Jashinizm - w trakcie edycji

Dział ten służy do testowania bbcode, postów itp. Każdy gracz może tu założyć swój własny temat, w którym można sprawdzać posty o skomplikowanym bbcode itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Jashinizm - w trakcie edycji

Postprzez Shotaro » 15 wrz 2017, o 11:56

Jashin (bóg bólu, destrukcji i cierpienia) - bóg wielbiony przez jashinistów. Wymaga od swoich wielbicieli kompletnej destrukcji i rytualnych mordów. Jashiniści modlą się przeważnie przed walką, prosząc swego Boga o dobre zabijanie. Za niemożliwość zabijania muszą przepraszać w modlitwie.
Jest to taka służba publiczna, wyzwalająca ludzi od strachu przed śmiercią, zabijając ich. Sąsiedzi są idealnym materiałem na ofiarę, gdzie "sąsiad" to coś więcej niż tylko fizyczna bliskość.
Niewierzący zginą z rąk tych, co wierzą.
Ci, którzy nie rozumieją bólu innych, nie mają prawa go zadawać.

Hierarchia:
S:
Głowa Wyznania - osoba decydująca o najważniejszych kwestiach wiary i wyznania. Zawsze ma ostateczną rację i wszyscy niżej położeni muszą się jej słuchać. Żeby zostać Głową Wyznania, osoba wcześniej piastująca tą funkcję musi umrzeć.
Prorok - jako jedyny jest w stanie usłyszeć głos samego Jashina. To on przekazuje Głowie Wyznania słowa Jedynego Prawdziwego Boga i jako jedyny może nie zgadzać się z dowódcą.
A:
Arcykapłan - osoba decyzyjna, jeśli chodzi mniej sprzeczne kwestie wiary. Musi jednak być w ciągłym dialogu z Głową Wyznania.
B:
Posłaniec - głosi dobrą nowinę niewierzącym.
Rabuś - głównym jego zadaniem są masowe mordy dla czci Jashina.
Kapłan - zajmuje się poszerzaniem wiary wśród praktykujących.
Asasyn - grupa wierzących specjalizująca się w skrytobójstwie
C:
Pomocnik - składa kolejne śluby. Pomaga w pracy kapłanom.
Nowicjusz - tytuł, który wymaga złożenia kogoś w ofierze
D:
Praktykujący - każdy, kto uzna Jashina za jedynego Boga i złoży śluby posłuszeństwa.

E:
Ofiara - ginie dla chwały Jashina. Składana jest tylko z niewiernych. Zabicie kogoś z kultu wiążę się z wygnaniem albo dekapitacją.

Im wyżej jesteśmy w hierarchii, tym lepsze jest nasze połączenie z Jashinem i tym bardziej jesteśmy szanowani przez innych wierzących. Głowa Wyznania decyduje o tym, kiedy ktoś jest już gotowy, aby wejść na wyższym poziom wtajemniczenia. Można posiadać tylko jeden tytuł danej rangi, choć możliwa jest zmiana tytułu przez rozmowę z Najwyższym Kapłanem.
Każdy członek organizacji może zgłaszać swoje pomysły, które są potem dyskutowane przez zarząd, możliwe jest głosowanie, jednak ostateczny głos ma Głowa Wyznania.

Początki jashinizmu:
Początki Kultu Jashina są owiane tajemnicą. Ich wynik mógł być po prostu pretekstem, lub prawdziwą wizytą bóstwa. Wiadomo, że kiedyś był mężczyzna i kobieta, obaj kochankowie. Zakochali się w sobie i rozpoczęli cykl. Ale popełnione przez mężczyznę przestępstwo doprowadziło go i jego żonę do ucieczki z wioski i dalszej przestępczości. Pewnej nocy jego żona poszła głęboko do lasu, w którym rozbili obóz. Prowadzona przez pokojowy głos ... a mężczyzna dostrzegający nieobecność żony zaczął jej szukać. Kobieta odnalazła pewną jaskinię ... skąpaną w krwi i kościach. Tajemniczy głos rozbrzmiewał echem i wkrótce pojawił się tam też mężczyzna. Głos był hipnotyzujący ... oboje słuchali go w uniesieniu. Był to głos Jashina. Jashin kazał im nigdy więcej się nie bać ... wyciągnąć ostrza wbite w podłogę i czekać. Czekać, aż pojawią się grupy tych, co gonili ich od dłuższego czasu. A potem para dostała nakaz ... zabić każdego z przybyłych, a następnie wypić ich krew i wykąpać się w niej. Bo gdy tak zrobią, na zawsze zjednoczą się z Jashinem i czeka na nich bezstresowe życie. Głos zamilkł, a oni posłusznie czekali. Grupy przyszły. Głos mówił prawdę. Mężczyzna i żona zabili każdego z nich. Po ich śmierci; wykonali to, o co zostali poproszeni. Ich życie od tego momentu było wolne od trosk ... i zaczęli rozpowiadać słowa Jashina innym, którzy ciągle uciekali, żyli w strachu albo poszukiwali zemsty. Tak narodził się kult Jashina.

Początki świata:
Przed powstaniem świata nie było nic. Totalna pustka. Ciężko jest sobie to wyobrazić. Nie płynął wtedy nawet czas. Wszechświat powstał samoistnie. I w tym samym momencie powstał też sam Jashin. Ciężko powiedzieć, jak to wszystko się stało. Jashiniści nie mają na to ujednoliconego zdania. Wierzą, że wszystko stworzyło się, bo po prostu tak miało się stać. Jashin w tym momencie zrozumiał, że jego celem jest władaniem i sprawowanie opieki nad całym stworzeniem. To nie On był inicjatorem tego wszystkiego, ale miał do odegrania swoją rolę w losach wszechświata we wszystkich wymiarach. Całym zmianom we wszechświecie przyglądał się dosyć biernie. Tylko niekiedy dawał o sobie znać, o wiele częściej, kiedy na świecie pojawili się ludzie. Oni również nie byli tworem Jashina. Byli natomiast wystarczająco interesujący, aby to na ich sprawach skupił się. Swoje nauki przekazał pierwszym jashinistom, więc to teraz do nich należy dbanie o kontynuację wiary. Wciąż ma jeszcze bezpośredni wpływ na swoich wyznawców, obdarowując najżarliwszych z nich specjalnymi umiejętnościami.

Małżeństwa i inne przysięgi:
Jashina nie interesują związki zawierane przez ludzi. Jashiniści jednak wierzą, że w parach istnieje największy potencjał ofensywny, dlatego często formują takie drużyny. Małżeństwa niekoniecznie muszą mieć podłoże erotyczne. Jest to jednak pewien rodzaj więzi, która dotyczy dwóch bliskich sobie osób, gdzie mogą to być osoby tej samej płci(ważne żeby osiągnęły odpowiedni wiek - 21 lat). Nie muszą to być też związki monogamiczne. Poligamia, choć niezbyt popularna, jest dozwolona wśród jashinistów. Muszą na nią jednak wyrazić zgodę wszystkie osoby biorące udział w ceremonii, lub te będące w związku z jednym z uczestniczących. O ile Jashin nie ingeruje w tą strefę życia człowieka nijak, tak nie lubi krzywoprzysiężeń pod jego imieniem. Osoby nie dotrzymujące przysiąg złożonych z jakimkolwiek odniesieniem do Jashina zostają skazane na wygnanie albo śmierć. Dotyczy to wszystkiego, nie tylko małżeństw. Składane śluby mogą być terminowe(na określony czas lub do odwołania) lub wieczne (do końca życia).

Cztery szlachetne prawdy:
1. Pierwsza Szlachetna Prawda o Cierpieniu - Narodziny są cierpieniem, starzenie się jest cierpieniem. Smutek, lament, ból, zgryzota i rozpacz są cierpieniem. Towarzystwo nielubianych jest cierpieniem, rozłąka z ukochanymi jest cierpieniem. Niemoc uzyskania tego, co się chce, jest cierpieniem.
2. Druga Szlachetna Prawda o Przyczynie Cierpienia - Przyczyną cierpienia jest pragnienie.
3. Trzecia Szlachetna Prawda o Ustaniu Cierpienia - Ustanie cierpienia to całkowite zaniknięcie i ustanie, wyrzeczenie się, zaniechanie, wyzwolenie, puszczenie pragnienia. Tylko śmierć wyzwala człowieka z koła nieustannego cierpienia.
4. Aby zrozumieć cierpienie drugiego człowieka trzeba najpierw odczuć je na własnej skórze.

Szlachetna Siedmiostopniowa Ścieżka:
1. Właściwy Pogląd – jest to poznanie Czterech Szlachetnych Prawd
2. Właściwe Postanowienie – to postanowienie zjednania się ze złą wolą i wyrządzania wszelkiej krzywdy
3. Właściwe Słowo – to powstrzymanie się od kłamstwa, od mowy powodującej nieporozumienia między braćmi ("dzielącej" mowy)
4. Właściwy Czyn – to niepowstrzymanie się od zabijania, od kradzieży, od nieskromności
5. Właściwe Zarobkowanie – to niezbieranie pieniędzy w nadmiarze
6. Właściwy Wysiłek – to intencje i wysiłek, które pozwalają na powstawanie złych właściwości mentalnych
7. Właściwa Uważność – zachowanie uważności we wszystkim, co się przedsięwzięło

Przykazania:
1. Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną.
3. Pamiętaj, aby każdy dzień święcić.
2. Nie osądzaj, bo najpewniej nie jest to twoja praca, ani twój interes.
3. Aha, i staraj się nie kupować zbyt dużo niepotrzebnego badziewia, OK.?
4. Nie winieneś czuć się winnym, za to że czujesz się dobrze.
5. Zabijaj.
6. Kradnij.
7. Nie cudzołóż.
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ale rzeczy, która jego jest, już możesz.
11. Nie narzekaj na coś, czemu nie musisz się poddawać.
12. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

Tezy Jashina:
1. Jashin reprezentuje żywą egzystencje, a nie nierealne duchowe mrzonki.
2. Jashin reprezentuje niesplamiona mądrość, a nie obłudne samooszukiwanie się.
3. Jashin reprezentuje dobroć dla wszystkich, którzy na nią zasługują, a nie degenerująca miłość.
4. Jashin reprezentuje zemstę, a nie nadstawianie drugiego policzka,
5. Jashin reprezentuje odpowiedzialność wobec odpowiedzialnego, a nie troskę o psychiczne wampiry.
6. Jashin jest najlepszym przyjacielem świata, jakiego ten kiedykolwiek posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dba o jego interesy

Jashinistyczne Punkty:
1. Wzgardź litością i słabością, albowiem są one zarazą, która toczy silnego.
2. Nieustannie ćwicz swą siłę, w niej bowiem twa fortuna.
3. Szczęście znajdziesz w triumfie, lecz nigdy w pokoju.
4. Ciesz się postojem, zaprawdę lepszym jest od zastoju.
5. Bądź dobrym żniwiarzem, a nie zabraknie ci ziarna na zasiew.
6. Nigdy nie kochaj niczego tak mocno, by śmierci tego - nie dojrzeć.
7. Budując, buduj na skalę - nie piasku; i nie na dziś czy jutro - buduj na wieczność.
8. Pragnij więcej i więcej, albowiem podbój nigdy ukończonym nie jest.
9. Nie twórz dzieł sztuki, lecz kuj miecze śmierci, w nich artyzm prawdziwy.
10. Ucz się samego siebie przerastać, niechybnie zatriumfujesz wszystkiemu.
11. Krew żyjących, zaiste dobrym jest nawozem dla ziaren nowego.
12. Ten widzi najdalej, który zbudował sobie najwyższą piramidę czaszek.
13. Nie odrzucaj miłości; traktuj ja jak balast - lecz bądź sprawiedliwym.
14. Ból i smutek wszystkim wielkim rzeczom za podstawę leżą.
15.Przyj nie tylko naprzód - także w górę, albowiem prawdziwa wielkość jest na szczytach.
16. Bądź jak poryw nowego wiatru - niszczący i twórczy zarazem.
17. Co cię nie zabiło - uczyni silniejszym.

Natura Jashina:
Jashin jest dystynktywną, duchowo wyższą jednostką (Bogiem). Jest zdolny do łączenia się z naszymi umysłami, wpływać na nas, bądź inspirować nas. Jest częścią nas, ale istnieje też poza nami. Potrafi się materializować w danym miejscu w dowolny przedmiot, istotę albo przekazywać informację za pomocą tajemniczego głosu, który pojawia się tylko w głowach wybranych. Niezwykle rzadko korzysta ze swoich umiejętności, pozwala światu iść własnym torem. Jashin zachęca nas do wyrażania własnej świętej natury.

Życie po śmierci:
Jashiniści nie wierzą w jakąkolwiek formę życia po śmierci. Dla nich śmierć wiążę się z zakończeniem swojej wędrówki na świecie i tym samym wyzbyciem się cierpienia. Ten pogląd nie jest narzucony wyznawcom i każdy może mieć własną opinię na ten temat. Jashiniści wyznający reinkarnację albo pośmiertne zjednanie z Jashinem nie są rzadkością.

Cele wyznawców:
1. Propagowanie jashinizmu i wiedzy na jego temat.
2. Publikacja lub kierowanie do źródeł odnośnie rytuałów ofiarowań zwiększających świadomość oraz umożliwiających samodzielną pracę duchową.
3. Propagowanie amoralności, egoizmu, osobistej mocy i wolności.
4. Pomoc w tworzeniu małych, niezależnych, religijnych jednostek w celu wspólnej praktyki teistycznej.
5. Promocja treści i idei teistycznych.
6. Niesienie mordu i zniszczenia wśród niewiernych, tych którzy nie potrafią zrozumieć cierpienia innych

Źródła finansowania:
Jashiniści w chwili obecnej nie posiadają scentralizowanego majątku, poza umiejętnościami jego członków. W razie rozwoju jest możliwe wprowadzenie wpisowego lub okresowych wpłat, by móc realizować działania ustalone przez zarząd. Budżet i wydatki byłyby wtedy jawne, to oznacza, że pieniądze byłyby w 100% przeznaczane na cele organizacji.

Przywileje członkostwa:
Każdy z braci gotów jest nieść pomoc innym wierzącym na różnych poziomach np. materialnym, czy udostępniając zwoje z zakazanymi technikami. Ostatecznie wszyscy zjednoczeni są pod jednym symbolem Jashina, dzieląc wspólne ideały.
Zakazane techniki/wspomagania:
Pierwsza brama
Druga brama

Przypowieść:
I powiedział Pan do Proroka: „Idź i zabijaj w imię moje innowierców, albowiem tylko Ja jestem Bogiem najwyższym i wszechmocnym”. Pan darował mu drugie ostrze krwi. I Prorok uczynił według rozkazu i świat we krwi się pogrążył. Pan rzekł „Daj mi krew swoją” i darował mu ostatnie ostrze krwi, i Prorok uczynił według rozkazu, i Prorokowi życie wieczne darowano. Potem sporządził Prorok karty ze skór zabitych, i oprawy z ich kości, i zapisał na nich swą krwią teksty mu dane, i oprawy w znak swego Pana zdobił. W swej wierze wszedł na górę Hosta, narysował na ziemi znak Pana i wznosił modły przez dwa dni i dwie noce; a trzeciego dnia Pan przemówił. Zostało przeto rzeczone: „Będziesz imię moje wychwalał i moją osobę czcił; Będziesz krew innowierców składał na dowód swej wierności; Będziesz odsłaniał twarz i ciało twoje, by Mój wzrok mógł spoczywać na tobie niezmącony; Będziesz znak mój czynił ku chwale mojej; Będziesz rytuałów Moich przestrzegał; Będziesz mężczyzn wiary brał godnie, albowiem z Elementu pierwszego złości stworzeni są oni; I będziesz kobiety wiary brał godnie, albowiem z Elementu drugiego łaski stworzone są; I barw nieba i wody nie będziesz przywdziewał, albowiem Ja tylko jestem ich godzien.” Prorok zapisał to w księdze i dał ją pobratymcom. A kiedy to uczynił, światłość i ciemność nastąpiły i Prorok wstąpił obok Pana, i po jego lewicy klęczy na wieczność.
A była w owym czasie Yucca, Panu oddana i wierna. I Pan rzekł jej, żeby przejrzała; i tak się też stało. I ujrzała: przeto drugi Prorok się narodzi, a dusza jego bóstwa pierwszego, a włosy jego bóstwa drugiego. Dzierżył będzie trzy ostrza pierwszego Proroka i niszczył innowierców, i znak Pana będzie czynił i życie wieczne zdobędzie. A imię jego rozbrzmiewać będzie pochwałą Pana, i z Panem zjednoczony odda życie marne ziemskie, by klęczeć po jego prawicy na wieczność.

Psalmy:
Dwie drogi życia
Szczęśliwy mąż,
który nie idzie za radą występnych,
nie wchodzi na drogę ateistów
i nie siada w kole szyderców,
lecz ma upodobanie w Prawie Pana,
nad jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą,
które wydaje owoc w swoim czasie,
a liście jego nie więdną;
co uczyni, pomyślnie wypada.

Nie tak występni, nie tak:
są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata.
Toteż występni nie ostoją się na sądzie
ani grzesznicy - w zgromadzeniu niesprawiedliwych,
bo Pan uznaję drogę niesprawiedliwych,
a droga występnych zaginie.

Pochwała wielkości Stwórcy
O Panie, nasz Boże,
jak przedziwne Twe imię po wszystkiej ziemi!
Tyś swój majestat wyniósł nad niebiosa.
Sprawiłeś, że nawet usta dzieci i niemowląt oddają Ci chwałę,
na przekór Twym przeciwnikom,
aby poskromić nieprzyjaciela i wroga.

Powszechne zepsucie
Mówi głupi w swoim sercu:
<<Nie ma Boga>>.
Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,
nikt nie czyni dobrze.
Pan spogląda z nieba
na synów ludzkich,
badając, czy jest wśród nich rozumny,
który szukałby Boga.
Wszyscy razem zbłądzili, stali się niewdzięczni:
nie ma takiego, co dobrze czyni,
nie ma ani jednego.
A Prawa Pana są proste.
Śmierć innowiercą i ateistą.
Kto tego będzie przestrzegał,
będzie wybawiony.

Jashin pasterzem i gospodarzem
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi nieczego.
Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
przez wzgląd na swoje imię.
Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
Twój kij i Twoja laska
są tym, co mnie pociesza.
Stół dla mnie zastawiasz
wobec mych przeciwników;
namaszczasz mi głowę olejkiem;
mój kielich przeobfity.
Tak, dobroć i łaską pójdą w ślad za mną
przez wszystkie dni mego życia.

Mądrości Jashina:
Jako drogę prostą dla ludzi i On zesłał rozróżnienie. Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w znaki Boga – czeka kara straszna! Bóg jest potężny, włada zemstą!
Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie wieczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich. Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. I zwalczajcie ich przy świętej kaplicy. Taka jest odpłata niewiernym!
Bóg! Nie chwyta Go ni drzemka, ni sen. Do Niego należy to, co jest w niebiosach, i to, co jest na ziemi! A któż będzie się wstawiał u Niego inaczej jak za Jego zezwoleniem? On wie, co było przed nimi, i On wie, co będzie po nich. Oni nie obejmują niczego z Jego wiedzy, oprócz tego, co On zechce. Jego tron jest tak rozległy jak niebiosa i ziemia; Jego nie męczy utrzymywanie ich. On jest Wyniosły, Ogromny!
Walczcie na drodze Boga i wiedzcie, że Bóg jest słyszący, wszechwiedzący!
Zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!
I bądźcie gorliwi w walce za sprawę Jashina gorliwością, na jaką On zasługuje! On was wybrał.
To nie wy ich zabijaliście, lecz Jashin ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzucałeś, lecz to Jashin rzucił.

Modlitwy:
O Potężny Lordzie Jashinie, przez którego wszystko jest wyzwolone, rzucam się cały w Twe ramiona i bez sprzeciwu oddaję się pod Twoją Wszechpotężną opiekę. Pociesz mnie i wybaw od wszelkich przeszkód oraz pułapek tych, którzy chcą mnie skrzywdzić. Na szukających mej zguby ześlij, o Potężny Lordzie Jashinie sprawiedliwość oraz zemstę, przez to niszcząc ich i czyniąc bezbronnymi. Pokieruj ich złość z powrotem, dziesięciokrotnie silniejszą. Unicestwij, Lordzie Jashinie tych, którzy nienawidzą mej osoby. Przepełnij mą duszę Twą Piekielną mocą i uczyń mnie silniejszym/ą, abym wytrwał/a w mej służbie, działając jako przedstawiciel/ka Twych poczynań oraz jako naczynie Twej woli. Oto proszę w Twoim imieniu, o Wszechpotężny i Niewysłowiony Lordzie Jashinie, który żyjesz i królujesz po wsze czasy.
Ave Jashin.

Idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie narody.
Żniwo wprawdzie wielkie,
Ale robotników mało.
Proście więc Pana żniwa,
Żeby wyprawił robotników na żniwo swoje.
Idźcie na cały świat...
Nie wyście mnie wybrali
Ale ja was wybrałem
I przeznaczyłem was na to,
Abyście szli i owoc przynosili.

Módlcie się, aby moją i waszą ofiarę przyjął Bóg Ojciec Wszechmogący.
Niech Pan przyjmie ofiarę z rąk twoich na cześć i chwałę swojego Imienia, a także na pożytek nasz i całego Kościoła świętego.

INWOKACJA ZAKLINAJĄCA ZNISZCZENIE:
Spójrzcie! Potężne głosy mej zemsty rozbijają nieruchome powietrze i stoją jak posągi gniewu na równinie skręcających się węży. Staję się potworną maszyną zniszczenia dla jątrzących części ciała tego (tej), kto (która) mnie chce powstrzymać.
Nie czuję skruchy, że me wezwania jadą na skrzydłach wichury, co wzmacnia ukłucie mej goryczy; a wielkie, czarne, oślizgłe kształty powstaną z jam i zwymiotują swe wrzody do jego (jej) mózgu.
Wzywam posłańców przeznaczenia - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego (tej), co mnie prześladuje, a jego (jej) agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą.
Przybądź w imię Jashina i zniszcz go (ją), którego (której) imię podaje jako znak.
Wielcy bracia nocy, ty, co mnie pocieszysz, który wzlatasz na gorących wichrach Piekieł, który mieszkasz w świątyni Jashina; porusz się i pojaw! Pokaż się temu (tej), co żywi zgniłość umysłu napędzającego mamroczące usta kpiące ze sprawiedliwych i mocnych!; wyrwij ten bełkotliwy język i zamknij gardło. O Jashinie! Przekłuj płuca jego (jej) żądłami skorpionów. O Jashinie! Wrzuć substancję jego (jej) w przeklętą pustkę. O potężny Smoku!
Rzucam w górę dwudzielne widły Piekła, a poświęcenie me przez zemstę na ich zęby wbite w oślepiającym blasku - niech spoczywa!
Ostatnio edytowano 7 mar 2018, o 22:40 przez Shotaro, łącznie edytowano 33 razy

Ranga: Jōnin

Re: Jashinizm - w trakcie edycji

Postprzez Dōhito Isao » 15 wrz 2017, o 12:39

Sam jesteś Ministrant xD
Obrazek
Spoiler:

Ranga: Brak
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Shotaro » 15 wrz 2017, o 12:45

Nie będziesz mi mówił jak mam żyć xD

Postprzez Fūka Afuro » 15 wrz 2017, o 13:02

Bluźnierstwo! Brakuje najważniejszej rangi!

Ofiara - Ginie dla chwały Jashina.
Afuro najczęściej nosi się w czarnych strojach z czerwonymi dodatkami - uważa, iż takie odcienie najlepiej mu służą. Na swe zwykłe ubranie zakłada Otogakure Bōdanchokki z jednym rękawem(prawym), tak by delikatnie przywodziła na myśl kamizelkę z Kumogakure, na dłoniach natomiast posiada ochronne rękawiczki zwane Tebukuro. Ulubioną częścią garderoby młodzika stanowi jego pełna czerwieni apaszka, którą notorycznie zakrywa, górną część twarzy w stresujących bądź wstydliwych sytuacjach. Opaska Oto znajduje się na lewej nodze, uwiązana nad kolanem.
Obrazek
"You get what everyone else gets... you get a lifetime."

Multi: Kasztan o białych oczkach

Ranga: Chūnin

Postprzez Shotaro » 15 wrz 2017, o 13:36

Naniesione poprawki :D

Postprzez Hatake Asagi » 16 wrz 2017, o 21:12

No no, imponujące się to robi :)
Jeśli masz oczy i charakter jak poniżej, napisz do mnie ;)
Spoiler:

Nindou Song #1 <3
Rozterka dnia codziennego ;) ||Theme 1||Theme 2

Moja drużyna:
Nasza Sensei <3! | Super-Iryo-Kunoichi! | Twardziel (Tank, DPS and More)! | Ja ^^'
Karty by Yuki Jun :)

Ranga: Chūnin

Powrót do Dział Testowy