Raiton

Rodzaj technik charakteryzujący się korzystaniem z chakry o określonej naturze. Pozwala to na wykonywanie technik manipulujących jednym z pięciu żywiołów: ognia, wiatru, pioruna, ziemi oraz wody.

Moderator: Mistrz Gry

Raiton

Postprzez szkoda » 23 cze 2013, o 18:45

Obrazek
Raiton [雷遁]: Jeden z pięciu podstawowych żywiołów. Daje on władzę nad elementem pioruna pozwalając na wykonywanie niezwykle potężnych technik ofensywnych jak i wspomagających. Jest niezwykle potężny przeciwko Dotonowi, jednak traci swą efektywność w starciu z Fūtonem.
Wymagają go między innymi klany takie jak: Haretsu i Dōhito, Uchiha, Arashi oraz Maji.

Kekkei Genkai wykorzystujące Raiton:
Żywioły składowe:
Powstały żywioł:
Klan:
Raiton
Doton
Bakuton
Haretsu i Dōhito
Raiton
Suiton
Ranton
Arashi
Raiton
Katon
Enton
Uchiha
Raiton
Fūton
Jiton
Maji

Paraliże:

By obliczyć wpływ paraliżu na ofiarę wykonać następujące czynności:
  1. Należy zsumować poziom dziedziny Raitonu z rangą wykorzystanej techniki paraliżującej raitonu oraz wszystkie premie nieuwzględnione w KP przy atrybutach (np z atutu profesjonalisty).
  2. Należy zsumować Siłę Chakry i Wytrzymałość postaci paraliżowanej.
  3. Należy od sumy użytkownika techniki paraliżującej odjąć sumę postaci paraliżowanej.
  4. Do wyniku należy dodać lub odjąć modyfikator wynikający z rodzaju paraliżu:
      -1 - Paraliż na całe ciało
      0 - Paraliż na część ciała (np połowa, ćwierć, kilka kończyn)
      +1 - Paraliż na jedną kończynę.
  5. Należy wynik porównać z poniższą skalą:
      3 - Mocny paraliż, przeciwnik nie może poruszać sparaliżowanym ciałem (1 tura)
      2 - Słaby paraliż, przeciwnik może sparaliżowanym ciałem z trudem poruszać, kosztuje go to wiele wysiłku (3 tury)
      1 - Słaby paraliż, przeciwnik może sparaliżowanym ciałem z trudem poruszać, kosztuje go to wiele wysiłku (2 tury)
      0 - Słaby paraliż, przeciwnik może sparaliżowanym ciałem z trudem poruszać, kosztuje go to wiele wysiłku (1 tura)
      -1 - Słaby paraliż (tylko dla technik paraliżujących co najmniej pewien obszar ciała), działa tylko na najbliższą kończynę; przeciwnik może sparaliżowanym ciałem z trudem poruszać, kosztuje go to wiele wysiłku (1 tura dla technik paraliżujących obszar ciała, 2 tury dla technik paraliżujących całe ciało)
      -2 - Słaby paraliż (tylko dla technik paraliżujących całe ciało), działa tylko na najbliższą kończynę; przeciwnik może sparaliżowanym ciałem z trudem poruszać, kosztuje go to wiele wysiłku (1 tura)
      -3 - Paraliż nie działa
  6. Wyniki poniżej -3 oznaczają brak paraliżu.
  7. Wyniki większe niż 3 działają jak paraliż przy wyniku 3 dłuższy o tyle tur, ile wynosi Wynik - 3 (przy wyniku 4 paraliż będzie trwał: 1 bazowa tura + [4-3] = 2 tury).
  8. Paraliże o mocy jak w wyniku 3 można zamienić na słaby paraliż trwający tyle tur, ile wynosi Wynik - 1; wymaga to zaznaczenia w opisie techniki.
Administrator

Raiton: Ranga D

Postprzez szkoda » 23 cze 2013, o 18:47

Obrazek

Administrator

Raiton: Ranga C

Postprzez szkoda » 23 cze 2013, o 20:06

Obrazek

Administrator

Raiton: Ranga B

Postprzez szkoda » 23 cze 2013, o 20:21

Obrazek

Administrator

Raiton: Ranga A

Postprzez szkoda » 23 cze 2013, o 20:36

Obrazek

Administrator

Raiton: Ranga S

Postprzez szkoda » 24 cze 2013, o 15:23

Obrazek

Administrator

Kuroi Kaminari

Postprzez Mistrz » 21 lut 2015, o 13:03

Obrazek
Kuroi Kaminari [黒い雷]: Styl Walki Raitonu generujący czarną błyskawicę. Efektem jest spora celność i stabilność błyskawicy. Opanowanie tego stylu wymaga kształtowania chakry przez specjalny tatuaż - podczas treningu należy go wykonać. To znak Kaminari [雷]. Znajduje się w nim pieczęć wspomagająca kształtowanie jutsu. Po nim też można rozpoznać użytkowników tego stylu.

Obrazek

Obrazek

Ostatnio przesunięty w górę 21 lut 2015, o 13:03 przez: Mistrz.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Techniki predyspozycji Natura