Konto Nara Rin

Miejsce to służy graczom do podliczania wydatków i zarobków swoich postaci. Miejsce to nie służy działaniom fabularnym - dla takich działań należy skorzystać z tematu odpowiadającemu bankowi w centrum danej wioski.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Konto Nara Rin

Postprzez Nara Rin » 5 wrz 2017, o 21:54

Aktualna gotówka: 30940

Bilans: 500 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9566

Bilans: 700 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9590

Bilans: 900 + 200
Link: viewtopic.php?f=351&t=9602

Bilans: 1100 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9647

Bilans: 1300 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9662

Bilans: 1500 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9709

Bilans: 1700 + 200
Link: viewtopic.php?uid=1530&f=351&t=9711&start=15#p109300

Bilans: 1900 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9739&p=109359#p109359

Bilans: 2100 + 450
Link: viewtopic.php?f=352&t=9755&p=110374#p110374

Bilans: 2550 + 200
Link: viewtopic.php?f=356&t=9843&p=110651#p110651

Bilans: 2750 - 995
Link: viewtopic.php?f=170&t=4000&p=110710#p110710

Bilans: 1795 + 150
Link: viewtopic.php?p=114218#p114218

Bilans: 1945 - 50
Link viewtopic.php?p=114488#p114488

Bilans: 1895 + 350
Link: viewtopic.php?f=352&t=10244&p=115622#p115622

Bilans: 2245 + 350
Link: viewtopic.php?f=352&t=10267&p=116090#p116090

Bilans: 2595 + 350
Link: viewtopic.php?f=352&t=10252&p=116138#p116138

Bilans: 2945 + 350
Link: viewtopic.php?p=116172#p116172

Bilans: 3295 + 150
Link: viewtopic.php?p=116218#p116218

Bilans: 3445 + 350
Link: viewtopic.php?p=116268#p116268

Bilans: 3795 + 350
Link: viewtopic.php?p=116351#p116351

Bilans: 4145 + 350
Link: viewtopic.php?p=116446#p116446

Bilans: 4495 + 750 = 5245
Link: viewtopic.php?p=116810#p116810

Bilans: 5245 + 750 = 5995
Link: viewtopic.php?p=117010#p117010

Bilans: 5995 + 350 = 6345
Link: viewtopic.php?p=117042#p117042

Bilans: 6345 + 350 = 6695
Link: viewtopic.php?p=117067#p117067

Bilans: 6695 + 750 = 7445
Link: viewtopic.php?p=117081#p117081

Bilans: 7445 + 150 = 7595
Link: viewtopic.php?p=117117#p117117

Bilans: 7595 + 350 = 7945
Link: viewtopic.php?p=117178#p117178

Bilans: 7945 + 1000 = 8945
Link: viewtopic.php?p=117190#p117190

Bilans: 8945 + 200 = 9145
Link: viewtopic.php?p=117208#p117208

Bilans: 9145 -2595 = 6550
Link: viewtopic.php?p=117224#p117224

Bilans: 6550 + 750 = 7300
Link: viewtopic.php?p=117243#p117243

Bilans: 7300 + 150 = 7450
Link: viewtopic.php?p=117271#p117271

Bilans: 7450 + 1100 = 8550
Link: viewtopic.php?p=117327#p117327 viewtopic.php?p=117325#p117325

Bilans: 8550 + 800 = 9350
Link: viewtopic.php?p=117457#p117457 viewtopic.php?p=117459#p117459

Bilans: 9350 + 1800 = 11150
Link: viewtopic.php?p=117523#p117523

Bilans: 11150 + 150 = 11300
Link: viewtopic.php?p=117591#p117591

Bilans: 11300 + 450 = 11750
Link: viewtopic.php?p=117640#p117640

Bilans: 11750 + 350 = 12100
Link: viewtopic.php?p=117794#p117794

Bilans: 12100 + 750 = 12850
Link: viewtopic.php?p=117892#p117892

Bilans: 12850 + 1000 = 13850
Link: viewtopic.php?p=117881#p117881

Bilans: 13850 + 350 = 14200
Link: viewtopic.php?p=118063#p118063

Bilans: 14200 + 3800 = 18000
Link: viewtopic.php?p=118284#p118284

Bilans: 18000 + 3800 = 21800
Link: viewtopic.php?p=118761#p118761

Bilans: 21800 - 2000 = 19800
Link: viewtopic.php?p=118916#p118916

Bilans: 19800 + 350 = 20150
Link: viewtopic.php?p=118987#p118987

Bilans: 20150 + 1950 = 22100
Link: viewtopic.php?p=119068#p119068

Bilans: 22100 + 2900 = 25000
Link: viewtopic.php?p=119100#p119100 viewtopic.php?p=119272#p119272

Bilans: 25000 + 750 = 25750
Link: viewtopic.php?p=119700#p119700

Bilans: 25750 - 3000 = 22750
Link: viewtopic.php?p=119761#p119761

Bilans: 22750 + 1000 = 23750
Link: viewtopic.php?p=119847#p119847

Bilans: 23750 + 2250 = 26000
Link: viewtopic.php?p=120244#p120244

Bilans: 26000 + 5600 = 31600
Link: viewtopic.php?p=121133#p121133
viewtopic.php?p=120733#p120733

Bilans: 31600 + 1000 = 32600
Link: viewtopic.php?p=121388#p121388

Bilans: 32600 + 150 = 32750
Link: Zaległe wynagrodzenie za prowadzenie misji

Bilans: 32750 + 150 = 32900
Link: Prowadzenie misji D na starym systemie

Bilans: 32900 + 350 = 33250
Link: Dokończenie misji dla Saiko

Bilans: 33250 + 1000 = 34250
Link: Misja B

Bilans: 34250 + 1200 = 35450
Link: Tydzień 27.01.2019-02.02.2019

Bilans: 35450 + 450 = 35900
Link: Tydzień 07.02.2019-16.02.20199

Bilans: 35900 + 5000 = 40900
Link: Misja rangi S

Bilans: 40900 - 2500 = 38400
Zmiana rangi poprzedniej misji na A

Bilans: 38400 + 2500 = 40900
Link: Misja rangi A

40900 + 1000 = 41900
Link: Misja rangi B

41900 + 5000 = 46900
Link: Misja rangi S

46900 + 2500 = 49400
Link: Misja Rangi A

49400 - 960 = 48440
Link: Zakupy

48440 + 2500 = 50940
Link: Misja A

- 20000 = 30940
Link: 4 tabletki
Ostatnio edytowano 18 cze 2019, o 19:23 przez Nara Rin, łącznie edytowano 66 razy
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Powrót do Bank

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron