Lodowe testy, nothing intresting

Dział ten służy do testowania bbcode, postów itp. Każdy gracz może tu założyć swój własny temat, w którym można sprawdzać posty o skomplikowanym bbcode itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Lodowe testy, nothing intresting

Postprzez Yuki Jun » 15 cze 2017, o 13:13

Rindou Midori
Pamiętaj zawsze o co tak naprawdę walczysz i nigdy tego nie porzucaj.
Wygląd: Młoda nastolatka o nie do końca specjalnie dobrej budowie ciała. Wzrostem jest raczej przeciętna, niczym nie wyróżniająca się. Taki średniak wśród średniaków. Poza tym jest bardzo szczupła, nawet mimo faktu, że uwielbia jeść. Kiedyś nawet przez to przez krótki okres czasu przezywano ją imieniem pewnej bohaterki, która w książkach wynzaczała się również podobną chudością oraz apetytem. Co poza tym? Mimo bycia chuderlakiem jej ciało jest w miarę wysportowane, choć mięśni to jakoś specjalnie bym u niej nie szukał. Nie jest ona zresztą osobą, która zbytnio używa swojej siły do walki wręcz, czy też fizycznych zajęć.
Kolejną z jej charakterystycznych cech są na pewno zielone włosy sięgającej długością do końca szyi. Raczej niecodzienny widok nawet w takim świecie. Prawdopodobnie ze względu na nie otrzymała imię mówiące o niej wszystko, czyli Midori. Co poza tym? Cerę raczej ma w porządku. Stara się o nią dbać na tyle, na ile ma możliwości. Oczy ma barwy topazowej, co ciekawie się komponuje z zielenią włosów. Ogólnie jest nieco wyróżniającą się z tłumu personą, choć niespecjalnie jej na tym zależy. Zwłaszcza, że jest shinobi.

Charakter: Cóż zdecydowanie jak na osobę, która dużo czasu spędza na tworzeniu przedmiotów z drewna co wymaga cierpliwości i spokoju jest.. nadmiernie energiczna. Roześmiana i pełna różnych pomysłów przemierza tereny wioski wzdłuż i wszerz siejąc zamęt gdzie się znajdzie. Raczej nie nadająca się na tytuł Pani Mroku. Nie raz sprowadzała na siebie drobne kłopoty swoją lekkoduszną postawą. Z pozytywnych cech na pewno należy wymienić towarzyskość, uczciwość,
zapał do wszystkiego jak i całkiem rozwiniętą wyobraźnie. Kiedy jednak przejedziemy do negatywnych cech.
trochę ich jest. Czasem złości się na coś bądź kogoś bez większego powodu. Ma chwilę kiedy robi się nadmiernie przygnębiona i potrafi wszystko przedstawić w negatywnym świetle. Zdarza się też jej być w melancholijnym humorze, kiedy niespecjalnie chce z kimkolwiek rozmawiać. Mimo swojego łatwego z pozoru podejścia do świata, jest osobą bardzo inteligentną oraz tolerancyjną. Walczącą o swoje przekonania w altruistyczym geście chęci niesienia wszystkim pomocy. Przy tym czasami przez swoją inteligencję i sporą wyobraźnie zdarza się jej popadać w nieciekawe rozmyślania, które kończą się średnim humorze. Zwykle nie rozmawia z nikim na temat swoich rodziców, choć nie uważa tego przy tym za temat tabu. Nigdy im niczego nie zarzucała, choć nie raz patrzyła na pełne rodziny, które razem przechadzały się z uśmiechem po wiosce.



Ostatnio edytowano 12 sie 2017, o 21:23 przez Yuki Jun, łącznie edytowano 15 razy
 
Posty: 639
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 22:30
Ranga: Chūnin

Re: Lodowe testy, nothing intresting

Postprzez Yuki Jun » 6 sie 2017, o 16:05

Przywracanie obrazków Hyotonowi:







HIJUTSU








Ostatnio edytowano 13 sie 2017, o 02:15 przez Yuki Jun, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 639
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 22:30
Ranga: Chūnin

Re: Lodowe testy, nothing intresting

Postprzez Yuki Jun » 13 sie 2017, o 02:12

Lista durnych pomysłów aby przeleżały aż ogarnę, że są jednak zbyt durne:

 
Posty: 639
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 22:30
Ranga: Chūnin

Re: Lodowe testy, nothing intresting

Postprzez Rindou Arashi » 13 sie 2017, o 14:09

Takie coś jesteś w stanie zrobić zwykłym Fuin no jutsu. gdyż ono pozwala na zapieczętowanie wszystkiego w zwoju.
 
Posty: 3039
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 00:10
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin


Powrót do Dział Testowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron