[S] - Sōryo

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Re: [S] - Sōryo

Postprzez Rindou Arashi » 29 cze 2017, o 21:21

Generator tarczy mieścił się w takim małym elemencie jak płat dłoni, więc myślę, że da się ją rozpleść między kulkami, ewentualnie mogę zwiększyć ich ilość do czterech.

Co do działka, to mieściło się on w głowie marionetki, więc w kulce o średnicy 20 cm także powinna się zmieścić.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Cheshire » 9 lip 2017, o 10:24

Co innego takim generatorem wystrzelić nićmi złapać coś i zwęzić te nici by przyciągnąć go do środka a co innego wykonać tymi nićmi tą, kontrolę jak kukiełkami. Tak jak w WJ jestem przeciwny temu.
A i nie wciągnął go niciami. Mrówka znalazła się za Sakonem Ukonem gdy Ci wykonali odskok i wpadli do jej wnętrza.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Rindou Arashi » 9 lip 2017, o 16:00

Mistrz napisał(a):Co innego takim generatorem wystrzelić nićmi złapać coś i zwęzić te nici by przyciągnąć go do środka a co innego wykonać tymi nićmi tą, kontrolę jak kukiełkami. Tak jak w WJ jestem przeciwny temu.
A i nie wciągnął go niciami. Mrówka znalazła się za Sakonem Ukonem gdy Ci wykonali odskok i wpadli do jej wnętrza.

Już nie ma generatora. Traktujemy kulki jako elementy marionetki, jażdy kontrolowany oddzielnie, czyli do pełnej kontroli potrzebuje ona 8 nici.

Co do walki to mogłem się pomylić która to była, ale pamiętam taki fragment jak nićmi ktoś jest wciągany do środka.

Postprzez Cheshire » 9 lip 2017, o 16:26

Spoko, a nie myslałeś o Akahigi i wsadzeniu sobie generatora w ramię?Zachowałbyś większość ludzkiego ciała i miałbyś problem z głowy z tymi wieloczęściowymi kukłami :)
Administrator

Postprzez Dōhito Isao » 9 lip 2017, o 17:18

Co to za podpowiadanie xD
Obrazek
Spoiler:

Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Rindou Arashi » 9 lip 2017, o 17:21

Wymaga to kolejnej misji w zanadrzu :D A poza tym, mam protezy, które niedługo sobie zamontuję i rozwiąże to mój problem :D

Postprzez Lily » 15 lip 2017, o 17:56

Modzi? Macie jakieś końcowe zdanie? Czy można już przenosić?
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał

Postprzez Lily » 19 lip 2017, o 12:58

Przenoszę, ale wszystko ma być według zaleceń i za zgodą Morta ;).
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał

Poprzednia strona

Powrót do Marionetki