Hibiki Ichizoku

Techniki ograniczone do klanów i rodzin Shinobi, lub też ich określonych grup. Można je opanować tylko dzięki specjalnemu pochodzeniu, choć część z nich jest dostępna także dzięki zabiegom medycznym.

Moderator: Mistrz Gry

Hibiki Ichizoku

Postprzez Cheshire » 21 lut 2015, o 14:40

Obrazek
Klan Hibiki [響]: Pochodzący z Otogakure no Sato shinobi specjalizujący się w walce za pomocą nietoperzy oraz fal ultradźwiękowych. Są dzięki temu wspaniałymi zwiadowcami i tropicielami - ofiara może nawet nie zdawać sobie sprawy z faktu, że jest śledzona. Ich dźwiękowe techniki pozwalają zniszczenie wielu potężnych w swej defensywie technik opartych na regularnej strukturze molekularnej jak techniki kryształu czy też Iwa no Yoroi.
Kōmori Seichū [蝙蝠掣肘]: Niesamowita zdolność polegająca na słyszeniu i generowaniu fal ultradźwiękowych. Pozwala to nie tylko na słyszenie przeciwników z oddali, ale również na kontrolę nietoperzy. Shinobi może wydawać im rozkazy jak również porozumiewać się z nimi, co czyni ich wspaniałymi zwiadowcami. Same nietoperze również dysponują specjalnymi zdolnościami.
Uwaga! Klan ten dostaje darmowy atut wrodzony niczym bezklanowcy.

ObrazekObrazekObrazek

Kōmori
Ilość:
Opis:
Są to zwykłe nietoperze. Nie posiadają one żadnych specjalnych zdolności poza tym, czego może ich nauczyć shinobi. Ich największy potencjał to generowanie fal dźwiękowych o tak dużej mocy, że są w stanie niszczyć niektóre wytrzymałe struktury. Można z nich korzystać w całkowitej ciemności dzięki ich postrzeganiu świata za pomocą dźwięku, choć jednocześnie można to obrócić przeciwko nim.
Zdobycie:
Po otwarciu każdej rangi dziedziny klanowej shinobi może napisać post o tym, jak poszukuje kolejnego nietoperza, co daje tą metodą maksymalnie pięć nietoperzy. Nietoperze można zdobyć też na dowolnych misjach rangi C-S (nie muszą to być specjalnie po to misje), jednak maksymalnie jeden nietoperz na misję C, dwa na misję B, pięć na misji A oraz dziesięć na misji S.


Kod: Zaznacz cały
[multianimal=http://shinobinomono.pl/images/pbf/jutsu/kanon/senmonbetto/hibiki/Chouonpa-no-Nouri-1.jpg][rasa=Kōmori][ilosc=∞][opis=Są to zwykłe nietoperze. Nie posiadają one żadnych specjalnych zdolności poza tym, czego może ich nauczyć shinobi. Ich największy potencjał to generowanie fal dźwiękowych o tak dużej mocy, że są w stanie niszczyć niektóre wytrzymałe struktury. Można z nich korzystać w całkowitej ciemności dzięki ich postrzeganiu świata za pomocą dźwięku, choć jednocześnie można to obrócić przeciwko nim.][/multianimal]


ObrazekObrazek


Ostatnio przesunięty w górę 21 lut 2015, o 14:40 przez: Cheshire.
Administrator
 
Posty: 1766
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Powrót do Klany, Rodziny i grupy Shinobi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron