[KP] Gurenshiddo Massai

[KP] Gurenshiddo Massai

Postprzez Gurenshiddo » 13 lut 2015, o 04:53


Karta postaci:

Imię: Gurenshiddo
Nazwisko: Massai
Pseudonim:
Przydomki:
Kraj: Hi no Kuni
Wioska: Konohagakure no Sato
Numer Rejestracyjny: 0049300
Płeć: Shinobi
Wiek:
Wzrost: wysoki
Waga: chudzielec
Grupa krwi: 0 Rh-
Poziom: B
Rangi: Tokubetsu Jōnin
Opis Wyglądu:
  Gurenshiddo to specyficzne indywiduum. Tak, to słowo chyba najlepiej oddaje stan rzeczy jaki zastajemy po pierwszym rzucie oka na aparycję i styl bycia tego osobnika. Specyficzny. Jego szczupłą sylwetkę, wskazującą na niedowagę (waży on 58 kilogramów przy 178 centymetrach wzrostu), podkreślają obwisłe czarne bluzy i t-shirty przedstawiające różne zespoły muzyczne, tudzież i nawet krzykliwy symbol anarchii, w ostatnich latach noszony rzadziej na rzecz t-shirtu z symbolem Konohy. Młody mężczyzna nie wyróżniałby się pewnie niczym z tłumu, gdyby właśnie nie ten odmienny styl ubierania się podkreślający jego gust muzyczny.
  Mimo niepozornej postury, Massai w przeciągu ostatnich lat nabrał sił witalnych, co się nawet zarysowało nieznacznie na jego ciele, a jego cera przybrała mniej chorobliwego odcienia. Jego zielone oczy nakrapiane złotymi plamkami błyszczą jasno znad kurtyny długich pofalowanych włosów. Widać w nich żywy blask, osobowość pełną energii, inteligencji i niespodzianek. Rysy twarzy młodzieńca w przeciągu ostatnich laty zdążyły nabrać męskiej ostrości, a pod charakterystycznie długim nosem wciąż widnieje beztroski uśmiech, będący markowym atutem osobowości Gurenshidda.
  Ciemne blond włosy mężczyzny zwykły być zaczesane w sposób zasłaniający lewą część twarzy, przykrywając niewidzące oko. Wyjątkowa cecha oczu Gurenshidda, sprawia, że gdy ten korzysta z technik Katonu, zielona barwa oczu zostaje w pełni wyparta przez złoty kolor, by post factum powrócić do naturalnej formy. Nie wiadomo, czemu tą cechę można przypisać.
Opis Charakteru:
  Osobowość Gurenshidda jest wbrew pozorom bardziej złożona, niżby się to mogło pierwszorzędnie wydawać. Nie ukrywajmy, mężczyzna ten sprawia bowiem wrażenie osoby o prostolinijnym charakterze, której nie ima się rozsądek, głębsze refleksje, czy smutek. Zawsze skłonny do żartów, wpadający w tarapaty i zwracający na siebie uwagę poprzez wygłupy oraz odstające od normy zachowania. Pod powierzchnią zwykle entuzjastycznego i pełnego energii lekkoducha, kryją się jednak głębsze, naznaczone, warstwy jego osobowości, które aktywują się w odpowiednich okolicznościach.
  Pierwsze wydarzenia, które poważnie naznaczyły charakter Gurenshidda to śmierć jego rodziców oraz "zesłanie" do sierocińca, z którego często uciekał. Od najmłodszych lat, Massai Gurenshiddo był ufną i naiwną istotką. W domu dziecka jego naiwność została wykorzystana przez dokuczliwych rówieśników, nie szczędzących mu i pastwiących się nad nim bezlitośnie. To wtedy mały Massai odnalazł ucieczkę w sztuce, która była jego emocjonalnym katalizatorem.
  Mimo utraty rodziny i przeżyć w sierocińcu, nie udało się nikomu stłamsić jego charakteru. Po przystąpieniu do Akademii odżył na nowo, znowu przeistaczając się w gapowatego i pełnego energii, beztroskiego chłopca. Tam też zakolegował się z Ukyo, razem z którym propagowali zdrową rywalizację. Tam też spełniło się jedno z marzeń Gurenshidda, by opanować grę na gitarze.
  Bardzo kluczową rolę w jego życiu odegrało pojawienie się Aiko Yamanaki i Kyasupy Hyūgi. To dzięki tej dwójce, Gurenshiddo nauczył się czym jest prawdziwa przyjaźń. Należy też zaznaczyć, że chłopak stał się szczególnie zależny emocjonalnie od Aiko. Więź jaka go połączyła z dziewczynką miała przetrwać poważne próby. Misja w Uzushiogakure, gdzie po raz pierwszy splamili ręce krwią wroga, oraz destruktywny atak nieznanych sił na Konohę tylko umocniły ich połączenie, utwierdzając dwójkę w przekonaniu, że nie ma rzeczy, którym razem nie mogliby stawić czoła - tak też wyrośli na kochającą się i oddaną sobie parę.
  Jednym przełomem w jego życiu było pojawienie się Oczyszczonego, wraz z nieznanym wcześniej wujkiem Gurenshidda, Haro Massai'a, który znikąd pojawił się w jego życiu wraz z organizacją Oto Kanki. To wtedy życie Aiko wisiało na włosku, a Guren nie szczędził w środkach by ją uratować. To wtedy też Oczyszczony zasiał w nim wątpliwość dotyczącą słuszności służby pośród rang shinobi. Wątpliwość, która nigdy do końca nie została rozwiana.
  Za ostatni, przełomowy, punkt w kształtowaniu jego charakteru należy uznać śmierć najlepszego przyjaciela, Kyasupy, na wspólnej misji. To wtedy poznał siedzącego wewnątrz siebie Resshina, który przebudził się w nim obdarzając go nowymi zdolnościami. Pomimo przedłużającej się żałoby po Kyasupie, Gurenshiddo nauczył się w pełni respektować cykl życia i śmierci, a sam kontynuował swoją ścieżkę.
  Mimo, że zazwyczaj jest szeroko uśmiechnięty, Guren wie, kiedy należy spoważnieć i odpuścić sobie żarty. Jego chaotyczny umysł, wodzący nieraz bardzo rozbiegane myśli, potrafi pracować na naprawdę wysokich obrotach, niejeden raz podsunął też wyjątkowo przemyślane i skuteczne plany działania. Mężczyzna pomimo zachowania swej lekkodusznego sposoby bycia, skłonny jest do egzystencjalnych refleksji oraz rozważania przeszłości, dzięki której lepiej postrzega teraźniejszość i patrzy z wyczekiwaniem w przyszłość.
Historia Postaci:
  Kōichirō Massai i Ashia Herugō tworzyli skuteczny duet, wywiązujący się sumiennie z powierzanych im zadań. Nigdy nie splamili dobrego imienia Ukrytej Wioski Liścia, zawsze dzielnie stawiali czoła przeciwnościom Losu i wykonywali nawet najtrudniejsze misje jakie z ramienia Hokage na nich spadały. Bliska więź, która zawiązywała się latami w toku kolejnych wykonywanych razem zleceń, miała rozkwitnąć i przynieść swój owoc, dokładnie, w 40 roku. Skromny i cichy ślub chyba nikogo z ich znajomych w wiosce nie zdziwił, choć praktycznie nierozłączni, nie lubili robić nic na pokaz, jeśli tylko mogli zachowywali wszystko dla siebie.

  Niedługo po ślubie okazało się, że świeżo upieczona pani Massai jest brzemienna i jeszcze w tym samym roku para doczekała się swojej jedynej pociechy, chłopca o imieniu Gurenshiddo. Narodziny zielonookiego chłopczyka, były najpiękniejszym i najszczęśliwszym dniem w życiu obojga małżonków. Ich dotychczasowy styl życia zmienił się przez ten jeden rok drastycznie. Kobieta musiała zaprzestać udziału w niebezpiecznych misjach, a Kōichirō podejmował coraz mniejsze ryzyko. Z błogosławieństwem Hokage powoli wycofywali się z typowego życia shinobi na rzecz kształtowania ich potomka. Trzy lata sielskiego życia rozpierzchła decyzja o ponownym podjęciu się wspólnej pracy i wykonania misji, z której obydwoje rodziców małego Gurena miało już nigdy nie wrócić. Dotychczas chowany przez wrażliwą matkę oraz mądrego ojca chłopczyk musiał zderzyć się z brutalną rzeczywistością, w której sieroty trafiały do sierocińca. Nie miał żadnej bliskiej rodziny, był przecież "ostatnim z rodu Massai'ch". Okres ten był jedną wielką plamą w życiorysie ostatniego z rodu Massai'ch. Nie odnajdywał się wśród rówieśników w sierocińcu, którzy wykorzystywali jego słabość fizyczną oraz wrażliwość emocjonalną i notorycznie pomiatali nim. To wtedy zaczął się okres ucieczek na groby rodziców. To wtedy chłopiec witał swych martwych rodzicieli z dwiema białymi chryzantemami, których składanie stało się swojskim rytuałem kultywowanym przez blondynka. To wtedy też, chłopczyk zaczął uciekać w świat muzyki oraz wyobrażeń, oddając na zawsze cząstkę siebie szeroko pojętej sztuce. Nigdy nie tracąc wiary w siebie oraz w swoje możliwości, Gurenshiddo aplikował do Akademii Shinobi, gdzie jego życie miało znowu diametralnie się zmienić. Na zawsze miał opuścić progi sierocińca. Właśnie w Akademii mały Massai zawiązał pierwszą przyjaźń opartą na rywalizacji z niejakim Ukyo Egasudo. Jako roztrzepany chłopiec, który powracał do życia i zamieszkał w kamienicy państwa Wassurich, świat otwarł przed nim zupełnie nowe możliwości. I chociaż zwracał na siebie uwagę w niemądry sposób, wciąż wygłupiając się i żartując, to wykazywał w Akademii nie mały potencjał, który można było ukuć w przyszłości w formę solidnego shinobi na którego rzecz jasna, raczej, nie wyrósł. Jednym z podkreślających jego ukrytą siłę wydarzeń było zmierzenie się z Kei'm Azataną, który był gnębiącym słabsze od siebie dzieci osiłkiem. Miało to miejsce dwa razy - wpierw na zajęciach w Akademii, a potem, gdy przegonił łobuza przed zaliczeniami w Akademii.

  Ukończenie konoszańskiej Akademii i wejście pomiędzy rangi shinobi miało duże znaczenie dla Gurenshidda, gdyż dzięki temu szedł właśnie w ślady rodziców. Jako genin miał zawiązać przyjaźń z dwójką innych, cudownych, młodych shinobi, którzy mieli już do końca życia pozostać w jego sercu. Mowa oczywiście o Aiko Yamanace oraz Kyasupie Hyūdze, którzy swą przyjaźnią tylko pogłębili budzącą się Wolę Ognia w duszy chłopca. Wspólna pogoń za złodziejaszkami, którzy okazali się być bezdomnymi skrywającymi się w slumsach Konohy, przybliżyła tylko dostatecznie do siebie Aiko, Gurena i Kyasupę. Chociaż naprawdę budującym wydarzeniem było wyruszenie Gurena oraz Aiko na misję rangi C w towarzystwie innego genina - Sekkiego Amano. Ich zadaniem było odnalezienie potomka z klanu Uzumakich w Uzushiogakure no Sato i ochrona go przed shinobi, którzy chcieli położyć ręce na dziedzictwie tego klanu. Alternatywą, której nie akceptowali, było zabicie dziecka, gdyby sytuacja była krytyczna. To wtedy w dramatycznej walce z wrogimi shinobi, Aiko i Gurenshiddo, po raz pierwszy splamili sobie ręce krwią wroga, a wszystko tylko po to, by dowiedzieć się, że Sekki skrzywdził niewinne dziecko choć sytuacja tego nie wymagała. Gdyby nie ANBU, którzy pilnowali geninów, mieliby na sumieniu śmierć tego dziecka. Nie mniej jednak zawiść do młodego Amano oraz szok po zabiciu istoty ludzkiej, Aiko i Guren przeżywali razem, zacieśniając swą przyjaźń między sobą.

  Niedługo po tej piętnującej misji, gdy byli u Aiko i zawitał do nich nie kto inny jak Kyasupa, mieli zderzyć się z dramatyczną zmianą w świecie, w którym dotychczas żyli. Był to wszak rok 54ty, przez wielu określany mianem Końca Ery Shinobi. Wioska Ukryta w Liściach została zaatakowana przez wyposażoną w niesamowite technologie jednostkę z Oni no Kuni, która przyczyniła się do kataklizmu. W trakcie, gdy wyższej rangi shinobi gonili za tajemniczym napastnikiem, Aiko, Gurenshiddo, Kyasupa oraz Yuri Hayame, pochodząca z Kumogakure no Sato kunoichi, brali udział w ewakuowaniu cywilów do schronów w Monumencie Hokage. Ich heroiczna postawa przyczyniła się do uratowania wielu ludzkich żyć. Kiedy przebywali w schronie stało się kilka ważnych rzeczy: pierwszą z nich było wejście smoka Resshina w Gurenshidda; drugą, było wyruszenie Kyasupy po za teren wioski, gdzie ten wziął udział w Bitwie w Kraju Mgieł, gdzie miało miejsce zderzenie z siłami najemniczymi z Oni no Kuni; w rezultacie trzecią stała się destrukcja wszystkich Ukrytych Wiosek, którą to nasi bohaterowie przetrwali tylko dzięki temu, że znaleźli się w schronach. Wychodząc na nowy świat, który nie był już przychylny shinobi, musieli uciekać z własnej wioski. Daimyō, którzy niegdyś wysługiwali się militarnym wsparciem ninja, zastąpili ich zaawansowanymi technologicznie oraz posłusznymi najemnikami z Oni no Kuni, a stara siła militarna została obarczona winą za zniszczenie Ukrytych Wiosek oraz napiętnowana jako wróg publiczny. Właśnie w taki świat wchodząc, młodzi Yamanaka i Massai poznali swojego sensei'a Jūshira Sarutobiego, wraz z którym uratowali ich przyjaciela Hyūgę z potrzasku w jaki wpadł wracając do Liścia. Tak też utworzona drużyna trzymała się razem, zawiązując coraz silniejszą więź i kultywując Wolę Ognia, żyjąc w ukryciu, w ciągłym ruchu i przez trzy lata tułała się po rozdrożach.

  Rok 57my przyniósł w lecie kolejną zmianę w ich życiach. Doszło do porozumienia przywódców Dwóch Sojuszy, którzy postanowili odbudować raz zburzone wioski. Jako chūninowie przenieśli się do rosnącego obozu namiotowego pod zniszczoną Ukrytą Wioską Liścia i zaczęli pracę nad odbudową swego dawnego domu, a także chronili swej ziemi przed pojedynczymi atakami łowców shinobi, tudzież pomniejszych wypadów militarnych najemników z Oni no Kuni. W tym czasie Gurenshiddo Massai miał okazję poznać dobrą przyjaciółkę Aiko, a zarazem kuzynkę Kyasupy, która prędko stała się i jego bliską przyjaciółkę - Hyūgę Natarī. Więź pomiędzy Gurenshiddem, a Aiko rozkwitała i choć obydwoje nie obierali tego w słowa oraz oddalali od siebie takową myśl, byli w sobie zakochani po uszy. Jesień roku 57mego była zwieńczeniem ich wszystkich ciężkich prac i prawdopodobnie, przez moment, najlepszym - najspokojniejszym okresem w życiu Gurenshidda. To wtedy odbudowali Konohagakure no Sato. To wtedy, na urodzinach Natarī, Aiko Yamanaka i Gurenshiddo Massai odkryli przed sobą swoje uczucia i oficjalnie stali się parą. To wtedy też zawiązały się kolejne przyjaźnie. Także wtedy miała miejsce zabawna sytuacja, gdy na imprezę urodzinową Hyūgi wparowały Wojskowe Policyjne Siły Konohy rozganiając imprezę i wlepiając mandaty - wszystko dlatego, że pojedyncze dzieciaki tknęły się alkoholu i były zbyt głośne. Wtedy też nastały całkiem przyjemne misje związane z pracami społecznymi na rzecz wioski. Ale także w okresie tej jesieni miejsce miały jedne z burzliwszych wydarzeń. Gurenshiddo stanął na trudnej ścieżce, gdy pojawiło się Oto Kanki, które chciało uprowadzić, bądź zlikwidować Natarī. Elokwentny, choć tajemniczy Haro oraz, jego zwariowany kretowaty towarzysz, Jinx zaatakowali Aiko, Natarī, Isu Yamanakę, Kyasupę, Kuro Senju, mistrza Jūshira i Gurenshidda rozpętując chaos w parku Konohy. W wyniku tej konfrontacji Natarī ocalała, ale Aiko została poważnie otruta, stając jedną nogą na granicy śmierci. To wtedy zaczęła się desperacka pogoń do góry Yakei, gdzie Gurenshiddo oraz Aiko mieli skonfrontować się z liderem grupy Oto Kanki, Oczyszczonym. Ten wręczył im antidotum, ale otworzył ich oczy na część rzeczywistości, której jeszcze nie znali. Przeniesieni do jakiegoś podziemnego laboratorium zostali zapoznani z historią eksperymentów genetycznych przeprowadzanych na zlecenie przez Kyokuage, gry z życiem, która raziła w etyczne uczucia, a później została przejęta przez jakąś personę z Konohagakure no Sato, która idealnie kryła za sobą ślady. Świat ideałów Gurenshidda załamał się, został poddany w wątpliwość, lecz najlepszy cios miał dopiero nadejść, gdy tajemniczy Haro, który przyczynił się do otrucia Aiko, okazał się być wujem Gurenshidda - przedostatnim z rodu Massai'ch. Gurenshiddo i Aiko mieli jeszcze usłyszeć o Oto Kanki w zimie tego roku w trakcie Festiwalu Odrodzenia. Pomimo traumy, życie toczyło się dalej.

  Lato 58mego roku było kolejnym piętnującym doświadczeniem. Wieść o pojawieniu się samozwańczego Shōguna docierała do Wioski Liścia, a pierwsze Ukryte Wioski upadały pod siłami Shōgunatu, który rozszerzał swoje wpływy i przyćmił władzę Daimyō. Fale uchodźców napływały do Wioski Liścia, a w klanie Hyūga dochodziło do przewrotu. Kyasupa Hyūga, lider swego klanu i najlepszy przyjaciel Gurena prosi go o przysługę, by towarzyszył mu w odbiciu młodego Tamiego Hyūga, uprowadzonego przez zdrajców wewnątrz klanu, którym obecny przywódca nie odpowiada. Wyruszając do Kraju Dźwięku, do posiadłości Tanedy, przodka Kyasupy, świadomie wchodzą w pułapkę, konfrontując się ze zbuntowanymi Hyūga, pokonując ich i ratując chłopca. Wtedy też posiadłość zaczęła na ich oczach płonąć i rozpadać się, zmuszając ich do ucieczki. Czego nie wiedzieli, była to pułapka genjutsu opłacona przez rywala Kyasupy, Maresuke, który uwalniając ich z iluzji rani śmiertelnie Kyasupę i staje do walki z Gurenshiddem. To wtedy właśnie po raz pierwszy, Massai usłyszał głos smoka spoczywającego w nim od lat, to właśnie wtedy Resshin postanowił mu pomóc w zwalczeniu przeciwnika. Ciężko poparzony Maresuke zbiegł i chociaż mały Tami został uratowany, ponownie nastał czas smutku, gdyż najbliższy przyjaciel młodzieńca zginął. Chociaż odejście przyjaciela było najcięższym doświadczeniem z jakim Massai'owi przyszło się zmierzyć, musiał żyć dalej. Poprzysiągł sobie, że jeszcze dopadnie Maresuke.Jego wędrówka wciąż trwa...

  rok'60 - CE (09) w Iwagakure no Sato, misja po pakt z krukami.
  Zima, początek roku'61 - CE (10), wojna z Shōgunatem.
Nindō: 'There’s always something behind nothing.'


Przymioty:Cechy:

Żywioły Chakry: Obrazek Katon Obrazek Fūton

Atrybuty:
  Siła: B [2]
  Szybkość: B [3]
  Wytrzymałość: B [2]
  Siła Chakry: A [5]
  Kontrola Chakry: A [4]
  Intelekt: D [1]

Ilość Chakry: 13000
Koszt technik: E - 2 • D - 30 • C - 60 • B - 150 • A - 350 • S - 1000

Ninpō:
  Ninjutsu: A [4]
  Genjutsu: C [2]
  Fūinjutsu: D [1]
  Iryōjutsu: C [2]
  Zaijutsu: E [0]

  Katon: S [7]
  Fūton: D [1]
  Raiton: E [0]
  Doton: E [0]
  Suiton: E [0]

  Taijutsu: C [2]
  Bukijutsu:
   Kenjutsu: B [3]
   Jikujutsu: E [0]
   Kusarijutsu: E [0]
   Shurikenjutsu: C [2]
   Kyūjutsu E [0]
   [s]Ninja Tool Inventor: E [0][/s]


Techniki:
  Ninjutsu:
   -[E] Ki Nobori no Shugyō
   -[E] Suimen Hokō no Gyō
   -[E] Nawanuke no Jutsu
   -[E] Henge no Jutsu
   -[E] Bunshin no Jutsu
   -[E] Kawarimi no Jutsu
   -[E] Genjutsu Kai
   -[D] Utsusemi no Jutsu
   -[D] Kago no Me
   -[C] Ayametori
   -[C] Kuchiyose no Jutsu
   -[C] Sanzengarasu no Jutsu
   -[C] Karasu Bunshin no Jutsu
   -[B] Shunshin no Jutsu
   -[A] Bodi Honō no Jutsu

  Genjutsu:
   -[D] Kasumi Jūsha no Jutsu

  Fūinjutsu:
   -[D] Fūin no Jutsu

  Iryōjutsu:
   -[E] Kihon Iryō no Kenmei
   -[E] Ōkyū no Shirōto
   -[D] Chiyute no Jutsu
   -[C] Kōdo Iryō no Kenmei
   -[C] Ōkyū no Kurouto

  Katon:
   -[E] Oku Kanetsu
   -[D] Takitsuke Isshi
   -[D] Bakufū
   -[C] Kasai Iki
   -[C] Gōkakyū no Jutsu
   -[C] Kumo-Ryū Kaengiri
   -[C] Endan
   -[C] Hōsenka no Jutsu
   -[C] Kasumi Enbu no Jutsu
   -[C] Ryūka no Jutsu
   -[C] Houka Hira
   -[B] Homura Hira
   -[B] Bakuhatsu
   -[B] Kamagata Hinami
   -[B] Gōen no Jutsu
   -[B] Karyūdan
   -[B] Ryūen Hōka no Jutsu.
   -[B] Gōryūka no Jutsu
   -[B] Katon Ninpō: Hibashiri
   -[B] Hi Bakuhatsu-teki Nami
   -[B] Haijingakure no Jutsu
   -[B] Haisekishō
   -[B] Hōsenka Tsumabeni
   -[B] Kaen Senpū
   -[A] Katon Renkeijutsu: Karura
   -[A] Suyaki no Jutsu
   -[S] Ōkina hinotama shawā

