Jaskółka

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Jaskółka

Postprzez Cheshire » 7 gru 2017, o 03:03

ciemny zamiast czarnego to kretyńskie pomijanie tego co pisałem kiedyś - gdzie to u diabła jest - że miecz to tylko kalka z kokuto. Ta dziura w nim tutaj nie wzmocni go tylko go osłabia. Cechy mają wynikać z opisów a nie je nadrabiać. Miecz pęknie przy starciu dwoch szermierzy.

Przepływ chakry wyrzuciłem z regulaminu. Nikt z tego nie korzysta bo w ogóle nie jest to opisane, więc można to wywalić. Nie, nie jest to Twoja wina, nie zrobiłem tego przez Ciebie. Rzecz w tym, że po wprowadzeniu zmian autorstwa Kato cecha ta stanie się dużo mocniejsza jeśli w tej formie zostanie i dużo więcej warta, nie możemy jej za 1000 sprzedać.

Poza tym do pewnych zarzutów ostatnio rzucanych, swoimi pomysłami męczysz ludzi to nie mają już siły na rzucanie argumentów i podejmowanie innych kroków przed wywaleniem pewnych tematów. Nie chodzi o ten miecz, sam w sobie nie jest rakowy etc, ale pewne pomysły jak styl walki to nie dziw się, że ludzie nie podejmują standardowej dyskusji bo wszyscy już myślą, że specjalnie wkurzasz modów tutaj. Dałbym grupę karną żeby odciąć Cię od tego działu gdybym tylko miał dowód, że świadomie robisz rakowe pomysły :p
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Shiin Asami » 7 gru 2017, o 04:25

" Dałbym grupę karną żeby odciąć Cię od tego działu gdybym tylko miał dowód, że świadomie robisz rakowe pomysły :p" Ależ ja was kocham xD Nie mam co robić w domu tylko wam raki wrzucać żebyście się wkurzali. Nie mam 15 lat :P

Nie jest żadna kalka. Chciałem dać jako unikat to źle, dałem jako zwykły - też źle... Chce po prostu taki wygląd miecza bo mi się podoba i tyle. Nic więcej, nic mniej.

Miecz wcale nie pęknie, ażurowanie wzmacnia konstrukcję miecza bo ten fragment stali jest tępy, grubszy niż samo ostrze (grubszy jest na całej długości i szerokości, nie zwęża się jak ostrze). Przy długim mieczu, dodatkowo bardzo wąskim, będzie to niewątpliwie wzmocnienie lepsze aniżeli ość lub kilka czy zbrocze.
Oczywiście wzorów żadnych nie będę podawał coby nie było, że was męczę (zresztą i tak nikt tych wzorów nie czyta ;_; ). Jak się uprzesz to usunę, chociaż wg mnie to po prostu blokowanie twórczej inwencji użytkownika i nic więcej.

Chakra usuwam.
@EDIT
Tzw jutro usunę, bo trzeba i cenę zmienić wtedy a dziś mi się już liczyć nie chcę.

Ranga: Nukenin

Postprzez Cheshire » 21 lut 2018, o 05:21

-O chakrze mówiłeś, że wywalisz.
-Czarny kolor zaakceptuje Ci jak tam napiszesz mi co na gg wspomniałeś, że to nie byłby wyczyn, udowodnij, że kowal taki mógłby ot tak to zrobić bez problemu.
-Wywal otwór w ostrzu, jest on rakowy. Taka broń się złamie.
-Magazynki chakry to kreska dwie w jakiś photoshopie gimpie paincie. niech będą na zewnątrz ostrza od spodu. przy jelcu. I zapomnij o 10, jedna dawka trucizny to fiolka.
butelkę byś musiał w tym umieścić ;) proponowałbym jednak od spodu jelca dać truciznę by było to najsensowniej i tylko dziurę w obrazku załatać w ostrzu.

Czyli zmiana miejsca na truciznę by zachować porządną wytrzymałość ostrza, to co wcześniej powiedziałeś o wywaleniu chakry, załatanie dziury w ostrzu i ta ilość trucizny.
Administrator

Postprzez Lily » 27 lut 2018, o 13:17

Czekam na jakąś reakcję użytkownika. W przypadku jej braku, archiwum.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Lily » 28 lut 2018, o 13:59

Archiwum.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Poprzednia strona

Powrót do Własna Twórczość: Przedmioty