Shiin Ichizoku

Techniki ograniczone do klanów i rodzin Shinobi, lub też ich określonych grup. Można je opanować tylko dzięki specjalnemu pochodzeniu, choć część z nich jest dostępna także dzięki zabiegom medycznym.

Moderator: Mistrz Gry

Shiin Ichizoku

Postprzez Cheshire » 18 lut 2015, o 12:23

Obrazek
Klan Shiin [死韻一族]: Jeden z klanów Kraju Dźwięku. Klan ten idealnie pasuje do nowej nazwy tej krainy. Posługują się oni w walce głównie muzyką fletów i okaryny. Dzięki tym narzędziom dysponują specjalnymi technikami ninjutsu i genjutsu. Shinobi pochodzący z tego klanu sprawdzają się nie tylko w pojedynkę, ale także w drużynowych misjach będąc niezastąpionym wsparciem. Pod względem dźwięku stali się takimi specjalistami, że potrafią swoje techniki wykonywać różnymi melodiami, dzięki czemu nawet jeśli przeciwnik nauczy się rozpoznawać dźwięki Shiin, nic mu to nie da.
Mateki [魔笛]: To także nazwa fletu, jakim przeważnie posługują się Shiin. To zdolność przesyłania chakry i jej impulsów za pomocą dźwięku. Shinobi tego klanu wykorzystują te umiejętności do dystansowego wykonywania ninjutsu i genjutsu. Techniki tego klanu charakteryzują dwie cechy. Pierwszą z nich jest zastąpienie pieczęci grą na flecie. To posiada pewną wadę, większość technik (w tym wszystkie o negatywnym wpływie) działają tak długo jak shinobi gra na instrumencie. Przerwanie muzyki uwolni ofiary spod wpływu technik. Drugą ważną cechą jest uzależnienie zasięgu od jakości dźwięku.
Zasięg:
  • Przestrzeń ograniczona np drzewami, budynkami etc: 50m.
  • Przestrzeń swobodna, polana, równina, pole: 75m.
  • Przestrzeń pusta ale zamknięta obiektami odbijającymi dźwięk jak wzgórza czy góry: 100m.
  • Szum, hałas etc ograniczają w danej sytuacji zasięg o 25m.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Klan Shiin posiada demony zwane Doki [怒鬼]. Są to stwory przypominające ludzi specjalizujące się w Taijutsu oraz w walce bronią. Są one bardzo szybkie i silne. Posiadają jedną specjalną zdolność - potrafią uwalniać dzięki technice Shiin swoją chakrę w formie duchowych ust pożerających energię przeciwników. Shiin może je wezwać zwykłym pojedynczym użyciem techniki Kuchiyose no jutsu, którą to może opanować z łatwością każdy członek tego klanu.
Obrazek
Pierwszy z Doki, posiada długie włosy. ubrany w ciemne szaty z zwężonymi rękawami oraz nogawkami. Tak jak pozostałe Doki posiada gruby pas przewiązany w pętlę. Walczy za pomocą wielkiej stalowej maczugi z kolcami. Tak jak pozostałe Doki ma przewiązane oczy i uszy, oraz zaszyte usta.
Obrazek
Drugi z Doki, jest łysy a na głowie ma blizny. Ubrany tylko w spodnie przewiązane grubym pasem w pętle. Na ramionach ma bandaże, którymi umocowano po dwa kolce na każdej ręce, służące jako broń. Ma przewiązane bandażami oczy i uszy, a także zaszyte usta.
Obrazek
Trzeci z Doki, ubrany w jasno brązowe krótkie spodnie. Nie posiada ramion a cała jego górna połowa ciała poza zaszytymi ustami jest zabandażowana. Jego głowa nabita jest igłami. Ze względu na takie ograniczenia jedyną bronią tego Doki są jego nogi.

ObrazekObrazek
by Mistrz


Ostatnio przesunięty w górę 18 lut 2015, o 12:23 przez: Cheshire.
Administrator
 
Posty: 1766
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Powrót do Klany, Rodziny i grupy Shinobi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników