[S] - Sōryo

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

[S] - Sōryo

Postprzez Rindou Arashi » 9 cze 2017, o 16:17

Płacę dodatkowo za zwiększoną wytrzymałość do S.

tutaj jest opisane dzialko:

tu z kolei jest akumlator:
Ostatnio edytowano 9 lip 2017, o 16:02 przez Rindou Arashi, łącznie edytowano 4 razy

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Re: [S] - Sōryo

Postprzez Yuki Jun » 10 cze 2017, o 01:49

Jak dla mnie wszystko wygląda w porządeczku (Chociaż znawcą wielkim marionetek nie jestem). Łapaj Akcept.

Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Dōhito Midoro » 10 cze 2017, o 11:29

Zastanawiam się czy możesz używać tego akumulatora skoro jest wpisany w tym drugim klanie xd

Dodatkowo opisz mi na jakiej zasadzie te kule lewitują. W tradycyjnych kukłach nic ale to nic nie lewitowało. Wszystko było doczepione do kukły mechanizmem. Jak już koniecznie chcesz taki bajer to możesz je zrobić na niewielkich metalowych prętach które są zamocowane do ruchomego elementu w szyi i by się przy strzale obracały jak bęben rewolweru. Ew każdą kulę byś musiał podpinać nicią by to miało sens. Innej opcji najzwyczajniej nie widze.

Chciałbym jeszcze byś dopisał gdzieś w kukle opis działania działka chakry. Info, że siłą jest duża a atak powolny bo potrzebuje ładowania jest turbo istotna.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 10 cze 2017, o 12:26

Napisane jest, że kule utrzymuje generator nici chakry na plecach, Ta sama zasada działa jak przy mieczach tej drugiej kukiełki.

Postprzez Shinigami » 12 cze 2017, o 11:59

Na jakiej zasadzie te kule mają lewitować, bo wygląda mi to na nieosiągalne, ale mogę nie mieć pełnych informacji (a na tą chwilę nie mam czasu przejrzeć pół forum).
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 12 cze 2017, o 14:04

Shinigami napisał(a):Na jakiej zasadzie te kule mają lewitować, bo wygląda mi to na nieosiągalne, ale mogę nie mieć pełnych informacji (a na tą chwilę nie mam czasu przejrzeć pół forum).

Latają one dzięki niciom chakry, które je kontrolują. Jest to napisane w opisie, dodatkowo było już omawiane w wątku.

Postprzez Shiin Asami » 13 cze 2017, o 03:11

A od kiedy dostępne są karabiny z chakry w naruto? Strzelanie chakrą było na unikatach eventowych i gdyby nie to - to bym powiedział, że efekt nie osiagalny z samego przedmiotu.

Tak samo z innym wyposazeniem. Dlaczego nie jest to traktowane jako osobna technika? Tarcza z chakry również nie wynika z budowy jakiejś tam ramy. Sam generator nie ukształtuje chakry w określony sposób (znów unikat eventowy). Wg mnie to obchodzenie limitu technik.

Ranga: Nukenin

Postprzez Rindou Arashi » 13 cze 2017, o 03:12

To nie są ani przedmioty unikatowe ani eventowe. Są dostępne dla każdego marionetkarza w normalnym sklepie.

O tutaj -> viewtopic.php?f=43&t=566

Postprzez Cheshire » 13 cze 2017, o 19:48

Lewitować można tylko drewnianą marionetkę kontrolowaną nićmi kuglarza, pod warunkiem posiadania atutu odpowiedniego.
Każdą kulę lewitującą musiałbyś traktować jak marionetkę oddzielną, co ma sens tylko gdybyś znał Shirohigi.
Generator chakry na plecach kukiełki ten na plecach nic nie da. Znaczy są takie dwa generatory u kuglarzy, jeden pozwala im tworzyć i kontrolować więcej nici ale to musiałbyś być w kukiełce drugi to generator dla technik ludzkich marionetek.
Jeśli kul nie jest więcej niż osiem można by zrobić je jednak częściami kukiełki tak jak gdy Kankuro rozbijał Karasu na części, wówczas ta kukła by mogła być sterowana bez Shirohigi ale zużywałaby 10 nici.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Dōhito Midoro » 14 cze 2017, o 02:50

Mistrz napisał(a):Lewitować można tylko drewnianą marionetkę kontrolowaną nićmi kuglarza, pod warunkiem posiadania atutu odpowiedniego.
Każdą kulę lewitującą musiałbyś traktować jak marionetkę oddzielną, co ma sens tylko gdybyś znał Shirohigi.
Generator chakry na plecach kukiełki ten na plecach nic nie da. Znaczy są takie dwa generatory u kuglarzy, jeden pozwala im tworzyć i kontrolować więcej nici ale to musiałbyś być w kukiełce drugi to generator dla technik ludzkich marionetek.
Jeśli kul nie jest więcej niż osiem można by zrobić je jednak częściami kukiełki tak jak gdy Kankuro rozbijał Karasu na części, wówczas ta kukła by mogła być sterowana bez Shirohigi ale zużywałaby 10 nici.

Mniej więcej tak jak mówiłem tylko, że fachowo. Ponownie wyskoczę z propozycją by zrobić z nich coś ala obrożę na drewnianych kijkach przymocowaną do szyi na obrotowym mechanizmie.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 14 cze 2017, o 03:11

Mistrz napisał(a):Lewitować można tylko drewnianą marionetkę kontrolowaną nićmi kuglarza, pod warunkiem posiadania atutu odpowiedniego.

Mrówka miała wbudowany generator nici, którymi dało się manipulować. Wciągnęła nimi Sakkona do swojego wnętrza. Teraz nie mogę znaleźć tego fragmentu....

Co do elementów, to obejrzałem walkę z Sasorim i Deidarą w czasie wojny. Kankuro kontrolował wtedy dwie mrówki, plus rozbijającego się na 8 elementów Karasu, tak więc jeżeli zmniejszę ilość kulek do 7, to zachowam dokładny układ jak tam ( 2 kukiełki + kukiełka z 7 dodatkowymi elementami)

Ewentualnie mogę zrobić WT do obsługi takich mechanizmów jak właśnie kontroler chakry do manipulacji przedmiotami / prostymi, jedno elementowymi kukiełkami.

Postprzez Shinigami » 15 cze 2017, o 12:11

Tylko one muszą na czymś "osiadać", cały czas nie będą w powietrzu.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 16 cze 2017, o 13:31

dodałem zaczepy w których są kulki.

Postprzez Shinigami » 18 cze 2017, o 12:10

Z wytrzymałością podobnie jak wcześniej. Ten akumulator do czego ma służyć? Te kule są za małe żeby pełnić rolę czegoś takiego jak miotacz/działko. I nieklimatyczne to.
Obrazek

Postprzez Dōhito Midoro » 29 cze 2017, o 20:13

Coś tu się dzieję?
Obrazek

Następna strona

Powrót do Marionetki