  Karyū:
   -[D-S] En Tensei

  Fūton:
   -[D] Enshō No Kaze
   -[D] Gōkūhō

  Taijutsu:
   -[E] Sakki
   -[E] Sennen Goroshi
   -[D] Dainamikku Akushyon
   -[D] Dainamikku Entorī

  Kenjutsu:
   -[D] Ittō-Ryū
   -[C] Konoha-Ryū Yanagi
   -[C] Kumo-Ryū Omotegiri
   -[C] Kumo-Ryū Mikazukigiri

  Shurikenjutsu:
   -[E] Manji no Jin
   -[E] Kan'ningu no Jutsu
   -[D] Kage Shuriken no Jutsu
   -[D] Sōshuriken no Jutsu


Statystyki:

Misje:
  D - 6
  C - 4
  B - 2
  A - 0
  S - 0
Walki:
  Wygrane: 0
  Remisy: 0
  Przegrane: 0

Punkty postaci:

Treningi postaci:Wiedza:
Geografia:
_______________________________________

Dziedzina wiedzy: Geografia ogólna.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Osiem Krain: Hi no Kuni.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Wioska: Konohagakure.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Krainy podległe: Uzu no Kuni.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Wioska: Uzushiogakure.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Osiem Krain: Tsuchi no Kuni.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Wioska: Iwagakure.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Osiem Krain: Oto no Kuni.
Poziom wiedzy: Amator.
Historia:
_______________________________________

Dziedzina wiedzy: Wielkie wojny.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Wielcy shinobi: Hi no Kuni.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Historia krainy: Hi no Kuni.
Poziom wiedzy: Uczony.
Dziedziny shinobi:
_______________________________________

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Katon.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Ninjutsu.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Genjutsu.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Iryōjutsu.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Taijutsu.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Kenjutsu.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Ninpō: Shurikenjutsu.
Poziom wiedzy: Amator.
Klany shinobi:
_______________________________________

Dziedzina wiedzy: Klan Yamanaka.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Klan Hyūga.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Klan Uzumaki.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Klan Sarutobi.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Klan Aburame.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Klan Nara.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Klan Akimichi.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Klan Inuzuka.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Klan Kohaku.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Klan Uchiha.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Klan Senju.
Poziom wiedzy: Amator.

Dziedzina wiedzy: Klan Kamizuru.
Poziom wiedzy: Amator.
Inne:
_______________________________________

Dziedzina wiedzy: Karyū.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Uzbrojenie shinobi.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Anatomia człowieka.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Zdolności artystyczne: Śpiew.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Instrumenty muzyczne: Gitara.
Poziom wiedzy: Mistrz.

Dziedzina wiedzy: Zdolności artystyczne: Instrumenty muzyczne.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Zdolności artystyczne: Rysowanie/malowanie.
Poziom wiedzy: Uczony.

Dziedzina wiedzy: Oto Kanki.
Poziom wiedzy: Amator.
Poznane osoby:
_______________________________________

Nazwisko: Yamanaka
Imię: Aiko
Nazwisko: Yamanaka
Imię: Ichirou
  • NPC
Nazwisko: Yamanaka
Imię: Mei
  • NPC
Nazwisko: Massai
Imię: Haro
  • NPC
Nazwisko: Hyūga
Imię: Natarī
Nazwisko: Hyūga
Imię: Kyasupa
Nazwisko: Hyūga
Imię: Keizo
  • NPC
Nazwisko: Hyūga
Imię: Naoki
Nazwisko: Hyūga
Imię: Tami
  • NPC
Nazwisko: Hyūga
Imię: Maresuke
  • NPC
Nazwisko: Yamanaka
Imię: Isu
  • NPC
Nazwisko: Hyūga
Imię: Ayako
  • NPC
Nazwisko: Sarutobi
Imię: Jūshiro
  • NPC
Nazwisko: Hasūme
Imię: Shisu
Pseudonim: Szkarłatna Kunoichi
  • NPC
Nazwisko: Nara
Imię: Shikame
  • NPC
Nazwisko: Aburame
Imię: Heihachiro
  • NPC
Nazwisko: no Tebiki
Imię: Mami
  • NPC
Nazwisko: Senju
Imię: Kuro
Nazwisko: Uchiha
Imię: Takeru
Nazwisko: Hokori
Imię: Eri
Nazwisko: Kamizuru
Imię: Gentarō
Nazwisko: Kosuke
Imię: Kirito
Nazwisko: Hayame
Imię: Yuri
Nazwisko: Wassuri
Imię: Bunta
  • NPC
Nazwisko: Wassuri
Imię: Shiori
  • NPC
Nazwisko: Egasudo
Imię: Ukyo
  • NPC
Nazwisko: Azatana
Imię: Kei
  • NPC
Nazwisko: Sufasu
Imię: Amari
  • NPC
Nazwisko: Umidori
Imię: Takehiko
  • NPC
Nazwisko: Hatsugo
Imię: Yoichi
  • NPC
Nazwisko: Washiera
Imię: Su
  • NPC
Nazwisko: Fugudofa
Imię: Syrio
  • NPC
Nazwisko: Nara
Imię: Shika
Pseudonim: Nana
Nazwisko: Yamanaka
Imię: Haruki
Nazwisko: Amano
Imię: Sekki

Ekwipunek:

Bank: ID#0049300
Opaska Shinobi: Ochraniacz z symbolem wioski Konoha umocowany na długiej czarnej wstędze, zwykle noszony przez Gurena na czole. Dwa pasma związanej wstęgi są tak długie, że opadają aż do bioder mężczyzny.
Ubranie: Charakterystyczny zestaw t-shirtów reprezentujący różne zespoły muzyczne, tudzież po prostu symbol Liścia, czarne tebukuro z ochraniaczami oraz ciemnoszare spodnie i buty.
Pozostały Ekwipunek:
  Saishūsachi, przewieszone w czarnej pochwie przez plecy;
  • Tantō: Hamidashi, w czarnej pochewce ulokowanej przy lewym udzie;
  • Kakūsuba, noszona na prawym ramieniu wraz z ochraniaczem od tebukuro;
  • Torba biodrowa:
   • Dwa kunaie;
   • Dwadzieścia shurikenów;
   • Sześć wybuchowych notek;
   • 22m stalowej żyłki;
   • Mały zwój;
  • Plecak;
  • Gitara akustyczna w czarnym materiałowym pokrowcu;
  • Przypinka do ubrania w kształcie ptasznika;
  • Namiot 'Pacifist Retreat' wraz z wyposażeniem.
Ostatnio edytowano 26 mar 2019, o 20:35 przez Gurenshiddo, łącznie edytowano 90 razy
There's always something behind nothing.
Obrazek
| THEME2 | THEME3 |
| THEME1 |
 
Posty: 684
Dołączył(a): 19 lis 2014, o 23:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Gurenshiddo Massai - konwersja bez zmian.

Postprzez Cheshire » 14 lut 2015, o 17:00

AKCEPT
Opinia:
Notatki:
Shinobi jest pozytywnie kojarzony przez klany Yamanaka i HyūgaAdministrator
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: [KP] Gurenshiddo Massai

Postprzez Ragi » 4 mar 2019, o 14:47

Wywalam
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 249
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: [KP] Gurenshiddo Massai

Postprzez Remon » 8 mar 2019, o 19:18

Przywrócona za zgodą :D
Lemon Remon is back! ^_^ Just... Don't call me Remy! ~_~
Obrazek
Administrator
 
Posty: 344
Dołączył(a): 7 mar 2015, o 15:25
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: [KP] Gurenshiddo Massai

Postprzez Nanoha » 24 lip 2019, o 22:21

archiwum
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1222
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników