Klasyfikacja dla technik niekanonicznych

1
Obecnie nazywam je Neojutsu, z braku laku. Szybko mogę wszystkim technikom tą klasyfikację podmienić. Potrzebuję tylko by znalazł się lepszy pomysł. Zgłaszajcie więc do przyjdzie Wam do głowy.
Prośby obsługiwane przez Cheshire
Sklepik graficzny
Jeśli w jakimś temacie prośba nie uzyskała odpowiedzi a znalazł się pod nią post Cheshire, należy ponowić prośbę - w momencie, gdy ostatni post w danym temacie należy do Cheshire temat nie będzie obsługiwany.

3
WT, techniki od administracji, to wszystko w jednym worku teraz ląduje i żeby odróżnić od kanonu chcę by miało dodatkową klasyfikację. w przypadku dobrego opisu z dobrą ilustracją mógłby być problem z odróżnieniem takiego "wt" od kanonu chcę więc mieć oznaczenie :)
Sklepik graficzny
Jeśli w jakimś temacie prośba nie uzyskała odpowiedzi a znalazł się pod nią post Cheshire, należy ponowić prośbę - w momencie, gdy ostatni post w danym temacie należy do Cheshire temat nie będzie obsługiwany.

5
W opisie atutu podano, że profesjonalista działa tylko na klasyfikacje podstawowe (do nich też zalicza się wszelkie katon, doton, kenjutsu etc obecnie jako, że funkcjonujemy na dziedzinach scalonych.

Ginjutsu, Kinjutsu, tymczasowe Neojutsu, Hijutsu, KG, KT, Doujutsu etc to klasyfikacje ekstra, takie co pozwalają nam znaczenie techniki ocenić lub jej dostępność ale nie są związane z mechaniką ich wykonywania z perspektywy postaci, dlatego też profesjonalista tego nie obejmuje
Sklepik graficzny