[S] - Tori

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Re: [S] - Tori

Postprzez Mistrz » 9 lip 2017, o 10:35

Nie ma bata. Przy tych wymiarach kukiełka jest za małą by unieść trójkę ludzi nawet jako szybowiec. Dwuosobowe szybowce mają rozpiętość kilkunastu metrów.
Lot jak ptasi, ruchem skrzydeł nie wyjdzie. Ludzkości udało się takie coś uzyskać jedynie w lekkim niewielkim modelu i ledwo takie coś samo się porusza.
Zamiana ruchu skrzydeł na formę szybowca i dodanie silnika chakry by mógł wystartować częściowo rozwiązuje problem. Lewitacja drewna jednak nie pomoże jeśli znajdziesz się na tym. I żaden pomysł tutaj nie rozwiązał problemu zbyt małych rozmiarów ptaka by można było wykorzystać go jako pojazd.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Rindou Arashi » 9 lip 2017, o 15:55

Usunąłem silnik i inne duperele do lotu. Teraz zdolność latania daje Keijugan no jutsu a marionetka sama w sobie ma mechanizmy do kontroli lotu.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Mistrz » 9 lip 2017, o 16:25

Brzmi jak rowerek złożony z części do land rovera ale niestety działa to tutaj. Ważne byś poprawił to w części opisowej kukiełki i pamiętaj o używaniu jutsu na pasażerach.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Dōhito Midoro » 10 lip 2017, o 16:18

nie specjalnie widzę sens robienia kukły która może przewozić tylko pasażerów na których nakładasz Kejiugana który umożliwia samodzielne latanie więc ptak nie potrzebny xd

No ale to tylko moja zdanie xd
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Lily » 15 lip 2017, o 17:55

Autor jakieś zadanie końcowe ma odnośnie całości?
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał

Postprzez Lily » 19 lip 2017, o 13:00

Akceptuję i przenoszę, aczkolwiek także nie widzę sensu w tym wszystkim (Midoro wyżej wyjaśnił). Wszystko ma być zgodnie z ustaleniami i zaleceniami Morta.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał

Poprzednia strona

Powrót do Marionetki