Sparing / Gashi Touryhouha vs Hyūga Eijiro

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Sędziowie 2

Re: Sparing / Gashi Touryhouha vs Hyūga Eijiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 8 lut 2020, o 06:21Misja fabularna/eventowa rangi B - początek
Podróż do Kraju Morza
~1~Po sparingu ze swoim kuzynem postanowiłeś pozbierać przedmioty, które wykorzystałeś w czasie walki i które były zdatne jeszcze do użytku. Zrezygnowałeś z możliwości obserwowania Egzaminu na Chunina i zająłeś się swoimi sprawami. Raczej nie musiałeś się spieszyć, bo w końcu nikt Cię nie poganiał, choć nad Konohą zaczęły się zbierać ciemne chmury - i to tak dosłownie, bo najwidoczniej wiosna wolała się pokazać jednak z tej gorszej strony i szykowała się ulewa.
Kiedy w końcu postanowiłeś wyjść z areny, zostałeś zaczepiony przez jednego z mężczyzn pilnujących budynek, a także walczących shinobi, by przypadkiem nie uszkodzili siebie lub obiektu.
-Przepraszam, ale zdaje się, że ktoś Cię szukał. Czeka przed wejściem, taki mały chłopak z torbą na ramieniu. - powiedział niezbyt zadowolony, że ktoś mu zawracał głowę i wrócił do swoich codziennych czynności.
Kiedy opuszczałeś arenę nie umknął Twojej uwadze. Dość charakterystyczny, niski, na oko dwunastoletni blondyn, w szarych spodniach i niebieskiej kamizelce, który faktycznie miał ze sobą torbę. On tak samo spostrzegł, że ktoś opuszcza budynek, więc od razu do Ciebie podbiegł.
-Dzień dobry, Pan Gashi Touryhouha? - zapytał ucieszony.
Kiedy potwierdziłeś swoją tożsamość wręczył Ci w dłonie zwój.
-To dla Pana, do widzenia. - powiedział i pobiegł gdzieś dalej w stronę dzielnicy mieszkalnej.
Kiedy otworzyłeś list, Twoim oczom ukazał się następujący tekst:


Gashi Touryhouha-san,

Zostałeś wyznaczony do wykonania misji rangi B. W związku z tym, proszę o jak najszybsze stawienie się w Sali Rady w Siedzibie Hokage, gdzie zostaną Ci przedstawione szczegóły. Zadanie będzie wymagało spędzenia pewnego czasu poza wioską, dlatego proszę o zaopatrzenie się w odpowiedni ekwipunek i prowiant.

Sandaime Hokage Nara Rin.

Obrazek

 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 03:25
Ranga: Chūnin

Re: Sparing / Gashi Touryhouha vs Hyūga Eijiro

Postprzez Gashi Touryhouha » 11 lut 2020, o 00:25

Gashi nim opuścił arenę na spokojnie pozbierał swój sprzęt i jak się okazało większość przedmiotów okazała się być w porządku. Niestety podczas sparingu zużył dwie bomki świetlne i choć nie było go stać na kupno nowych nie przejmowałem się tym bo wcześniej jakoś sobie bez nich radził.
Uwinął się w miarę szybko i od razu udał się ku wyjściu gdzie został zaczepiony przez shinobiego pilnującego areny.
- Ktoś mnie szuka? Ciekawe kto taki i co może ode mnie chcieć. -Pomyślał sobie i zauważył daną osobę, którą pierwszy raz widział na oczy. Zdziwił się skąd może go znać, ale jak zwykle nie dał po sobie poznać. Oczywiście na pytanie o tożsamość od razu odpowiedział twierdząco, widząc po zachowaniu przybysza że nie ma złych intencji. Jak się później okazało owy osobnik miał za zadanie jedynie doręczyć wiadomość i jak się okazało od Hokage. Touryhouha z uwagą i skupieniem przeczytał wiadomość, którą okazała się być sprzyjająca.
-Misja rangi B to się dobrze składa bo właśnie chciałem poszukać jakiejś pracy.-Pomyślał sobie i zawinął spowrotem zwój z wiadomością by go nie zniszczyć. Następnie dziarskim krokiem ruszył w kierunku gabinetu hokage, gdzie miał się dowiedzieć szczegółów dotyczących jego misji.

Z/t
 
Posty: 130
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 17:41
Ranga: Chūnin

Poprzednia strona

Powrót do Arena 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników