Amu - Skonczone

Amu - Skonczone

Postprzez Gutyo Amu » 20 mar 2020, o 18:26

Aburame Gutyo
Motto postaci: ZLAPIĄ CIE
- Mroczne ja ma krucze włosy, jest artystyczne i posiada czarne serce jednak również (zabił ich ex). Od wrażliwości częściowej twarz chłopięca, co powoduje czasem agresję. Jest jednak sumą, tym mrocznym.
- Poboczne ja to on sam. Nie różni się tak w całe charakterem, jego zmienione ja zdaje się mieć władzę w jakimś stopniu nad nim. Czasem płacze z niewiadomych powodów, ale nie taki jest. Ma chłopięca twarz, używa kart niczym jakiś biznes Azjata, a umysłem przypomina dziecko z pustyni. Ma wielkie oczy krótko mówiąc jako ten dobry.

Z powodu sił dzialajacych juz na jego cialo uważa, że jego zdolności sięgają podziałów jak termin "Czasoprzestrzeń" określany jakoś w Naruto, tzn, że jest artystą a jego budowa sama w sobie jest niczym twór jakiś a nie, zwykły jest.
Złączonych braci oddano owadom, te stworzyły z nich kopię osoby, jednak jak mówię kopię o jednym układzie chakry. O dziwo ciała były dwa, oby dwa zmieszane jak by chcieli oddać im dwóch synów. Rozdwojenie jaźni to termin stosowany najsilniej jednak bracia byli podobni dlatego jeden został przeniesiony gdzieś indziej. Okazało się że przeniesiony brat zamknięty został w jakimś wiezieniu, w wieku 8 lat był już chuninem, jednak nie o nim, a o identycznej pozornie postaci innej kopii. Natura działa na nich jednakowo, mimo rozłąki. Ten nasz nie zna żadnego Jutsu jednak jego zaginiona kopia regeneruje połówki i może utrzymać je połączone, przez co zabija się wiele razy jak i może przeżyć. Rozłącza je na owady o dwóch właściwościach.
Ostatnio edytowano 22 mar 2020, o 12:36 przez Gutyo Amu, łącznie edytowano 10 razy
Yeees boy milordzie

Ranga: Uczeń

Re: Amu - Skonczone

Postprzez Gutyo Amu » 21 mar 2020, o 15:49

Zakonczone, nie jestem dobry z polskiego w szkole, ani nie kryje że inspiruje się czasoprzestrzenia jako dziedzina do rozwoju w Naruto.
Yeees boy milordzie

Postprzez Nara Rin » 21 mar 2020, o 19:59

Charakterystyka do zmiany
w przymiotach, do 2 wad, atuty brane zawady i jedna darmowa predyspozycja, do tego przymioty mają być w odpowiednim kodzie, a nie wklejone
technik na początku masz mieć 0, i ich nie wklejasz tylko dajesz ich nazwy pogrupowane w dziedziny i rangi,
w ekwipunku masz mieć tylko ten startowy i kasę, i znowu masz dać tylko nazwy tych przedmiotów, a nie je wkleić.
Na poprawę charakterystyki masz czas do jutra, inaczej dostaniesz bana.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Gutyo Amu » 22 mar 2020, o 12:38

Tak prościej bo miałem mało czasu ;) chyba pasuje wszystkim.
Yeees boy milordzie

Postprzez Nara Rin » 22 mar 2020, o 12:40

jacy złaczeni bracia, jakie używanie kart jak azjata, jakie oddawanie synów, jakie bycie chuuninem, ogarnij to kp, termin nadal się nie zmienia

Postprzez Gutyo Amu » 22 mar 2020, o 12:42

Syjamscy, a chuuninem jest nie ja . biznesmen Azjata karty ma dobre niby - nie liczę że to ostatnie zrozumiesz akurat
Yeees boy milordzie

Postprzez Nara Rin » 22 mar 2020, o 13:04

Serio nie ma sensu byś tu grał. Samodzielek nie będziesz mieć akceptowanych, będziesz mieć zakaz prowadzenia żadnych misji przy tym poziomie języka polskiego, mało kto będzie ci chciał cokolwiek prowadzić, a i mało kto o( ile w ogóle ktokolwiek) będzie chciał robić z tobą fabułę. Wróć jak nauczysz się języka polskiego tak by ludzie cię rozumieli.

Postprzez Gutyo Amu » 22 mar 2020, o 13:32

Akademia to możliwe że już za trudne dla mnie do zrozumienia. Może skupie się na sesji na discord z Naruto. To w sumie pozegnanie. Chciałem powalczyć w Naruto, a nie szukać kolegów. Nie wiem pobawię się na innych forum, jeśli będzie tam ktoś w końcu mlody.
Yeees boy milordzie

Postprzez Ragi » 23 mar 2020, o 17:32

Wywalam
life is soup, i am a fork
Administrator

Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Powrót do Karty Postaci