Shōton: Kaihō

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Shōton: Kaihō

Postprzez Kouseki Hiroki » 24 cze 2019, o 22:49

Z niektórymi jednostkami, po prostu lepiej nie wchodzić w dyskusje. Niepozdrawiam.

Multikonto

Ranga: Nukenin

Re: Shōton: Kaihō

Postprzez Lily » 1 lip 2019, o 21:05

1. Nie podoba mi się wpływanie na kryształ innych jednostek, skoro to nie są twory stworzone z Twojej chakry.
2. Sama koncepcja mnie razi. Za dużo tutaj może być problemów w mechanice samej walki. Dodatkowo prędzej Shoton widzę jako stałe konstrukcje a nie pseudo senbon zakurę. Widzę tutaj również rakowe zastosowania w przyszłości.
3. Patrząc na możliwości jutsu podtrzymywanie tego kosztem C za kontrolę to kolejna obraza.

Jestem przeciwny całej koncepcji. Być może mnie przekonasz jakimiś sugestiami/poprawami. Ostrzegam jednak, że jutsu może otrzymać brak akcepta już w kolejnym moim poście i polecieć do archiwum.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Lily » 7 lip 2019, o 12:11

Gracz proszony jest o potencjalną odpowiedź inaczej dzisiaj ląduje w archiwum technika.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Postprzez Lily » 9 lip 2019, o 13:52

Kosz.

Powrót do Własna Twórczość: Techniki