Shin Yogan

Shin Yogan

Postprzez Yogan Shingo » 4 mar 2016, o 22:48

Yogan Shin
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
Shin to młody, dorosły mężczyzna, który wiele czasu spędził na treningu i widać to po jego umięśnionym ciele, na którym z łatwością można wyróżnić tak zwany sześciopak. Posiada czerwone, krótko przycięte włosy, przypominające kolce, oprócz dwóch pasemek, które opadały na czoło. Do tego bystre oczy w kolorze bursztynu. Nos prosty, lekko zadarty, a usta wykrzywione w lekkim uśmieszku trzymające przeważnie papierosa. Po za tym posiada kilka cech charakterystycznych jak biżuteria o której więcej w ubiorze i tatuażu na prawym ramieniu. Przedstawia on czerwony znak kanji oznaczający "Król". Dodatkowo na lewym ramieniu widnieją kolejne tatuaże, a obecnie są to trzy czarne kropki. Nie układają się one w żaden sensowny wzór, ani niczego nie przedstawiają. Po prostu są.

Shin sam w sobie jest strasznie leniwy i potrafi zasnąć w każdym miejscu i w każdym momencie, a następnie obudzić się i udawać że nic się nie stało. Wielu może uważać go za typowego głupka, ale jest to tylko ocenianie książki po okładce. Tak naprawdę jest dość inteligentny i potrafi wymyślić kilka taktyk na raz (ale do Shikamaru nadal mu daleko). Ukrywa to po to aby przeciwnicy uważali go za słabego i nie brali go na poważnie co kończy się dla nich przykrą niespodzianką. Shin jest z natury osobą skrytą i nie lubi dzielić się swoimi myślami i uczuciami, jednak to nie oznacza że nie potrafi nawiązać znajomości, a wręcz przeciwnie. Potrafi szybko dostosować się do sytuacji i dzięki temu ludzie łatwo go zapamiętują, co potrafi bez skrupułów wykorzystać w przyszłości. Potrafi jednak stanąć w obronie swoich przyjaciół, jednak nie jest na tyle niesamowity aby bez namysłu oddać za nich życie, czy ponieść poważne rany, które mogą zagrozić jego karierze shinobi.
Ostatnio edytowano 2 kwi 2019, o 18:34 przez Yogan Shingo, łącznie edytowano 44 razy
 
Posty: 386
Dołączył(a): 4 mar 2016, o 20:25
Ranga: Chūnin

Re: Shin Yogan

Postprzez Madarao » 5 mar 2016, o 14:25

Akcept. Miłej zabawy
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 22:17
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Shin Yogan

Postprzez Nanoha » 24 lip 2019, o 22:18

archiwum
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników