[CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Sędziowie 1

[CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Nanoha » 11 sty 2020, o 20:05

Genini zajęli miejsca na trybunach, a po chwili mężczyzna ponownie zaczęła mówić. - A teraz walką otwierającą dzisiejszy egzamin będzie walka między członkiniami dwóch szlacheckich rodów! Rodów, które od dawna walczą o to który z nich i które z ich doujutsu jest lepszy! Przed państwem walką między Kurome z rodu Uchiha, a Ayą z rodu Hyuga. Walka między sharinganem, a byakuganem! Kto dzisiaj zwycięży? Zaraz się przekonamy! - wykrzyczał a tłum zaczął wiwatować. W wiosce krążą legendy o rywalizacji tych dwóch rodów, a w dodatku były to dość znane rody.
Gdy genini już znaleźli się na arenie mężczyzna zwrócił się do nich. - Zasady są proste, walczycie tak długo aż co najmniej jeden z was nie padnie na ziemie, ktoś z was się nie podda lub ja nie uznam, że walka dobiegła końca. Możecie próbować się zabić lecz jeśli ktoś z was zaatakuje swojego przeciwnika po zastopowaniu przeze mnie walki zostanie on zdyskwalifikowany. Zrozumiano? Tak? To dobrze. Hajime! - krzyknął i odskoczył do tyłu dając dwójce shinobi miejsce na walkę.


Kilka informacji organizacyjnych.
Wasza odległość od siebie to 5 metrów.
Stadion ma średnice 100m i znajdujecie się na jego środku.
Arena na wschodzie ma mały staw z piaszczystą plażą, na północy znajduje się 5 kamieni, a na zachodzie jedno drzewo.
Wątek zostanie przejęty przez innego sędziego.
Każdy ma 24h godziny na odpis od poprzedniego postu, brak odpisu równy jest pominięciu tury.
Jeśli kolejność będzie mieć znaczenie to to zaznaczę.
Jeśli chcecie coś ukryć przed innym graczem piszcie to w kodzie
Kod: Zaznacz cały
[ghide=5][/ghide]
; ghide nie liczy się do długości 5 linijek
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Uchiha Kurome » 12 sty 2020, o 17:23

A więc Kurome była pierwsza i w dodatku walczyła z kimś z klanu, który podobno rywalizował z jej rodem. O jak wielką przyjemność sprawi jej poniżenie tych całych Hyuug! I to jeszcze na samym początku egzaminu! Sama myśl o tym sprawiała jej przyjemność. Szkoda tylko, że jej przeciwniczka była z tej samej wioski. Gdyby tak nie było to uszkodziłaby ją bardziej, a tak nie chciała pozbawiać wioskę potencjalnego, dobrego żołnierza. Jeszcze przed wejściem na arenę pociągnęła kilka razy z fajki i zeszła na arenę, spokojnym krokiem. Gdy rozpoczęła się walka Kurome aktywowała swojego sharingana i odskoczyła 10 metrów do tyłu. Nigdy nie widziała w walce członka klanu Hyuga, w zasadzie to nigdy żadnego nie widziała, więc nie wiedziała jak będzie walczyć jej przeciwniczka.
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Hyūga Aya » 13 sty 2020, o 17:02

- Łał. Nie ma to jak moje szczęście - oczywiscie muszę walczyć przeciwko Uchiha. Eh.. do tego ten to potrafi podwyższyć stawki.
Dorzuciła przed walką wskazując na mężczyznę zapowiadajacego walki, dajac tymsamym znać, iż to jego ma na myśli.
- Walka to walka - po co ją kąplikować. Jednak jeśli przegram to tatko będzie wściekły... Cóż - bywa. Dawaj kruku, pokaż na co cię stać, doróbmy się kilku siniaków!
Dodała jeszcze już gotowa na rozpoczęcie walki.

W momencie rozpoczęcia walki, Kasztan zamierzała działać od razu by nie pozwolić przeciwniczce na stworzenie dystansu. Krok do przodu, aktywacja byakugana pchnięcie(Hakke Kūshō) krok, kolejne pchnięcie(Hakke Kūshō). Aya nie planowała pozwolić Kurome na oddalenie sięş planowała wykorzystać swą natrualną szybkość i zmysł walki by zyskać jak największą przewagę. Sam byakugan zapewniał pewną ochronę przed genjutsu jak i pokazywał gdy Uchiha zaczynała mieszać chakrę aby wykorzystać jakąś technikę, w razie potrzeby Kasztan była gotowa aby odskoczyć w bok ciągle jednak gnając za dziewczyną. Jeśli była potrzeba Hakke Kūshō mogło również posłużyć do obrony aby zablokować/odrzycić/zmienić tor lotu pocisku. W razie gdyby Aya dogoniła zaczyna wówczac walkę w zwarciu jedną dłonią idąc po cios w prawą stronę ciała Kurome a drugą Hakke Kūshō w lewą strone aby nie pozwolić na unik.Spoiler:
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 14 sty 2020, o 02:10

Walka rozpoczęła się, obie dziewczyny odpaliły swoje Dojutsu natychmiastowo. Kurome odskoczyła a Aya uzyła Hakke Kūshō jednak pierwszy jej cios nie doleciał do Uchihy. Kurome natomiast odpowiedziała przy pomocy Kasei-Iki. Ognisty cienki pocisk leciał w stronę Hyugi, która to biegła w stronę Uchihy. Kolejny krok i kolejne Hakke Kusho poszybowało w stronę Uchihy. Starło się z Kasei-Iki i obie techniki zneutralizowały się o siebie Obie był teraz w miejscu. Oddalone od siebie jakieś 10 metrów i mogły wykonać jakikolwiek ruch. Aya była szybsza od Kurome jednak to Kurome posiadała Sharingana.

Siły technik:
Kurome: Kontrola chakry 2 + Ranga techniki 2
Aya: Kontrola chakry 2 + Ranga techniki 2

Sytuacja:
Dziewczyny są oddalone od siebie o 10 metrów
Aya stoi na samym środku areny.
Kurome jest 10 metrów na zachód od środka areny i ma 15 metrów do jedynego drzewka na arenie

Kolejka ruchu dowolna hide wysyłać mnie na GG oraz w tym temacie aby nie było niedomówień.
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 830
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Uchiha Kurome » 15 sty 2020, o 22:17

Wyglądało na to, że dobrze Kurome zrobiła odskakując do tyłu i puszczając przed siebie katona, pozwoliło to na "sparowanie" techniki przeciwniczki. Użytkowniczka sharingana nadal zbyt dużo nie wiedziała o jej przeciwniczce, a jedna technika jeszcze nie świadczy o stylu zdecydowała się jednak trzymać na odległość, a nawet zwiększyć dystans do dwudziestu metrów -jednocześnie uważała by nie uderzyć plecami w drzewo - i ten dystans próbować utrzymywać przez całą walkę. Dodatkowo jej sharingan cały czas był włączony, by za pomocą przewidywania ruchów móc robić uniki przed potencjalnymi atakami. Dziewczyna wpadła na pomysł jak się pozbyć przeciwniczki. Złożyła pieczęć tygrysa i wytworzyła pełno czarnych klonów.
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Hyūga Aya » 16 sty 2020, o 18:44

Tsk. Uciekła. Nie był to najlepszy scenariusz jednak Aya nie zamierzała się tak po prostu poddać. Miała sztuczki dzięki którym poradzi sobie zarówno z bliskiego jak i dalekiego dystansu. Z właczonym byakuganem geninka szybko naszykowała swój miotacz kunai, starając się utrzymać dystans 10 metrów, gdyż ten zdawał się idealny do pomysłów jakie pojawiły się w główce kasztana. Z bronią w ręku i nóżkami pracującymi nad utrzymaniem dystansu ok. 10 metrów. Geninka oddała trzy strzały z swej broni w stronę klonów.
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 16 sty 2020, o 21:30

Kurome postanowiła uciekać w stronę drzewa. Nie dała jednak rady uciec Hyudze, która to była szybsza od młodej Uchihy i stopniowo zbliżała się do niej. Z racji iż musiała uważać aby plecami nie uderzyć w drzewo to jak powszechnie wiadomo ucieczka tyłem jest wolniejsza niż bieg do przodu nawet przy pomocy odskoków także Aya zaczęła dość niebezpiecznie zbliżać się do Kurome. klony powstały jednak niewiele zrobiły one oprócz skakania przed oczyma młodej Hyugi, która i tak mogła widzieć przez nie co to Kurome aktualnie wyczynia. Kurome jednak zaobserwowała iż jej przeciwniczka ściągnęła z pleców wyrzutnię kunai i wystrzeliła trzy. W tym czasie Kurome wrzuciła fuma shurikenem razem z linką. Hyuga wystrzeliła trzy kunaie, pierwszy i drugi uderzył w fuma shurikena jednak nie dało to aż tak dużego efektu jednakże trzeci, który został wystrzelony i popchnięty przez same Hakke Kūshō zatrzymało Fuma Shurikena z racji iż sama technika nie skończyła się na kunaiu a poleciała także dalej co zatrzymało Fuma Shurikena a raczej go odbiło w stronę Kurome, nie wirował on jednak więc najpewniej za chwilę upadnie na ziemię. Znów jest sytuacja impasowa, cóż za wyrównany pojedynek.

Sytuacja:
Kurome jest plecami do drzewa za nią. Ma do niego 5 metrów.
Aya zbliżyła się do Kurome a dystans w tym momencie pomiędzy nimi to 6 metrów.
Aya przemieściła się od środka areny 14 metrów.
Fuma Shuriken leci a raczej szybuje w stornę Kurome, nie wiruje także za chwilę upadnie co były w stanie przewidzieć obie.
Klony są dookoła Hyugi jednak widzi ona, że nie są prawdziwe aczkolwiek nieco dekoncentrują.
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 830
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Uchiha Kurome » 17 sty 2020, o 21:37

Plan kurome niezbyt się udał, a w dodatku jej przeciwniczka zbliżyła się do niej i robiła to cały czas, cóż wyglądało na to, że preferuje ona walkę na bliskim dystansie, coś przed czym powinien pomóc jej sharingan. Jednak najpierw musiała uniknąc shurikena, który został odbity przez technikę Hyugi. O ile oczywiście ten nie upadnie na ziemie to dziewczyna używa sharingana by zrobić przed nim unik. Zauważyła, że jej "klony" nieco dekoncentrują jej przeciwniczkę więc sprawiła, że te zaczęły się dzielić tak by zrobiło się ich bardzo dużo oraz by tak się przemieściły by otoczyły jej przeciwniczkę tak by całkiem zasłoniły jej widok.
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Hyūga Aya » 18 sty 2020, o 20:09

Aya coraz bardziej przekonowywała się, iż jej przeciwniczka planowała uciekać przez cała walkę. Czyżby szykowała jakąś płuapkę? İstniało takie prawdopodobienstwo, jednak dziewczyna uważała się za mistrzynię wytrzymałości i wierzyła, iż pojedynek na uciekanie ostatecznie zwycieży. Nie zwlekając ani sekudny Hyuga planowała kontynować swe natarcie i posłać kolejne cztery kunaie wprost na przeciwniczkę. Każdy wycelowany był w inną część ciała aby jej rywalka nie mogła za łatwo uniknać natarcia tym swoim ciągłym uciekaniem. Dwa wycelowane były w górną cześć nógł, trzeci w lewe ramię a czwarty w brzuch. Po oddaniu strzałów Aya zaczeła wycofywać się na prawo aby nie pozwolić otoczyć sie przez klony, cały czas jednak skupıajac swój wzrok na orginale. W razie zauważenia nadchodzącego ataku wykorzystuje kolejne Hakke Kūshō by odbić zagrożenie.

Spoiler:

 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 18 sty 2020, o 22:51

Publika wiwatowała dwójce kunoichi, które to póki co pokazywały wyrównany pojedynek. Zaczynał on być jednak powoli nużący ze względu na mały zakres ruchów wykonywanych przez obie dziewczyny. Tak czy owak Aya postanowiła, że ponownie strzeli kolejną serią kunaiów w Kurome jednak dzięki Sharinganowi dziewczynie udało się ich uniknąć przez odskok w bok. Aya jednak zbliżała się nieubłaganie do momentu w którym musiała sama zacząć się bronić przy pomocy swojego Hakke Kūshō aby skutecznie odbić kunaie rzucone przez Kurome, jak widać nici i z jej planu gdyż kunaie po użyciu tej techniki wbiły się w ziemię. Jak widać dziewczyny potrafiły się nawzajem szachować, czyżby szykowały się zmiany taktyk?

Informacje:
Kurome zaczyna odczuwać głód nikotynowy, nie jest on bardzo dokuczliwy jednak dziewczyna odczuwa iż puściłaby sobie dymka.
Kurome ma do drzewa 3 metry
Aya ponownie się przemieściła zbliżając się do Kurome, dystans pomiędzy nimi to 4 metry

Kolejka:
Aya -> Kurome -> Ja
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 830
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Hyūga Aya » 19 sty 2020, o 20:09

Aya nie bardzo przejmowała się zadowolneiem widowni, grunt, że ona sama czuła przypływ adrenaliny. Odległość znacząco się zmniejszała, toteż Hyuga wreszcie poczuła, iż ma jakąś szanse zranić gipką Uchichę. Kasztan wymierzyła swą wyrzutnią w przeciwniczkę i wytrzeliła. Wszystko. 18 kunai w niewielkim odstępnie wyleciało z wyrzutni by zaspamować Uchicha. Oczywiscie Aya zamierzała podażać swą serią za ruchami Kurome tak by choć jeden Kunai trafił, po coś się celność ćwiczyło, nie ważne jak gipka czy szybka jest w koncu musi jej się powinąć noga, zwłaszcza patrzać na prędkość i ilosć lecących kunai. Po zakończeniu ostrzału geninka odrzuca swą broń i dłońmi skierowanymi do tyłu wykorzystuje dwa Hakke Kūshō w formie odrzutu, boosta do prędkości by znaleść się przy przeciwnice i zbombardowac gromadą ciosów. Z prawej, z lewej nie pozwalając na chwilę wytchnienia chcać zablokować punkty tenketsu przeciwniczki.

Spoiler:
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Uchiha Kurome » 19 sty 2020, o 21:53

Kurome zaczęła odczuwać już swoje uzależnienie, co prawda jak na razie była to tylko ochota by sobie zapalić fajkę, co zrobi po walce, ale była. Na szczęście jej głód nikotynowy był na tyle mały by mogła go zignorować i nie wpływał on na jej zachowanie, ale był. Tak czy inaczej najpierw musiała się zająć przeciwniczką i kunaiami jakie wystrzeliła. Jej sharingan powinien pomóc z łatwością to zrobić. W końcu wyrzutnia kunaiów nie strzelała w taki sposób by czerwmone oczy klanu Uchiha nie znalazło miejsca na unik. Użyła też sharingana do próby uników, a jeśli było to możliwe przy szybkości Hyugi do złapania jej rąk przy jej ataku. W tym samym momencie wypuściła w stronę Ayi kasai-iki, znowu to samo jutsu ale nie posiadało ono pieczęci co powinno sprawić, że Hyuga będzie miała jeszcze mniej szansy na zrobienie uniku.
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 19 sty 2020, o 22:42

Walka podjazdowa trwała w najlepsze. Aya postanowiła wywalić całą amunicję z magazynka gdyż stwierdziła, że broń nie będzie jej potrzebna. Kurome jednak miała sharingana, co prawda 18 pocisków jest trudne do uniknięcia z odległości 4 metrów jednak udało jej się to poprzez zrobienie odpowiedniego obrotu w powietrzu z racji iż te full auto nie było aż tak celne (brak rozwiniętej dziedziny shurikenjutsu) jednak straty były w jej ubraniu, zostało nieco poszarpane przez kunaie, które przelatywały zaraz obok niej. Oczy Kurome były w stanie nadążyć za ruchami Ayi jednak reszta jej ciała nie była w stanie nadążyć za nią. Aya użyła podwójnie Hakke Kūshō aby odbić się od podłoża i nadać sobie przyspieszenia jednak Kurome w tym momencie wypuściła kasai-iki co jednak widziała Aya po mieszaniu chakry i znów przy obronie kolejnego już Hakke Kūshō zneutralizowała technikę Kurome jednak jej technika też została zneutralizowana. Wylądowała zaraz po tym obok dziewczyny. Za Kurome znajdowało się drzewo, dziewczyny w dalszym ciągu się przemieszczały.


Info:
Kurome ma do drzewa 1 metr
Aya ma do Kurome 2 metry a do drzewa 3 metry
6 kunai trafiło w drzewo wbijając się w nie jeden nad drugim.
Kolejka:

Aya -> Kurome -> Ja
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 830
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Hyūga Aya » 20 sty 2020, o 21:42

Dobra. Teraz albo nigdy. Trzeba było całkowicie przejąć stery walki i przewiercić się przez niebiosa czy coś w tym stylu. Nadszedł moment na wyskoczenie z grubym arsenałem Hakke Sanjūni Shō na dobre rozpoczęcie zwarcia by zablokować przeciwniczce wykonywanie jakichkolwiek technik, po czym przejdzie do normalnych ciosów stylu Jūken, od czasu do czasu wymieszanych z Hakke Kūshō z zaskoczenia bądź by odbić zagrożenie. Głównym celem było wykonanie jak największej ilości trafień w punkty tanketsu, dziki atak wykorzystujący szybkość i naturalny talent do walki Kasztana. To miał być moment decydujący resztę starcia.
Spoiler:
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: [CE XV] Uchiha Kurome vs Hyuga Aya

Postprzez Uchiha Kurome » 21 sty 2020, o 21:56

Tsk-tsk. Dziewczyna będzie musiała po walce naprawić kimono ale to problem na później. Miała teraz problem z Hyugą na bliski dystans i o ile nadal nie znała technik tego klanu to domyślała się, że są bliskodystansowe skoro jej przeciwniczka podchodzi tak blisko. Za sobą miała drzewo, więc nie było mowy o ucieczce do tyłu. Mogła jednak zrobić z tej sytuacji swój atut, nie wiedziała jakiej techniki zamierza użyć Aya ale jeśli jest to technika bliskodystansowa może zdoła wylecieć poza zasięg. Wyskoczyła do góry na 5 metrów, a następnie odbiła się od drzewa. Jej plan zakładał przelecenie nad Hyugą, i kiedy będzie nad nią użyć kasai iki prosto w nią. Jeśli zrobiła jakimś cudem unik to po wyladowaniu użyje tego jeszcze raz. Nieważne czy zrobi unik czy nie Kurome odskoczy do tyłu na 10 metrów
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Następna strona

Powrót do Arena 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników