Ocena Chimu (Kawasia)

Miejsce, gdzie gracze mogą pochwalić się swoimi dziełami różnego rodzaju. Wstawienie w tym miejscu tematu nie oznacza, że dana osoba oferuje swoje usługi w danej dziedzinie - do tego służy subforum Ofert.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Ocena Chimu (Kawasia)

Postprzez Uchiha Kawauso » 18 lut 2020, o 11:33

Dział powstaje po to by jeśli ktoś ma ochotę może się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami odnośnie prowadzenia misji.

O mnie: Jestem chimu, który podpisuje dość często, bardzo lubię zacząć i skończyć misję D w tym samym dni, zaś C na przestrzeni 2-3 dni. Rangi wyżej chciałabym robić maksymalnie w 2 tygodnie, więc moja częstotliwość odpisów zapewne będzie większa niż twoja. Możecie mnie prosić o dodatkowe konteksty fabularne, misje robione pod kątem waszych postaci, które chca rozwinąć się jako szpiedzy, medycy. Może chcecie jakiś rozwój charakteru postaci, myślenie bohatera, którym kierujecie. Proszę pisać śmiało, a zapewne coś pomyśle. Bardzo rzadko podejmuje się misji wyższej rangi niż C dla więcej niż 2 osób. O większej grupie niemal nie ma o czym mówić ze względu na to, że misje takie prowadź się wolno, długo a w dodatku przy wpisach przekraczających minimum robi się straszny bałagan w mojej głowie. Co do samej długości. Muszą mieć minimum, ale też nie chcę czytać kilometrowych errat w dodatku słabo napisanych, nieciekawym stylem. Zazwyczaj nie trzymał się jakichś umownych granic, że D ma być krótka. To zależy od was, ilości osób na misji. Co do poziomu, staram się dostosować do rangi misji i postaci.

Poniżej zamieszczam wzór wedle, którego możecie oceniać moją pracę:

Kod: Zaznacz cały
[b]Link:[/b]
[b]Ranga misji:[/b]
[b]Postacie biorące udział:[/b]
[b]Tło fabularne[/b]
[b]Walki:[/b]
[b]Częstotliwość odpisów:[/b]
[b]Inne:[/b] możecie tu dodać swoje inne uwagi na temat prowadzenia. Wszystkie pola proszę wypełnić opisowo a nie w skali.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Ocena Chimu (Kawasia)

Postprzez Kumojin Akuman » 20 lut 2020, o 09:33

Link: viewtopic.php?f=352&t=11713
Ranga misji: C
Postacie biorące udział: Akuman czyli ja
Tło fabularne Odbicie porwanej osoby
Walki: Miło wspominam. Cieszy że jeśli nie ma się umiejętności toczenia bitek (tak jak ja), to MG wybacza błędy. Miło wspominam.
Częstotliwość odpisów: Najwyższa. Pierwszego dnia to chyba nabiliśmy z dwie strony.
Inne: Cieszy dostępność na gg i to że da się normalnie dopytać o wszystko, nie robi o nic problemów.

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Yamanaka Harukino » 19 maja 2020, o 00:42

Link: za dużo by wymieniać i jeszcze wiele przed nami
Ranga misji: B, ale ja misję od Kawasi zawsze zrobię
Postacie biorące udział: Haruki, Keon&Sho
Tło fabularne:między 6/10 a 10/10 zależy od misji, przygotowania, czy coś się nie zmieni w ostatniej chwili etc. nie boi się spędzić więcej czasu na misji, by rozwinąć jej tło fabularne nawet pod kątem prywatnej fabuły gracza (fabuła wewnątrz klanu etc) nawet jeśli nie jest stricte wymagana dla spełnienia celów misji.
Walki: mocne 8/10, nawet jak myślę że coś idzie po mojej myśli to się zwykle okazuje, że jestem w błędzie. Przeciwnicy są dobrze dobrani, zawsze jest ktoś kto kontruje umiejętności mojej postaci.
Częstotliwość odpisów: r-e-w-e-l-a-c-j-a, co jest dla mnie szczególnie ważne w walkach, które mają być dynamiczne
Inne: co tu dużo, Kawauso to moja "go to mg". Sprawnie i szybko, zawiera wątki które mnie interesują (np jak chciałam misje z udziałem klanów moich postaci to były, ciekawi npc, których moje postacie nie zapomną etc).
MK: Aburame Keon

Obrazek

[ Theme Song ]

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Takara » 13 cze 2020, o 00:11

Link: Uh, nie mam pod ręką go teraz ale no... dalej ocenie.
Ranga misji: B, w sumie to bardziej przygoda/fabuła była, ale no.
Postacie biorące udział: Takara
Tło fabularne: Chuunin poszedł zdobyć info o demonie grasującym w krainie Demonów. Po drodze, napotkał złodziejkę którą postanowił przygarnąć, stał sie prawie bankrutem, pracował na statku za przewóz i musiał zdobyć chociaż trochę szacunku od zarządcy osady, żeby ten dał mu informację. Cała misja była spoko, a dzięki szybkim odpisom czułem się znacznie bardziej zaangażowany niż normalnie. Ciężko mi przypisać jakąś konkretną ocenę, ale takie mocne 8/10 by pasowało. 9 i 10 zostawiam dla osób które dosłownie mnie zmiotą ich prowadzeniem, ale ciężko mi zarzucić jakąś radą co poprawić. Może trochę dłuższe poszczególne wątki by zbyt szybko fajne rzeczy się nie kończyły.
Walki: Właściwie, i jest to coś co mnie zaskoczyło, na dobrą sprawę nie było żadnej... jeszcze. Przyzwyczajony jestem że misje nawet polegające na zbieraniu informacji czy byciu incognito prowadzą do walki, więc takie realistyczne coś "że jednak nie zawsze" jest czymś co mnie przyjemnie zaskoczyło.
Częstotliwość odpisów: He? U Kawy? Wątpię żeby dało się szybciej.
Inne: w sumie nie mam. Kontakt na GG był spoko i łatwo było rozmawiać. Jedna z lepszych misji na jakich byłem, z dużego powodu przez tempo i możliwość faktycznego zaangażowania. Nie byłem prowadzony za rączkę i miałem autentyczne wybory, co jest dość rzadkie - przynajmniej w takim stopniu. Tak trzymać i ogólnie polecam, nawet jak na początku byłem sceptyczny bo przyzwyczajono mnie do postów "ścian" a krótkie kojarzyły się z lenistwem.
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki | MK: Kotoki Jirei

Prowadzone wątki (4/5):

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Powrót do Twórczość artystyczna