Kanningu no Jutsu (Shurikenjutsu)

Tutaj przenoszone są ważne na forum tematu, które przestały być aktualne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Kanningu no Jutsu (Shurikenjutsu)

Postprzez Nara Satoshi » 1 sty 2018, o 23:08

Dzisiaj w akademii panowała poważna atmosfera. Uczniowie po wejściu do klasy otrzymali woreczek z narzędziami. Tego dnia miał odbyć się test z wiedzy o rolnictwie. W klasie pojawiły się 3 nowe osoby, a w ciągu 10 minut uczniowie mieli przygotować się do ściągania pod nadzorem nauczyciela. Oczywiście wiedza ta nie była rozpowszechniana w akademii, więc nikt z klasy nie miał żadnych szans na zdanie bez pomocy kogoś z zewnątrz. Nauczyciel zobowiązał się obiektywnie oceniać widoczność tych prób i wypraszać z klasy osoby, którym się to nie udało. Kiedy Satoshi w ręce dostał narzędzia, pierwsze co zrobił, to wziął stamtąd małą kartkę, nić i lusterko. W kartce zrobił małą dziurkę i przywiązał do niej nić. Położył ją na ławce za sobą i klepnął w ramię osobę tam siedzącą. Wyglądała na zdenerwowaną.
- Trzymaj lusterko, za jego pomocą będziesz w stanie odczytać odpowiedzi osoby za tobą. Nie znam jej, więc na pewno jest podstawiona. Dam ci jeszcze małą kartkę, którą położysz pod sprawdzianem i spiszesz tam odpowiedzi. Korzystamy oboje, o resztę się nie martw.
Po kilku minutach rozpoczął się sprawdzian i tak jak zaplanował, dziewczyna za nim zwinnie odczytywała i zapisywała informacje najpierw na swojej, a później na jego kartce. Po wszystkim pociągnął za nić i kartka niepostrzeżenie wylądowała w jego ręce. Odpowiedzi były już na swoim miejscu. Jako pierwszy oddał sprawdzian i sam wyszedł z klasy. W ten sposób unikał podejrzeń, a nauczyciel swoją uwagę skierował na dziewczynę za nim. Cel wykonany, niech radzi sobie dalej sama.
Obrazek
Głos Walka Muzyka
Mowa Myśl Działanie

Ranga: Genin

Postprzez Hyūga Eijiro » 4 sty 2018, o 21:14

Kolejnym treningiem jak się okazało – miał być trening ściągania. No może nie tak dosłownie, ale jednak używanie różnego rodzaju lusterek i innych małych pierdół pozwalało na sprytny dostęp do informacji potrzebnej w danej chwili. Co prawda Eijiro miał swojego byakugana, którym mógł to zrobić bez problemu, ale postanowił też włożyć nieco wysiłku i w takie zajęcia. Dopiero po którejś nieudanej próbie zaczął pomagać sobie czasem swoimi białymi oczyma. Kiedy już udało mu się to opanować mógł wrócić do domu na ciepłą kolację przygotowaną przez jego mamę.
Obrazek

Prowadzę misję D lub C, chętnych zapraszam na GG :>

Ranga: Chūnin

Postprzez Hide Yugakure » 7 sty 2018, o 23:02

Hide przyszedł do szkoły sądząc iż będą się uczyć kolejnego ninjutsu jednak został bardzo mile zaskoczony, gdyż owa lekcja miała być dość niecodzienna. Zostali poinformowani, iż następnego dnia odbędzie się bardzo trudny sprawdzian z wiedzy teoretycznej. Sensei powiedział im także, że odpowiedzi do pytań są schowane w jego gabinecie w szufladzie zamkniętej na klucz. Hide jak się spodziewał wszyscy zaczekali aż sensei pójdzie do domu aby włamać się do jego biurka. Hide natomiast natychmiast pobiegł na dach akademii. Korzystając z lusterka zawieszonym na żyłce, które opuścił pod okno nauczyciela zobaczył jak sprawdza on, czy odpowiedzi wciąż są na swoim miejscu, przy okazji pokazując wszystkie odpowiedzi. Hide wciągnął lusterko i poszedł do domu coś zjeść.

Ranga: Uczeń

Postprzez Yamanaka Inotari » 28 sty 2018, o 22:35

- Jedną z najważniejszych broni shinobi jest spryt i wiedza, jeśli nie najważniejszą. Musicie umieć radzić sobie zdobywać informacje, są one często cenniejsze niż wszystko inne. Pamiętajcie o tym. - Zwrócił się Seo do klasy spoglądając zarazem na większość z uczniów z osobna.
Przymknął on na chwilę oczy, a później zatrzymywał wzrok na członkach klanów o szczególnych umiejętnościach, po chwili dodał
- Wszyscy mają własne sposoby na zdobywanie informacji, mikrofony, lusterka, żyłki, a nawet wasze dziedziczne umiejętności mogą okazać się przy tym niezwykle przydatne.
- Musicie wiedzieć, że wywiad, to bardzo ważna część waszego przyszłego życia, informacje są w stanie uratować życie, albo zapobiec katastrofie, nie raz tak się stało w historii kraju czy nawet samej krainy.
Inotari słuchając Seo wiedziała, że jej zdolność klanowa jest właśnie do tego celu przeznaczona, oraz, że może być użyteczna nie tylko w tym jednym, ale też w wielu innych sposobach jej zastosowania, mniej lub bardziej pośrednio. Ojciec wielokrotnie opowiadał jej o tym jak klan Yamanaka wykorzystuje swoje zdolności w celach wywiadowczych, oraz o ich zdolnościach kanchi-ki. Była pewna, że niedługo sama je opanuje i wykorzysta nie jeden raz.
Spoiler:

Postprzez Zotto » 18 lut 2018, o 17:24

Był słoneczny dzień. Zotto żwawo maszerował w kierunku akademii - to miał być jego pierwszy dzień nauki po za domem. Jak dotąd jego rodzice stawiali na swoje własne metody nauczania i prawdopodobnie dzięki pieniądzom władze wioski pozwoliły im na to. Teraz eksternistycznie młody musiał zaliczyć poszczególne umiejętności. Pierwszy dzień zaliczeń właśnie się zaczął. Chłopak wszedł na teren akademii i korytarzem przeszedł do wyznaczonego mu pomieszczenia.
Nauczyciel położył przede mną różnorakie narzędzia, które w prosty sposób miały pomóc w tym zadaniu. Dał chwilę, bym zaznajomił się ze sprzętem, po czym podał mi kartkę z testem i kazał zająć miejsce. Szybko zabrałem jaki sprzęt mogłem i zająłem swoje miejsce. Rozwiązanie było niezwykle oczywiste, byłem wręcz rozczarowany. Okazało się, że wszystkie odpowiedzi były przyklejone w jednym miejscu na suficie. Nie podnosząc głowy spisałem wszystko i oddałem kartkę.
-Nuuuda-parsknąłem do nauczyciela i wyszedłem.

Ranga: Uczeń

Postprzez Shiin Lai » 18 mar 2018, o 20:40

- Każdemu z was rozdałem kartkę z zaznaczonymi odpowiedziami na różne pytania. Nie znacie jednak treści tych pytań, więc nie będziecie mogli znaleźć odpowiedzi własnoręcznie. Ćwiczenie będzie polegało na tym, by zdobyć informację od innych osób. Pytań jest pięćdziesiąt. Każdy z Was ma zaznaczone dziesięć poprawnych odpowiedzi. By zaliczyć, musicie zdobyć jeszcze dwadzieścia. Nie liczyłbym w tym przypadku na łut szczęścia z przypadkowymi odpowiedziami.- Uśmiechnął się tajemniczo i rozejrzał po sali.
- Prócz odpowiedzi na waszych kartkach, w tej sali znajdują się również ukryte kartki z wypełnionym testem w całości poprawnie. Jeśli wszystko jasne, zaczynajcie. Ach. Jeszcze jedno. Osobę, którą złapię na ściąganiu trzy razy, obleję. Do dzieła.- Uśmiech nie znikał z jego twarzy. Najwyraźniej wizja tego ćwiczenia bardzo przypadła mu do gustu. Laiowi trochę mniej, wszak nie miał zbyt wielu możliwości w tej chwili na ściąganie. Przypomniał sobie, że sensei kazał poprzedniego dnia zabrać na te zajęcia różne przedmioty i... lusterko! To miało zdecydowanie ułatwić zebranie informacji. Wyczekiwał jedynie odpowiednich momentów, gdy sensei był zwrócony do niego plecami i zerkał w lusterko, by zobaczyć odpowiedzi innych osób. Wynik był zadowalający. Czterdzieści poprawnych odpowiedzi.

Spoiler:
Uczucia, co? W moim przypadku ich nie ma. Nie wspominałem Ci, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy? Jestem wężem. Zimnym mięsem, pozbawionym serca. Mój język wije się wprzód i w tył, wiecznie w poszukiwaniu nowej ofiary, zdobyczy. A jeśli spodoba mi się to, co znajdę, pożeram je w całości.

Obrazek
I'm the one who beats the wind and the loneliness.

PZ

Jeśli Ci się nudzi, chcesz pogadać, bądź chcesz bym poprowadził dla Ciebie jakąś misję, pisz śmiało na chacie, pw bądź gg.

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum