Kyūjutsu

Mniej popularne wśród Shinobi ale nie mniej zabójcze techniki walki wręcz oraz sztuki walki bronią. W porównaniu z metodami walki zwykłych ludzi charakteryzują się niezwykłą skutecznością opartą na szkoleniu Shinobi.

Moderator: Mistrz Gry

Kyūjutsu

Postprzez Cheshire » 17 cze 2013, o 22:53

Obrazek
Kyūjutsu [弓術]: Zdolność ta odpowiada za walkę wszelkimi rodzajami łuków, kusz, czy też medycznych karabinów snajperskich. Wszelkie bronie dystansowe nie podlegające pod Shurikenjutsu przynależą do tej dziedziny.
Obrażenia: Broń ta charakteryzuje się zadawaniem dosyć niewielkich, ale głębokich ran. Obrażenia przeważnie zależą od rodzaju strzały, jednak ich głębokość rekompensuje mniejszą szybkość ataków (przyjmuje się, że obrażenia, które nie trafią w punkty witalne wynoszą co najmniej 1%/1%/4%/5% (kolejno: Strzelba Medyczna, Karabin Snajperski, Kusza, Łuk, Kusza).
Mniejsze obrażenia dla broni medycznej wynikają z innej amunicji - opartej na strzałkach medycznych, które to nie są tak głębokie a ich celem jest aplikacja środka medycznego nie obrażeń.

Szybkostrzelność: Łuki z wszelkich broni dystansowych są najszybsze - praktycznie można atakować strzał za strzałem. Kusze, choć potężniejsze i łatwiej przebijające zbroje strzelają wolniej - przeładowanie kuszy wymaga użycia sporej siły i powolnego naciągnięcia mechanizmu. Pośrednie są bronie medyczne, które choć wolniej się przeładowuje, to jednak nie wymagają tak długiego naciągania jak kusza.
Uwaga: Nauka technik posiadających Styl Walki jako Klasyfikację jest ograniczona. Szczegóły w temacie dotyczącym klasyfikacji technik.
Administrator
 
Posty: 2628
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 15:24
Ranga: Brak

Re: Kyūjutsu

Postprzez Lily » 19 lis 2020, o 12:43

Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 08:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Techniki predyspozycji Ciało

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron