Misje/Prośby/Grafika dla/od Baia

Miejsce, gdzie gracze mogą pochwalić się swoimi dziełami różnego rodzaju. Wstawienie w tym miejscu tematu nie oznacza, że dana osoba oferuje swoje usługi w danej dziedzinie - do tego służy subforum Ofert.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Misje/Prośby/Grafika dla/od Baia

Postprzez Takeshita » 30 sie 2020, o 15:58

Ocenianie Misji
Pierwszy wątek dotyczy oceniania misji. Niżesz macie już przygotowany wzór, więc wystarczy go wkleić i uzupełnić. Nic ciężko, ale wiele znaczy dla mnie :) Można tu także oceniać walki, jeśli jakąś sędziowałem.

Kod: Zaznacz cały
[b]Link: [/b]
[b]Postać: [/b]
[b]Ranga misji:[/b]
[b]Recenzja/opinia:[/b]
[b]Porady:[/b]
[b]Rating:[/b] 1-10

Prośby o Misje
Gdybyś chciał/chciała poprosić akurat mnie o misję dla ciebie, warto to także wysłać tutaj. Oczywiście wzór niżej.

[b]Ranga Misji:[/b]
[b]Nazwa postaci:[/b]
[b]Prośby Specjalne Dotyczące Misji:[/b]
[b]Łapówki:[/b]

Grafika
Ostatni temat dotyczy próśb odnośnie grafiki. Jestem w stanie pozmieniać wam kolorki, może coś prostego dorysować, albo dopisać (chociaż w tym jestem akurat średni).

[b]Obrazek oryginalny:[/b]
[b]Opis zmian:[/b]
Ostatnio edytowano 5 wrz 2020, o 18:17 przez Takeshita, łącznie edytowano 3 razy
MK: Suda Hikaru, Kouseki Seji
Sensor: 25m/50m | Słuch: 66m

NIE PROWADZĘ MISJI, NIE POMAGAM, NIE PISZ DO MNIE BO NIE
Chcesz popisać na fabule, spoko. Jednak nic zobowiązującego; Żadnych walk, starć, konfliktów, różnicy zdań, toksyczności i wgl. możemy co najwyżej pogadać. Nie wymieniam się technikami, nie uczę innych technik (chyba, że to drużyna) i wgl. żadnego OOC.

Ranga: Jiyūjin

Re: A misje Baia są... // A jego obrazki...

Postprzez Aburame Sho » 30 sie 2020, o 20:31

Link: viewtopic.php?p=143317#p143317
Postać: Aburame Sho
Ranga misji: S
Recenzja/opinia: Misja była cudowna :D Bardzo rozbudowany świat, który mógłbym przemierzać bez ograniczeń, co byłoby prawdopodobnie równoważne kilku misjom rangi S. Podczas misji udało mi się nawiązać więź przyjaźni z jednym NPC. Miałem również poczucie, że moje poczynania mają wpływ na całościową sytuację tamtejszego terenu. Nie było za łatwo, co też jest na plus. Gdy popełniłem błąd, dostałem kamieniem w głowę. Misję dało się wykonać na różne sposoby, nie było jedynego prawidłowego sposobu. Bardzo ładne obrazki do misji, które tylko pogłębiają doznania z misji. Gdy czegoś nie byłem pewien, zawsze mogłem zapytać na gg. I tempo misji było na prawdę zabójcze - za co też ogromny plus.
Porady: Może gdybyś nie robił przerw na posta dla mnie, gdy nie za bardzo mam jakikolwiek wybór w danym momencie, a przynajmniej czasami zastanowić się, czy na pewno w tym momencie pora przekazać mi pałeczkę.
Rating: 10

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Misje/Prośby/Grafika dla/od Baia

Postprzez Inuzuka Sachiko » 7 wrz 2020, o 21:01

Link: Click!
Postać: Inuzuka Sachiko
Ranga misji: D
Recenzja/opinia: Mi się podobało! Zwięźle i na temat, szybkie odpisy i rzeczowe. Jako, że była to misja rangi D, raczej nie ma co tu się rozpisywać. Na pewno wrócę po więcej! :lizu:
Porady: Spróbuj czasami nieco zwolnić! Nie wiem czy w ogóle powinnam zwracać na to uwagę, bo tylko raz mi się to rzuciło w oczy, ale odniosłam wrażenie, jakbyś przeskoczył z akcją o jeden post - po mojej pomocy przy wozie, od razu dostałam informację, że widzę w tłumie osoby których poszukuje. Nie było to złe, ale odniosłam wrażenie, że pod koniec wszystko rozwiązało się samo ^^" (jejku nie wiem czy dobrze potrafię się w takich rzeczach wysławiać :ommnom:)
Rating: - 10 - ogólnie była to bardzo przyjemna pierwsza misja!
MK: Nori
BANK

Ranga: Genin

Postprzez Yang » 19 wrz 2020, o 21:52

Obrazek oryginalny:Obrazek
Opis zmian: Avatar to zawsze moja pięta achillesowa i tym razem zamiast się z tym męczyć postanowiłem prosić o pomoc kogoś kto się zna :) Najbardziej mi zależy na regulaminowych wymiarach w Url, aczkolwiek jeśli ktoś ma pomysł jak zrobić żeby było ładniej <jakaś ramka, czy zmiana koloru włosów> generalnie własna inwencja, to też się nie obrażę zmiana koloru włosów by była nawet wskazana, trochę za bardzo przypomina kakashiego.

Ranga: Uczeń

Postprzez Takeshita » 21 wrz 2020, o 13:08

Obrazek

Kolor włosów mogę zmienić, ale zniszczy to całą prezencję avatara. Jest on zrobiony w zimnych kolorach i wszelka zmiana będzie wyglądała bardzo nienaturalnie.
MK: Suda Hikaru, Kouseki Seji
Sensor: 25m/50m | Słuch: 66m

NIE PROWADZĘ MISJI, NIE POMAGAM, NIE PISZ DO MNIE BO NIE
Chcesz popisać na fabule, spoko. Jednak nic zobowiązującego; Żadnych walk, starć, konfliktów, różnicy zdań, toksyczności i wgl. możemy co najwyżej pogadać. Nie wymieniam się technikami, nie uczę innych technik (chyba, że to drużyna) i wgl. żadnego OOC.

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Yang » 22 wrz 2020, o 13:52

Nie nie, psuć nie będziemy :) zaufam opinii. Dziękuje za zmianę rozmiaru.

Ranga: Uczeń

Powrót do Twórczość artystyczna