Kirameki Ichizoku [NPC]

Techniki ograniczone do klanów i rodzin Shinobi, lub też ich określonych grup. Można je opanować tylko dzięki specjalnemu pochodzeniu, choć część z nich jest dostępna także dzięki zabiegom medycznym.

Moderator: Mistrz Gry

Kirameki Ichizoku [NPC]

Postprzez Mistrz » 18 mar 2016, o 23:13

Kirameki (煌めき) Mało znany niewielki klan. Nie rezydują w żadnej z wiosek shinobi - ani obecnie istniejących ani tych upadłych w ostatnich latach. Są chyba jedynym klanem, który pomimo posiadania jednego z głównych, żywiołowych Kekkei Genkai nigdy nie mieszał się w konflikty shinobi. Jedynym przypadkiem manifestacji ich zdolności jest wykorzystanie ich zdolności przez przedstawiciela innego klanu, Uchiha Sasuke - wykorzystał on Enton do manipulacji płomieniem Amaterasu. Członkowie tego klanu korzystają z katonu oraz raitonu, ale ich specjalnością jest Enton - kekkei genkai pozwalające na urzeczywistnienie i manipulację płomieniami także tymi będącymi skutkiem katonu.

Klan NPC, w przyszłości będzie rozwijany, jeśli przypadnie ludziom do gustu zostanie oddany w ręce graczom, jeśli nie to zostanie wycofany.

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekI'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator
 
Posty: 2260
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Klany, Rodziny i grupy Shinobi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników