[Bank] Shiin Lai

Miejsce to służy graczom do podliczania wydatków i zarobków swoich postaci. Miejsce to nie służy działaniom fabularnym - dla takich działań należy skorzystać z tematu odpowiadającemu bankowi w centrum danej wioski.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[Bank] Shiin Lai

Postprzez Shiin Lai » 18 mar 2018, o 23:43

Stan początkowy: 500 Ryō
Uczucia, co? W moim przypadku ich nie ma. Nie wspominałem Ci, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy? Jestem wężem. Zimnym mięsem, pozbawionym serca. Mój język wije się wprzód i w tył, wiecznie w poszukiwaniu nowej ofiary, zdobyczy. A jeśli spodoba mi się to, co znajdę, pożeram je w całości.

Obrazek
I'm the one who beats the wind and the loneliness.

PZ

Jeśli Ci się nudzi, chcesz pogadać, bądź chcesz bym poprowadził dla Ciebie jakąś misję, pisz śmiało na chacie, pw bądź gg.

Ranga: Genin

Re: [Bank] Shiin Lai

Postprzez Shiin Lai » 19 mar 2018, o 19:39

Ostatnio edytowano 12 kwi 2018, o 14:33 przez Shiin Lai, łącznie edytowano 1 raz
Uczucia, co? W moim przypadku ich nie ma. Nie wspominałem Ci, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy? Jestem wężem. Zimnym mięsem, pozbawionym serca. Mój język wije się wprzód i w tył, wiecznie w poszukiwaniu nowej ofiary, zdobyczy. A jeśli spodoba mi się to, co znajdę, pożeram je w całości.

Obrazek
I'm the one who beats the wind and the loneliness.

PZ

Jeśli Ci się nudzi, chcesz pogadać, bądź chcesz bym poprowadził dla Ciebie jakąś misję, pisz śmiało na chacie, pw bądź gg.

Ranga: Genin

Powrót do Bank