Ocenki o tym słabym MG~

Miejsce, gdzie gracze mogą pochwalić się swoimi dziełami różnego rodzaju. Wstawienie w tym miejscu tematu nie oznacza, że dana osoba oferuje swoje usługi w danej dziedzinie - do tego służy subforum Ofert.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Ocenki o tym słabym MG~

Postprzez Takara » 17 cze 2020, o 12:35

To ja tak w sumie krótko. Jakoś zacząłem prowadzić misję paru osobom i non stop łapie mnie ta niepewność czy te misję co prowadzę są fajne dla was czy nie. Jest ona irytująca, denerwująca i w ogóle smutek. Dlatego idąc tropem osób które tutaj już założył jakieś ocenianie Chimu (Kawa i Memeshi) sam machnę coś w tym stylu :3 Nie szczędzić słów tylko, jak coś irytowało lub się nie podobało to mówić.

Kod: Zaznacz cały
[b]Postać:[/b] tak dla oficjalności, i tak was będę wszystkich kojarzył
[b]Ranga misji:[/b] podobnie jak wyżej

[b]Opinia o misyjce i jej prowadzeniu:[/b] tu możecie rzucić wszystko co wam się podobało, lub co nie, czy częstość odpisów była okej, lub ich wielkość i tak dalej i tak dalej. Co wam dusza powie

[b]Pro tipy:[/b] tutaj dajcie coś, co was niezmiernie lub lekko bolało w moim stylu prowadzenia, to będę wiedział co trzeba ogarnąć byście fun mieli

Także ten no. Jak komuś się chce, to zapraszam do czegoś takiego. Byłbym wdzięczny, zawsze też możecie mi na priv dać info jak nie chcecie tak oficjalnie.

EDIT: Jak coś, śmiało możecie zmieniać swoje opinie kiedy poprowadzę wam więcej rzeczy zwyczajnie edytując swojego posta, żeby wszystko było ładnie posegregowane. Also, ludzie zbyt bardzo nie lubią dissować. Bierzcie poprawkę na te komplementy wszystkie ;3

EDIT2:
Parę info ode mnie napisał(a):
  • misje które prowadzę są przeważnie dłuższe od wszystkich innych prowadzących i mowa tutaj o ilości postów
  • faktyczny poziom trudności jest bardziej randomowy niż u niektórych. Czasem wyjdzie misja sporo trudniejsza, czasem trochę łatwiejsza. Powiedziałbym że realistyczne, bo jak idziesz na misje, to nigdy do końca nie wiesz co cię trafi
  • generalnie, mają one trochę bogatszą fabułę (przeważnie misje od B w górę, czasem C), taką żeby postacie graczy mogły te misję sobie wspominać a nie tylko odklepać (co często przekłada się właśnie na tą ilość postów, także jak komuś zależy czysto na farmie PD, I am not the right guy for you.)
  • fabuła i wyzwanie dla gracza > mechanika, więc spora szansa że trafią się jakieś luki, bo dobrze jej nawet nie znam. Możecie się śmiało wykłócać że coś źle oceniłem, jak będę widział wasz punkt widzenia, to pewno zmienię swojego posta. Jak dalej będę uważał że mam rację, możecie na mnie nasyłać jakieś wyżej postawione osoby
Ostatnio edytowano 16 lip 2020, o 22:32 przez Takara, łącznie edytowano 3 razy
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki | MK: Kotoki Jirei

Prowadzone wątki (4/5):

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Ocenki o tym słabym MG~

Postprzez Yōgan Kōichi » 18 cze 2020, o 21:06

Postać: Yōgan Kōichi, Yuki Yūta
Ranga misji: 2 D i 1 C

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: Jak dla mnie 10/10 to były do tej pory 3 misje niskiej rangi, ale nie mam jak na razie o co się przyczepić. Fabuła? Bardzo interesująca fabuła na misji C jak i po niej w trakcie kontynuacji wątku. Częstotliwość odpisów? Naprawdę wysoka. To nie ja czekam aż Takar odpiszę, a on czeka aż ja to zrobię. Już wiem kto będzie moim osobistym chimu kappa Tak trzymać.

Pro tipy: Póki co brak Pro tipów, ale w przyszłości na pewno coś ci podrzucę :) Tak trzymaj!

Ranga: Genin

Postprzez Sabataya Anzou » 19 cze 2020, o 07:15

Postać: Anzou
Ranga misji: jak wyżej

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: Wszystko tak, jak należy, szybkie odpisy, fajna fabuła. Klaruje się dalszy rozwój dla mojej postaci. SUPER.

Pro tipy: Ciężko coś wskazać :D

Ranga: Chūnin

Postprzez Uchiha Rakena » 22 cze 2020, o 09:19

Postać: Raczek

Ranga misji: D

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu:
Po samej misji D trudno ocenić czyjeś prowadzenie, ale chciałam tylko powiedzieć, że to chyba była najlepsze zlecenie tej rangi na której byłam. Długie, szybkie odpisy (takie jakie uwielbiam <3), jakościowo również całkiem całkiem. Temat niby sztampowy, ale nie czułam się jakbym farmiła, a jednak brała udział w ciekawej historii. Przez tę misję mam moralniaka przez zachowanie Rakeny, która musiała zachować się tak, a nie inaczej. I tu przechodzę do następnej części – dzięki tobie udało mi się znienawidzić moją postać, a z nienawiści do Uchiha trzeba się tylko cieszyć xD Dobry kontakt również bardzo na plus, a za wytrzymanie z moją postacią to już powinnam bić pokłony.
Także podsumowując, bądź pewien, że jeszcze kiedyś cie poproszę o jakąś misję. Polecam tego allegrowicza,

Pro tipy:
Nie zmieniaj się mordeczko
Obrazek
Edgy as hell
MK: Kaguya Tsuki, Sabaku no Kyoko, Mariko
Chętnie poprowadzę misję D-S ♥
Prowadzone wątki:

Postprzez Miko Shizuka » 5 lip 2020, o 16:35

Postać: Miko Shizuka
Ranga misji: B

- Nie narzekam, nawet kiedy starałem się wykorzystywać big brain time i za każdym razem moje próby zyskania jakiejkolwiek przewagi/szansy na ucieczkę /przechytrzenia wroga spotykała się z idealną kontrą kappa . Potrafiło to irytować ale z drugiej strony, zlecenie było wyższej rangi.
- Tempo misji zdecydowanie dobre, znam ludzi, którzy z taką ilością postów ogarnialiby to rok.
- Zaskakiwało mnie również - pozytywnie - niezwykle często duża ilość tekstu/informacji, dzięki czemu chociażby i zmęczony gracz ma materiał na własną odpowiedź bez lania wody kappa . Nie wiem jak podejść do ilości postów, gdzie we dwójkę pobiliśmy nie jedną większą ilościowo grupę, która robiła zlecenie wyższej rangi kappa xD.
- Kary również były za nawet małe pominięcia, jaką drogą postać chce podróżować i czy ma z tego problemu kłopot. Sam zapomniałem, sam miałem i doceniam tą staranność.

Pro tipy:
- Każdy odpisuje jak może, ale boli mnie fakt, że czasem wiadomości były po 1 lub 2 w nocy, gdzie już nie miałem szansy odpowiedzieć xD.
- Zdecydowanie chciałbym ujrzeć tak dobrze rozwijane/prowadzone postaci w przyszłości u cywili a nie tylko u ninja :P. Bo z nimi głównie/największa była interakcja.
- Małe zboczenia wizualne jakie posiadam. O ile sam opis danych osób potrafi człowiek sobie wyobrazić, nie obraziłbym się właśnie za trzymanie tego motywu szukani artów danych NPC (przynajmniej tych ważniejszych). Także, taki nawyk warto trzymać/mieć :P.
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:

Postprzez Nakano Hiroshi » 27 lip 2020, o 11:21

Postać: Nakano Hiroshi
Ranga misji: C

Ocena ogólna (max 5 gwiazdek): ★★★★★★★
Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: No panie, panowie, wszyscy pozostali - usiądźcie sobie wygodnie, bo zaczynam opinię. Kochany Jeleń od samego początku rzucił interesujący świat w misji - nawet jeżeli skutkowało to tym, że dissowałem mu wszystkie postacie - i dawał ciekawe postacie, chociaż szurnięte przez większość czasu. Częstotliwość i jakość odpisów była doskonała, a nawet gdy zaczęliśmy spamić, żebym mógł dotrzeć na CE - jakość się nie pogorszyła po całej nocy pisania! Ludzie bierzcie, póki gorące!
Pomimo tego jak zabawna była ta misja i czasem pochrzaniona, ogólnie serdecznie polecam tego allegrowicza.

Pro tipy:
Nie mam zastrzeżeń żadnych - cieszę się, że dawałeś opisu i zdjęcia postaci. Ogólnie cudo, miód i malina. Świetny pan jesteś, Jeleniu.
Obrazek
|| If you lose, you can still get up. ||
|| If you stop, then it will be over. ||
|| KP || PD || PN || Bank ||
|| MK: Haru, Hayato ||

Prowadzone wątki 3/3:

Spoiler:

Postprzez Kageyama Itō » 11 sie 2020, o 17:39

Postać: Kaguś Ito
Ranga misji: D

Misja naprawdę przyjemna, nie można powiedzieć złego słowa. Bawiłem się dobrze i było też śmiesznie, mam ochotę jeszcze na kilkadziesiąt misji :D. Prowadzenie na wysokim poziomie, widać że pro MG :hat:

Pro tipy: More traps kappa
Dla niektórych gra już dawno się skończyła, tylko jeszcze o tym nie wiedzą

Spoiler:

Ranga: Uczeń

Postprzez Kamaboko Gonpachiro » 16 wrz 2020, o 14:27

Postać: Moja
Ranga misji: Ważna

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: Jest

Pro tipy: Nie warto solić herbaty
Hajsy tu

MK: Terumi Terumi, Maji Doppo

Ranga: Jōnin

Postprzez Inuzuka Sachiko » 16 wrz 2020, o 18:31

Postać: Inuzuka Sachiko

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: Nie spodziewałam się takiego Roller coastera emocjonalnego na misji. Chyba po raz pierwszy zastanawiałam się przed każdą akcją i modliłam w duchu przed każdym twoim postem. Momentami traciłam wiarę w ludzi nie tylko jako postać, ale również jako gracz. Ostatecznie miałam świetną zabawę na tej misji, nawet jeśli nie było happy enda, na którego liczyłam. Postaci udało się wyjść z tej sytuacji bez większego szwanku na ciele.
Idę popłakać w kącie (jako postać/jako gracz) i wrócę po jeszcze.

Pro tipy: Weź daj następnym razem jakieś proste mordobicie, bez żadnej głębi. Dobra? :lizu:
MK: Nori
BANK

Postprzez Sabataya Shuten » 16 wrz 2020, o 18:49

A co mi szkodzi, ale ode mnie to zwięźle będzie Jeleniu:
Obrazek
MK: Chousokabe Shouko | Gashi Yakuri
Obrazek

Tsūjtegan: 5000m w dal / 500m widzenia sferycznego

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Postprzez Sabataya Tamura » 19 wrz 2020, o 17:53

Postać: Tamura

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: Jestem niezwykle zadowolony z jakości prowadzenia misji. Opisy są rozbudowane, a przede wszystkim fabularnie przedstawione. Nawet pomimo moim niezbyt "ambitnym" w budowie zadaniu (gdyż takie w sumie miało być) czułem się przyjemnie jak zasiadałem do opisywania, a każdy post MG przyprawiał mnie o uśmiech. Tak trzymać! 10/10

Pro tipy: Nie mam żadnych uwag. :3
Obrazek

Postprzez Fūka Zotto » 13 lis 2020, o 19:31

Postać: Zotto
Ranga misji: A

Opinia: Skory do pomocy, zawsze w ogień skoczy, nigdy się nie lęka, zwalcza zło
a gdy go potrzebujesz, przybędzie, raz, dwa !
Obrazek

Postprzez Akimichi Chorizo » wczoraj, o 15:40

Postać: Akimichi Chorizo

Opinia o misyjce i jej prowadzeniu: Jeśli chodzi o misję, to bardzo przyjemnie się ją wykonywało, ale to w sumie nic dziwnego, bo jak powszechnie wiadomo Jeleń jednym z najlepszych chimu jest. Na plus na pewno wrzucanie artów co ważniejszych postaci, budynków i nastrojowej muzyki. Bardzo fajnie pozwalało się to wczuć w klimat zadania, które mimo bycia tylko rangi C, nie sprowadzało się do zwykłego mordobicia ze zbirami. Zamiast tego był rozbudowany długimi opisami świat, do którego wkraczając czuje się, że żył on przed przybyciem postaci, a opuszczając, że będzie on żył dalej. Do tego misja nie jest prowadzona wedle z góry narzuconego schematu, gracz czuje że ma realny wpływ na to co się w niej stanie, a każde jego działanie przynosi określone konsekwencje. Chorizo zwrócił na ten przykład uwagę na pobocznego NPC, który chyba w głównej fabule nie miał występować w ogóle, a w kilka postów stał się w całym wątku postacią kluczową (chyba że tak miało być od początku, a Takara to mistrz mind games i manipulacji). Tak poza tym to misja dużo bardziej nastawiona była na fabułę aniżeli klepanie PDków. Mi osobiście się to bardzo podobało, ale jak ktoś chce szybko podexpić, to raczej od takiej jednej misji C u Jelenia sensowniej będzie zrobić dwie samodzielki. No i nie ma się co nastawiać na happy end, bo nawet gdy jest dobrze, to Takara ma w zanadrzu jakieś zwroty akcji, co to psychicznie uderzą w postać.
Co do samego prowadzącego, to bardzo sympatyczny i wyrozumiały z niego człek. Zawsze chętnie na pytania odpowie, jak ktoś przez kilka dni posta nie da to nie krzyczy, a jak trzeba przyspieszyć z częstotliwością postów to też nie ma z tym żadnego problemu. Ogólnie bardzo polecam. :D

Pro tipy: Pro tipów jako takich nie mam, bo wszystko mi się podobało, ale Takara długie posty pisze i nie liczy akcji. kappa

Powrót do Twórczość artystyczna