Postprzez Shinigami » 14 mar 2017, o 14:39

No nie wiem, czy spacer pionowy przejdzie. Jakoś nie wydaje mi się, by byle kolce w butach utrzymały ważące 180kg ciało. Dodatkowo poszczególne koszty bym trochę podniósł, ze względu na tworzone rozmiary przedmiotów.
Obrazek

Postprzez Shiin Asami » 14 mar 2017, o 23:59

Dobra... Nie chce mi się nawet kłócić i udowadniać. Buty usuwam a dla ciekawskich polecam poczytać o "kagi' używanych przez ninja do wspinania się po pionowych ścianach murów czy budynków.

A ja bym nie podniósł. Po pierwsze nie ma tego w regulaminie a po drugie wymiary są z kuźni. W opisie włóczni jest napisane, że maksymalnie 5m. Moja ma mniej.
No - dachi również trafia rozmiarami. Jednie zmieniamy tutaj wygląd względem oryginału i tyle z kosztów.

Ranga: Nukenin

Postprzez Dōhito Isao » 15 mar 2017, o 02:01

Akcept.
Obrazek
Spoiler:

Ranga: Brak
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Shinigami » 15 mar 2017, o 12:26

Mój błąd. Akceptuję.
Obrazek

Postprzez Madarao » 20 mar 2017, o 23:15

Akceptuję i przenoszę
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: ANBU

Powrót do Marionetki