Yukisora Kagetsuna

Yukisora Kagetsuna

Postprzez Yukisora Kagetsuna » 27 kwi 2019, o 11:49

Yukisora Kagetsuna
A man who cannot uphold his beliefs is pathetic in this world or the next.
A duty to die.
Rodzina Yukisora ma to do siebie, że nadaje swoim dzieciom symboliczne imiona. Starszy, Kenshin, został skromną prawdą - zwykłą rzeczywistością alkoholika i kobieciarza, który upija się codziennie niemal w sztok ku rozpaczy rodziców. Młodszy, Kagetsuna, jest cieniem księżyca. Cieniem niebios, muskającym niespokojną ziemię w kojącym geście: nie martw się, wszystko będzie dobrze.
Honor i sprawiedliwość to dwa słowa, które stanowią 100% opisu Kagetsuny. Cichy, łagodny, w odróżnieniu od swojego aroganckiego brata łatwy do prowadzenia Kagetsuna zwykle nie wychodzi przed szereg. Woli uważnie obserwować i wtapiać się w cień, przybierać odpowiednie role, zmieniać się z dnia na dzień, odgrywać kolejne role - i nawet się nie zastanawiać nad tym, gdzie, do jasnej cholery, podziało się jego prawdziwe ja. To samo ja, które Kenshin tak energicznie pokazywał śźwiatu, które nie było dla niego upokorzeniem ani wstydem, nie było jego słabością. Różnica między braćmi była dramatyczna: Kenshin był głośńy, wrzaskliwy, czerpał z życia garściami. Kagetsuna trenował w milczeniu, osiągając kolejne poziomy doskonałości, obserwując starszego, wyzwolonego brata - i w duchu żałował tego, co będzie musiał zrobić.
Wobec kobiet i dzieci Kagetsuna jest miły, opiekuńczy, troskliwy, często się uśmiecha - ale w przeciwieństwie do brata nigdy się nie śmieje za głośno i żyje raczej dyskretnie. Może dlatego, że obaj urodzili się inaczej: Kagetsuna miał być ciszą, a Kenshin dźwiękiem.
Uwielbia koty, interesuje się dawną poezją i bronią (szczególnie kocha katany) - i gdyby nie dwa cholerne nawyki i jeden lęk, byłby całkowicie normalnym samurajem. Jednym z tych nawyków jest noszenie, czy to zima, czy lato, świątek, piątek czy niedziela, tego durnego białego szalika otrzymanego od brata (jakby był jakąś próbą odkupienia), drugim picie herbaty o zachodzie słońca. A jedyną rzeczą, której się tak naprawdę boi, nie jest śmierć w hańbie czy kara za bolesną przeszłość, tylko - cholera- ta głupia woda, do której kiedyś trzeba wejść.
Ostatnio edytowano 29 kwi 2019, o 22:35 przez Yukisora Kagetsuna, łącznie edytowano 2 razy
misje:

POPROWADZĘ MAKSYMALNIE DWIE MISJE.
 
Posty: 25
Dołączył(a): 27 kwi 2019, o 11:45
Ranga: Uczeń

Re: Yukisora Kagetsuna

Postprzez Maji Seitaro » 28 kwi 2019, o 22:31

Obrazek
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2328
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Yukisora Kagetsuna

Postprzez Nanoha » 24 lip 2019, o 22:19

archiwum
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników