Zitsu

Zitsu

Postprzez Zitsu » 2 cze 2016, o 21:52

Shokubutsu Zitsu
"Nieważne jak osiągnę swoje cele!"
Jeśli można króciutko opisać Zitsu to z pewnością pierwszą rzeczą jaka nasuwa się na język to jego kolor skóry. Bardzo jasna, chorobliwa wręcz cera jest nienaturalna nawet jak na człowieka. Z tym jednak wiąże się przeszłość naszego bohatera... gdyż nie do końca jest on człowiekiem choć łudząco wręcz go przypomina. Zitsu jako przedstawiciel Shokubutsu powstał w dorosłej już formie.

Wiecznie pozostające w nieładzie zielone włosy częściowo opadające mu na twarz. Na żółtych oczach nie można zauważyć jakiegokolwiek blasku emocji. Dwie pionowe, zielone krechy (pod oczami) znajdują się na twarzy naszego bohatera. Nosi białą kurtkę, czarny pas i białą hakamę oraz kilka charakterystycznych elementów takich jak wysoki kołnierz i przedłużony tył kurtki. Na lewej stronie klatki piersiowej ma wytatuowaną tajemniczą, czarną literę: 4.

Co się tyczy tego jaki jest? Cóż... trudno go określić jednoznacznie... przeszywa każdego pustym spojrzeniem, pozbawionym jakiegokolwiek wyrazu twarzy przez co nie zdradza absolutnie nic z własnych emocji. Zawsze mówi zimnym, beznamiętnym głosem co jasno wskazuję nam, że Zitsu w żaden sposób nie potrafi ich z siebie wydobyć. Niewątpliwie samo istnienia shinobi na świecie było nie lada zagadką. Mimo 14 lat spędzonych na wędrówkach śladami shinobi młody bohater borykał się ciągle z niezrozumianą dla niego kwestią... emocjami ludzkimi... nie potrafił ich zrozumieć, poczuć jak to jest być człowiekiem i przeżywać to co oni... właśnie taka droga sprawiła, że Zitsu jest zupełnie pusty w środku. Nie oznacza to jednak, że jest nieogarniętym głupkiem. Zawsze spokojnie analizuję sytuacją w jakieś się aktualnie znajduję oraz nie ponosi zbędnego ryzyka... to właśnie dzięki takiemu postępowaniu udało mu się tak długo przetrwać w świecie shinobi w którym małe lub większe konflikty wybuchały praktycznie co chwilę i do tej pory absolutnie nic się nie zmieniło. Nie zmienia to jednak faktu, że w przeszłości Zitsu zabijał w imię Amegakurę, które mogło by dla niego kiedyś "domem" jeśli taki w ogóle istnieję dla kogoś tak zimnego i obojętnego. Po upadku starego ładu zaczął służyć pod innym szyldem, lecz robił dosłownie to samo co w przeszłości. Sprawiło to, że nasz shinobi praktycznie nikomu nie ufa... uważa bowiem ludzi za istoty podłe i pozbawione kręgosłupa moralnego, zdolnych do absolutnie wszystkiego, nawet najobrzydliwszych czynów. Dodatkowo jest bardzo drobiazgowy, bystry oraz niezwykle wręcz inteligentny przez co nie raz udało mu się wyrwać z nieprzyjemnej dla niego sytuacji.

Jego można by rzecz celem jest odszukanie innych spośród naznaczonych literą shokubutsu. Było ich siedmiu i każdy z nich zrodził się z drzewa będącym żywym klonem Hashiramy dosłownie w tym samym czasie... miał być to znak jak mówili starsi osobnicy przez co wszyscy "nowi" współmieszkańcy zostali naznaczeni takimi literami, od 1 do 7. Po czterech latach od tego wydarzenia pozostali shokubutsu po prostu zniknęli, a Zitsu został absolutnie sam... nie żeby się z kimś specjalnie lubił czy za kumplował, choć z niektórymi z nich od czasu do czasu rozmawiał przez ten okres 4 lat. Zazwyczaj do płaszczyzny porozumienia przyczyniały się bardzo podobne gusta, spojrzenie na świat, a mimo wszystko wygląd... bowiem cała siódemka była identyczna, a jednocześnie nieco inna od pozostałych. To właśnie ich pragnie odszukać nasz bohater, aby się przekonać co było powodem ich naznaczenia i wspólnych narodzin. Do czego to ma wszystko zmierzać jeśli w ogóle nie jest to tylko przypadek, że właśnie oni pojawili się w tym samym czasie... jednakże mimo szerokiego śledztwa, które starał się prowadzić wszelkimi dostępnymi środkami na przestrzeli długich lat nie udało mu się natrafić na ślad dawnych kamratów... było to niezwykle trudne biorąc pod uwagę tak znakomite techniki kamuflujące z których słynęli praktycznie wszyscy Shokubutsu jak i istniało spore prawdopodobieństwo, że okrutny świat zebrał już na nich swe żniwo... w końcu życie nieustanie było uśmiercane... to z biegiem stuleci nie zmieniło się ani trochę.


3 lata później

Zitsu wyruszył na powierzoną mu przez Kyokukage misję odszukania szalonego naukowca MEGANE Shokushu, który trudnił się w przeprowadzaniu obrzydliwych eksperymentów na Shokubutsu. Jednakże ślad urwał się bardzo dawno temu, a Zitsu postanowił nie wracać do wioski z pustymi rękami. W zasadzie nie zależało mu już na niej, jeśli można powiedzieć, że kiedykolwiek coś dla niego znaczyła. Po porażce związanej z nieukończonym zadaniem zielonowłosy postanowił zaszyć się przed światem nie ingerując w niego przez długie lata. Jego zdolności pozwalały mu na dosłowne zapadnięcie się pod ziemią co też nasz bohater uczynił. Zapewne wioska uznała go za zmarłego lub zaginionego.

Forma: Shiro
Ostatnio edytowano 26 lut 2019, o 23:10 przez Zitsu, łącznie edytowano 31 razy
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 18:53
Ranga: Nukenin

Re: Hoshigaki Aizo

Postprzez Ex Adm » 18 cze 2016, o 12:12

A sęp sobie ile wlezie :p

Obrazek
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator
 
Posty: 566
Dołączył(a): 28 lut 2016, o 23:01
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Zitsu

Postprzez Nanoha » 5 maja 2019, o 21:03

Brak logowanie przez dwa miesiące, archiwum
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron