Test

Dział ten służy do testowania bbcode, postów itp. Każdy gracz może tu założyć swój własny temat, w którym można sprawdzać posty o skomplikowanym bbcode itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Test

Postprzez Uchiha Rien » 1 gru 2016, o 03:20

Shinzō Niru
„Mój kot zjada myszy. Czy to go czyni złym?”

Gdyby można było określić jednym słowem charakter młodzieńca, bez wątpienia byłoby to słowo "zepsuty". Czego spodziewać się jednak po kimś, kto został wychowany w klanie Shinzou, jednej z najbardziej wynaturzonych rodzin w świecie ninja. Nazwisko niegdyś dzierżone przez jednego, modyfikującego swoje ciało kryminalistę i łowcę głów, teraz odziedziczone przez niewielką grupkę osób zamieszkujących Iwagakure no Sato. W takiej też właśnie rodzinie dorastał młody Niru i jak się można było domyślać, nie było to dzieciństwo podobne do tego, którym cieszyła się reszta rówieśników. O ile nie bito go, ani nie znęcano się nad nim psychicznie w większym stopniu, to styczność od małego dzieciaka z okrutnymi tradycjami klanu, bezpowrotnie wypaczyła jego charakter. Jak bowiem na psychikę siedmioletniego, uczącego się świata chłopaczka może wpłynąć widok wyciąganego żywcem z czyjejś klatki piersiowej serca? Za pierwszym razem mógł to być szok... za czwartym - rutyna, przyzwyczajenie.


Niru wychowany został w przeświadczeniu, że jest lepszy od innych, że bez wyrzutów sumienia może zabrać innym ludziom to co dla nich najcenniejsze - ich własne życie. Nic więc dziwnego, że bywa egoistyczny i dla własnych korzyści krzywdzi innych ludzi. Mimo iż dosyć wyszczekany i arogancki, a pośród innych sprawia wrażenie twardo stąpającego po ziemi, o wiele bardziej preferuje swoje własne towarzystwo. Co jakiś czas musi się wyciszyć i pobyć sam ze sobą, a kiedy nie może tego zrobić, jego charakter można by określić lekko nieprzewidywalnym. Zwykł nudzić się ludźmi i kiedy nie ma już ochoty na dalszą interakcje, zależnie od okoliczności, albo staje się spokojny, małomówny i wyważony, albo bardzo rozdrażniony oraz niecierpliwy. Podsumowując, o chłopaku na pewno nie dało się powiedzieć, że jest stabilny emocjonalnie. Jego wahania nastrojów nieraz prowadziły do kłopotów i konfliktów, ale Niru jeszcze nie zdarzyło się zrobić czegoś na tyle głupiego, aby zostać wygnanym z wioski lub uwięzionym. Mimo wszystkich tych negatywnych cech, kiedy chłopakowi na czymś bardzo zależy, potrafi on się skupić, dążąc do celu z ogromnym uporem i rozwagą. Sprawianie przez jakiś czas wrażenia zwyczajnego, praworządnego shinobi nie sprawia mu problemu, ale na dłuższą metę drażni go to i prędzej czy później towarzysze poznają się na jego naturze. W swoim życiu jednakowoż miał kilku dobrych kolegów i kiedy ci go akceptowali, nie będąc tym samym zbyty irytujący, Niru również odwzajemniał uczucie, potrafiąc znaleźć z nimi wspólny język oraz tworząc stosunkowo "zdrową" relację.


Wygląd zewnętrzny chłopaka ma wiele wyjątkowych cech i żadna z nich nie była jego własnym wyborem. Przez większość ciała, zazwyczaj okrytego strojem ninja, przebiega spora ilość czarnych szwów, typowych dla każdego członka klanu Shinzou. Najbardziej widoczny z nich znajduje się na czole, do połowy zakryty jasnymi, srebrnymi włosami, będącymi kolejną rzeczą wyróżniającą go od ogółu. Jeden kosmyk sięga Niru nieco poniżej łopatek, a reszta z nich układa się zwyczajnie na głowie zasłaniając sporą część czoła. Spoglądając w oczy chłopaka, można odnieść wrażenie, że coś jest z nimi nie tak, lub też są one mało znanym Dojutsu, którego powinno się przestrzegać. Nic bardziej mylnego, gdyż podobnie jak protoplasta rodu Shinzou, Niru charakteryzuje się bardzo nietypowym ich kolorem, jednakże nie posiadają one żadnych specjalnych zdolności. Źrenice, u niemalże każdego człowieka zupełnie czarne, w jego przypadku są ciemnozielone, a otaczająca je tęczówka ma złocistą, kocią barwę. Pod prawym okiem chłopaka znajduje się niewielki pieprzyk, natomiast jeśli chodzi o inne, bardziej zwyczajne cechy jego wyglądu to przeciętny, niewyróżniający go wzrost oraz waga, a także słabo zarysowana żuchwa, nadająca twarzy trójkątny, lecz całkiem dobrze prezentujący się wygląd.


Spoiler:


Spoiler:
"A man's worth is no greater than his ambitions."
Obrazek
Theme #1
Theme #2
 
Posty: 409
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 20:51
Ranga: Chūnin

Re: Test

Postprzez Shinzō Niru » 18 paź 2017, o 01:55

Obrazek
 
Posty: 137
Dołączył(a): 11 wrz 2017, o 01:41
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: ANBU


Powrót do Dział Testowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników