Jajkowy brudnopis

Dział ten służy do testowania bbcode, postów itp. Każdy gracz może tu założyć swój własny temat, w którym można sprawdzać posty o skomplikowanym bbcode itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Jajkowy brudnopis

Postprzez Yamanaka Aiko » 18 paź 2020, o 01:55

Yamanaka Aiko ( 山中 愛子 )
You can't be afraid of the dark when you know how to control the light
Aiko to stereotypowa do bólu przedstawicielka klanu Yamanaka. Urosła już na tyle, na ile to było możliwe - jest nieznacznie wyższa od swoich rówieśników, a dzięki zbilansowanej diecie i regularnym ćwiczeniom, jej sylwetkę można określić jako szczupłą, z delikatnie zarysowanymi gdzieniegdzie mięśniami i nieznacznie wklęsłą talią. Choć osiągnęła już taki wiek, w którym typowo kobiece krągłości powinny się pojawić, pod tym względem wciąż wygląda jak nastolatka, a używając bardziej brutalnego słownictwa - deska. Na szczęście ten szczegół to tylko dopełnienie i patrząc całościowo - Aiko wygląda nawet nieźle. Ma swój specyficzny, Aikowy urok.
Po ojcu odziedziczyła gęste włosy o przyjemnej, platynowej barwie. Ostatnimi czasy straciły nieco na połysku i miękkości, ale mając na uwadze wydarzenia, z którymi zmagała się Yamanaka, nie jest to nic dziwnego. Przez jakiś czas były ścięte na krótko, głównie ze względów praktycznych - jednak Aiko nie była sobą w takiej fryzurze i w miarę szybko zapuściła je ponownie. Najczęściej spina je w warkocz, bądź kok.
Jej buzia jest blada, szczupła, bez tendencji do rumieńców. Pomimo młodego wieku, na twarzy Yamanaki można dostrzec zmęczenie, choć w dużych oczach, o dosyć pospolitej, błękitnej barwie, wciąż kryje się dawna iskierka.
Jedyną błyskotką, którą używa na co dzień są proste, srebrne kolczyki. Nie ma tendencji do kombinowania ze swoimi strojami. Najczęściej nosi zwykłe spodnie oraz luźne koszulki, które w żaden sposób nie krępują jej ruchów. Pod ubraniem skrywa wiele blizn, mniejszych, większych, jakieś ślady po oparzeniu. Najbardziej charakterystycznym, najbrzydszym i największym śladem jest to, znajdujące się na prawym boku, tuż pod żebrami. Dokładnie na tej samej wysokości, na plecach ma identyczne znamię - jakby coś przebiło ją na wylot. Aiko kompletnie nie pamięta jednak gdzie to nabyła.

Okres dziecięcy
Obrazek

Była raczej cichym, spokojnym dzieckiem. Nie miała w zwyczaju zwracać zwracać na siebie uwagi, nie sprawiała problemów swoim rodzicom. Można było uznać ją za spokojną dziewczynkę, która swoją rezolutnością wyróżniała się w grupie rozwrzeszczanych, roześmianych dzieciaków. Miała dziwne poczucie odpowiedzialności za wszystkich i wszystko. Choć nie przychodziło jej to z łatwością, lubiła nawiązywać kontakty z innymi - wśród rówieśników szybko zyskała miano dobrej przyjaciółki, na którą zawsze można liczyć. Opanowana, spokojna, nieco zakompleksiona blondyneczka - tym zdaniem najlepiej można by podsumować dziecięcą wersję Aiko.

Okres nastoletni
Obrazek

Wydarzenia, które w tych latach miały miejsce sprawiły, że przyjaźń z Gurenem, chłopcem poznanym przypadkowo w Ichiraku Ramen stała się czymś więcej, niż przelotną znajomością. Ich relacja przetrwała wiele, dzięki czemu jej fundamenty stały się niezniszczalne. Jak kwiat, który od wieków był symbolem jej klanu - nastoletnia Aiko stopniowo rozkwitała. Stała się pewniejsza siebie, bardziej otwarta na ludzi i uśmiechnięta. Pomimo przeciwności losu z którymi musieli się mierzyć, dobry humor rzadko ją opuszczał, a nawet jeżeli - to tylko na chwilę. Jej samoocena, dotychczas niska, zaczęła rosnąć, sprawiając, że Aiko nie była już taka cichutka i milcząca. Przez swój niewyparzony język niejednokrotnie uraziła niektóre osoby, dorobiła się nawet kilku wrogów. W większości jednak była lubiana, a ludzie cenili jej szczerość, radosną aurę i chęć pomocy innym. Nie potrzebowała jednak atencji i sympatii tłumów - dopóki miała przy sobie rodziców i przyjaciół, Natari, Kyasa, Jūshiro-sensei z Gurenem na czele, wszystko było dobrze. Nie chciała nic więcej.
W jej głowie zakiełkowała myśl, że być może kiedyś byłaby dobrym kandydatem na głowę rodu. Niestety, klan Yamanaka nigdy nie miał możliwości, by się o tym przekonać.

Dorosłość
Obrazek

Na pierwszy rzut oka, niewiele się zmieniła. Wciąż była tą pogodną, uśmiechniętą osobą, której obecność cieszyła, zamiast przerażać czy złościć. Być może trochę mniej mówiła, zachowując to, co krążyło jej po głowie dla siebie. Być może jej ironiczne docinki stały się łagodniejsze, czasem nawet nie wypowiadała ich na głos, nie widząc takiej potrzeby. Pomimo, że lubiła pomagać ludziom, czuć się potrzebna, a jej altruizm wciąż miał na nią silny wpływ, miała niewytłumaczony opór, by nawiązać z kimś głębszą relację. Nie potrafiła zaufać? Pytania na temat przeszłości były niewygodne? Wieloletnia luka w pamięci spowodowała, że Aiko zamknęła się w sobie, chcąc przebywać sam na sam ze swoimi myślami.
Spoważniała i wydoroślała. Impulsywne decyzje, podejmowane pod wpływem chwili i emocji odstawiła na bok, skupiając się na chłodnej kalkulacji, bez udziału uczuć.
Mimo wszystko, określenie "obojętnej" nie pasowało do niej. Potrafiła się śmiać, walczyć o swoje, głośno i zdecydowanie. W jej błękitnych oczach wciąż tlił się dawny, charakterystyczny blask.
"It's the most heroic thing we can do now
look the truth in the face."

Obrazek
x ; x ; voice

Chętnie poprowadzę misje D, uczę się prowadzić C-B. Można pisać na dc lub pw o/

Prowadzone wątki: 4/2

Spoiler:

Spoiler:

MK: Yōgan Shion
 
Posty: 561
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 22:46
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Re: Jajkowy brudnopis

Postprzez Yamanaka Aiko » 18 paź 2020, o 09:22

ODEJMOWANIE PUNKTÓW

12 PN; 10.12.2014; Nauka: Ki Nobori no Shugyō, Kai, Bushin no jutsu, Kawarimi no jutsu, Henge no Jutsu, Suimen Hokō no Gyō; Ninjutsu na E
3 PN; Dawno temu; Nauka: Shindenshin no Jutsu; Dziedzina klanowa na D
10PN; Dawno temu; Nauka: Shintenshin no Jutsu, Kanchi Denden; Dziedzina klanowa na C
3 PN; 04.03.2015; Nauka: Chiyute no Jutsu; Iryojutsu D
10 PN; 04.03.2015; Nauka: Kōdo Iryō no Kenmei, Ōkyū no Kurouto; Iryojutsu C
9 PN; 05.03.2015; Nauka: Ittō-Ryū; Kenjutsu na D
10 PN; 05.03.2015; Nauka: Daitoppa; Fūton na C
6 PN; 05.03.2015; Nauka: Gōkūhō; Fūton na D
3 PN; 07.03.2015; Nauka: Chakra Saku; Dziedzina klanowa na D
6 PN; 27.03.2015; Nauka: Enshō No Kaze; Fūton na D
20 PN; 27.03.2015; Nauka: Kujaku Senpū, Supairaru Kazedama; Fūton na C
5 PN; 19.07.2015; Nauka: Naosute no Jutsu; Iryojutsu na C
10 PN; 19.07.2015; Nauka:Shinranshin no Jutsu; Dziedzina klanowa na B
40 PN; 19.07.2015; Nauka: Fūton Ninpō: Kamikaze, Shinkū Renpa; Fūton na B
30 PN; 28.08.2015; Nauka: Dokugiri, Chakra no Mesu, Saikan Chūshutsu no Jutsu; Kontrola Chakry A, Iryojutsu na B
20 PN; 28.08.2015; Nauka: Hien; Fūton na B
10 PN; 15.08.2015; Nauka: Kaiten Shuriken; Fūton na C
6 PN; 22.07.2020; Nauka: Dendō Hando; Raiton na D
30 PN; 22.07.2020; Nauka: Ikazuchi no Utage, Sandā Sāburu, Torunēdo Raitoningu; Raiton na C
60 PN; 22.07.2020; Nauka: Shinkūgyoku, Kaze Furai, Kami Oroshi; Fuuton na B
60 PN; 29.08.2020; Nauka: Amigumo, Gian, Denpō Sekka; Raiton na B
15 PN; 29.08.2020;Nauka: Shinten Bunshin no Jutsu; Klanówka na A
4 PN; 19.09.2020; Nauka: Suimen Hokō no Gyō, Henge no Jutsu; Nin na E
6 PN ;19.09.2020; Nauka: Utsusemi no Jutsu; Nin na D
30 PN ;19.09.2020; Nauka: Purazuma Bōru; Raiton na A
"It's the most heroic thing we can do now
look the truth in the face."

Obrazek
x ; x ; voice

Chętnie poprowadzę misje D, uczę się prowadzić C-B. Można pisać na dc lub pw o/

Prowadzone wątki: 4/2

Spoiler:

Spoiler:

MK: Yōgan Shion
 
Posty: 561
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 22:46
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Poprzednia strona

Powrót do Dział Testowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników