Rekrutacja, przydział i spis chimu

Tutaj przenoszone są ważne na forum tematu, które przestały być aktualne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Rekrutacja, przydział i spis chimu

Postprzez Marvelous » 23 sie 2015, o 14:11

Obrazek
REKRUTACJA DO ORGANIZACJI!

Chimu to lokalna nazwa na prowadzącego misję w fabule lub dziale misji, a także mini eventy czy wątki eventów pod nadzorem Mistrzów Fabularnych (ci są odpowiednikami pełnoprawnych Mistrzów Gry z RPG, MF to część ekipy administracji odpowiadająca ściśle za fabułę). Podstawą tego, by na forum toczyło się życie są więc sami chimu, których ilość powinna być wystarczająca by każdy gracz mógł prowadzić działania w fabule oraz prace prowadzące do rozwoju postaci. Jednak by administracja zachowała kontrolę nad wydarzeniami w fabule istnieją nie tylko zasady prowadzenia misji w specjalnym dziale lub miejscach fabularnych, ale również system rekrutowania Chimu.

Każdy gracz w dziale misji może prowadzić misje od rangi D co C. By prowadzić misję rangi wyższej należy zgłosić się do Mistrza Fabularnego (do administracji standardowej tylko w sytuacji długotrwałych braków MF na forum). Rozmowa może przebiegać na czacie, PW czy też gg lub nawet FB. Nie prowadzimy tematu rekrutacyjnego, gdyż pod nawałem obowiązków forumowych łatwo o nim zapomnieć i najlepsza forma kontaktu to taka, której nie da się przeoczyć. Po uzgodnieniu o jaki mniej więcej przydział gracz chce się ubiegać wykonuje on misje w fabule prawdopodobnie rangi B (nie ma problemu z misjami wyższej rangi ale zazwyczaj robi się je mając już określony przydział i starając się o jego poprawę). Po wykonaniu misji mf sprawdza, czy nie ma zastrzeżeń i edytuje niniejszy temat, a dokładnie drugi post z listą Chimu o przydział dla gracza.

Jak widzicie system naboru i awansów jest swobodny i umowny. Wprowadzono go w celu ułatwienia pracy chimu, by nie ograniczać graczy. Oczywiście choć praca jako chimu jest dobrowolna jest ona zalecana, pozytywnie wpływa na wizerunek gracza, posiada własne wynagrodzenia i upłynnia rozgrywkę na forum co zawsze pozytywnie wraca do graczy zajmujących się prowadzeniem misji. Mimo to MF mogą usunąć gracza z listy chimu jeśli nie jest on jako chimu aktywny - nie dotyczy to sytuacji, gdy nie ma chętnych do wykonywania misji ale jedynie sytuacji, gdy dany chimu z lenistwa unika swojego zajęcia.
Rodzaje przydziałów:
    Misje od D do S
    Misje od D do S w fabule
    Eventy (MF mogą jednak rekrutować natychmiastowo na potrzeby eventów dowolnych chimu)
Zaznaczyć trzeba, że misje pościgowe to misje w fabule; wykonywanie ME podlega pod wykonywanie eventów lub misji w fabule (przy trudniejszych ME anleży porównać do misji. Jeśli ktoś w przydziale zaznaczone ma misje w fabule dotyczy to też misji w dziale.
Obrazek
Administrator
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 11:33

Lista Chimu

Postprzez Marvelous » 23 sie 2015, o 14:11

SPIS CHIMU


Misje D-S w fabule i Eventy
Gurenshiddo aka Remon
Hyūga Natarī aka Jaskółka
Rindou Arashi aka BeeBee-Hachi
Suzuko Murai aka Jednorożec
Hatake Asagi aka Samurai Jack
Arashi Keizo aka Kezio Auditore da Firenze
Sanae Misae aka Pieseł


Misje D-S


Misje D-A w fabule

Yukisora Kenshin aka Ahsoka Tano

Misje D-A
Shotaro

Misje D-BMisje D-C

Wszyscy w dziale misji.

Osoby odpowiedzialne za sprawdzanie misji samodzielnych:
Wszyscy mający jakikolwiek przydział.
Obrazek
Administrator
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 11:33


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników