Hirame [Stworzona]

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Hirame [Stworzona]

Postprzez Mutō Mort » 13 lip 2013, o 18:01

Hirame ヒラメ Płastuga
Ranga: B Materiał: Metal
Opis Wyglądu:
Jest to dysk wykończony piłą przypominającą tarczową. Posiada on trzy otwory w których znajdują się śmigła, dwa główne pełniące rolę nośną oraz jedno przednie, stabilizacyjne. Kukła zakończona jest stalową liną z kolcem przypominającą ogon. Od spodu Hirame posiada wyrzutnię senbonów. Nazwa tego dysku oznacza płaszczkę.
Budowa ciała:
Broń: Piła
Jest to bardziej defensywa niż atak. Ciężko tym przeciąć coś ze względu na grubość Hirame, jednak można poważnie zranić przeciwnika lub uszkodzić coś, co stoi nam na drodze. Piła ta obraca się na mechanizmie, dzięki czemu cała Hirame nie musi się obracać.
Broń: Wyrzutnia
Posiada trzy otwory z trzema mechanizmami strzelającymi. Szybkość wystrzału to pięć igieł na sekundę. W każdej wyrzutni zapieczętowanych jest techniką Katai Busō no Fūin pięć senbonów owiniętych w małe wersje notek wybuchowych (stworzonych techniką Tokusei no Tensō) dzięki którym każda igła ma siłę wybuchowej notki.
Broń: Ogon
Stalowa lina o długości długości regulowanej, do dwudziestu pięciu metrów. Zakończona jest ona wytrzymałym kolcem. Pokryta trucizną staje się niebezpieczną bronią.
Cechy dodatkowe: Lot
Marionetka ta ma wbudowane śmigła. Dzięki temu marionetkarz może stać na niej i latać. Ma to jedną wadę, by szybko się przemieszczać musi być nachylona w kierunku lotu. Na dłuższą metę jest to niewygodne i temu nie dorównuje środkom naziemnym transportu. Pozwala na skrócenie podróży jedynie o 1/3, a i to tylko dzięki temu, że omija przeszkody. W sytuacjach kryzysowych może jednak lecieć bardzo szybko, i do takich została stworzona, do ucieczek na krótkim dystansie. Na piechotę żaden shinobi nie jest w stanie dorównać jej prędkości, gdy shinobi korzysta z pełnych jej możliwości, szczególnie przy pionowym wznoszeniu się.
Materiał: Zewnętrzny
Materiał zewnętrzny to najlepszej jakości stal, może spokojnie wytrzymać ataki bronią miotaną, a nawet niektóre techniki rangi A, nie ma jednak szans z Rasenganem, Chidori czy Kage Bunshin Shuriken no Jutsu - ta ostatnia potrafi poważnie ją uszkodzić. Jednak nawet słabsze jutsu jeśli są celne mogą uszkodzić wyrzutnię senbonów na spodzie Hirame.
Materiał: Wewnętrzny
Wewnętrzna część kukły została wykonana z jak najlżejszych materiałów, dzięki czemu jak na swój rozmiar jest stosunkowo lekka.
Wartość: 2500Ryō
Ostatnio edytowano 14 lip 2013, o 00:06 przez Mutō Mort, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 726
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Hirame

Postprzez Takawa Soh » 13 lip 2013, o 18:14

Akcept. - transfer
Takawa Soh
 

Re: Hirame [Stworzona]

Postprzez Cheshire » 16 paź 2020, o 19:58

Opis nieaktualny, do archiwum
Administrator
 
Posty: 1871
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak


Powrót do Własna Twórczość: Przedmioty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników