[S] - Tori

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Re: [S] - Tori

Postprzez Dōhito Midoro » 10 cze 2017, o 11:33

Czyli przy ziemi atut, potem silniki a potem szybowanko od 100-150m nad ziemią tak?
jak tak to gdzieś to ładnie w komponuj i klepiemy Akcepta
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Yuki Jun » 10 cze 2017, o 11:56

Ogarnij co wspomniał Midoro i leci Akcept.

Obrazek
Wola ognia Konoszan | Drużyna | Poradnik Nowego Gracza 2017 |Poradniki Moda Twórczości NarutoObrazek | Jun theme | Fight theme | Sad theme |Team Natari Theme |

Komisarz Yuki Jun. Moderator WT oraz Kuźni. Sprawdzacz samodzielek. Chimu do misji rangi A
Autor bloga konkurencyjnego dla Misałki.

Spoiler:

Postprzez Rindou Arashi » 10 cze 2017, o 12:22

Ustawiłem szybowanie 50 metrów, taka jest minimalna wysokość wiatraka elektrycznego, więc zakładam, że tam już wiatr jest w miarę silny. A poza tym, to i tak jest już duża wysokość :D

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Dōhito Midoro » 11 cze 2017, o 09:38

Jestem jeszcze ciekawe jak ptak (marionetka ptaka) może podróżować w ziemi xd
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 11 cze 2017, o 12:32

Nie jest sprecyzowane jak marionetki poruszają się w ziemi, jednak wszystkie kukiełki Kankuro to potrafiły, nawet ta wielka.

Postprzez Shinigami » 12 cze 2017, o 12:01

Samo chakry nie będzie pobierało, potrzebna technika. Marionetka nie potrafi podróżować pod ziemią, może to być jedynie osiągnięte za pomocą osobnej techniki, a więc w opisie marionetki nie powinno się to znajdować.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 12 cze 2017, o 14:03

Shinigami napisał(a):Samo chakry nie będzie pobierało, potrzebna technika

Nie wiem o czym mówisz, ale zapewne chodzi ci o silnik. Marionetka z której to wziąłem nie miała w opisie nic o tym, że wymagana jest do tego technika.

Shinigami napisał(a):Marionetka nie potrafi podróżować pod ziemią, może to być jedynie osiągnięte za pomocą osobnej techniki, a więc w opisie marionetki nie powinno się to znajdować

Sama z siebie nie, ale aby podróżować w ziemi za pomocą Kurohigi: Sanshōuo musi ona być do tego przystosowana. Po to jest ten dopisek.

na dowód trochę kanonu

Spoiler:

Postprzez Shinigami » 13 cze 2017, o 11:52

Dobrze, to dopisz po prostu, że w podróżowaniu pod ziemią chodzi konkretnie o użycie specjalnych technik do tego.

Na +50m on będzie opadał jedynie jak dobrze rozumiem. Żadnego samolotu z tego nie zrobisz.

Nie wiem skąd konkretnie to wziąłeś, ale żeby działał taki silnik, to trzeba przelewać na niego duże ilości chakry, a od przesyłu chakry obecnie na forum jest technika ninjutsu, której ranga oscyluje w okolicach poziomu A.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 13 cze 2017, o 16:03

Shinigami napisał(a):Dobrze, to dopisz po prostu, że w podróżowaniu pod ziemią chodzi konkretnie o użycie specjalnych technik do tego.

W kanonie nie trzeba tego pisać... We wcześniejszych kukiełkach tez taki zapis wystarczył, nie rozumiem dlaczego tu miało by być inaczej.

Shinigami napisał(a):Na +50m on będzie opadał jedynie jak dobrze rozumiem. Żadnego samolotu z tego nie zrobisz.

Traktujęto jako szybowiec. Znaczy się, że korzysta on z prądów powietrznych, które na wysokościach są mocniejsze. Dodatkowo nie jest tak, że są one w płaszczyźnie, tylko niektóre przechodzą niżej, niektóre wyżej, dzięki czemu nie jest powiedziane, że ta nie umie sięwznosić...

Shinigami napisał(a):Nie wiem skąd konkretnie to wziąłeś, ale żeby działał taki silnik, to trzeba przelewać na niego duże ilości chakry, a od przesyłu chakry obecnie na forum jest technika ninjutsu, której ranga oscyluje w okolicach poziomu A.

Silnik wziąłem ze sklepowego tematu kuglarzy. jest tam podany koszt użycia, działanie... Jest to ogólnodostępne, więc nie rozumiem w czym jest problem.

Postprzez Shinigami » 15 cze 2017, o 12:09

Oczywiście rozumiemy się, że normalnie nie będzie mogła lewitować, bo nie jest z drewna.

Po prostu bym prosił, żeby było tak zapisane. Będzie czytelniej i tyle. Same w sobie podróżować pod ziemią nie potrafią, więc powinno to być jasno zapisane.

Tak, wiem, że jako szybowiec, ale raczej bym nie liczył na za dużo w tym przypadku.

Hm, to skoro taki silnik już istnieje w sklepie, to niech zostanie. Wydawało mi się, że jest to tworzone na potrzeby konkretnych marionetek, a wtedy już by w ten sposób nie mogło funkcjonować.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 16 cze 2017, o 21:31

Poprawiłem opis.

Postprzez Shinigami » 18 cze 2017, o 12:07

A co do wysokość, na jakiej zaczyna szybować, to chyba zgubiłeś jedno zero?
Obrazek

Postprzez Arashi Keizo » 18 cze 2017, o 12:46

Akcept, dodaj to zero jeśli potrzebne.
Winning Theme | 'Not giving up!' Theme | Love Theme | Losing Theme | Battle Theme | 'Gonna find you' Theme | Training Theme | Danger Theme | Hell Theme | Tranquil Theme | Sad Theme | Training Theme II | Kenjutsu Theme | Night Theme | Po prostu lubię tą piosenkę Theme | Serwus Theme | Cooking Theme | Akatsuki Theme | Running Theme | Summer Theme |
Elite Theme
Spoiler:

Obrazek

Obrazek

Cursed Seal of Storm
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Dōhito Midoro » 29 cze 2017, o 20:13

Coś tu się dzieję czy czekamy na Soha?
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 29 cze 2017, o 21:11

Czekam na Soha. Wg mnie wysokość jest odpowiednia, co już wcześniej było wyjaśniane.

Marionetka lata od 50 metrów dzięki odpowiedniemu kształtowi no i przede wszystkim niciom.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Marionetki