Nara Akihiro vs Liu Yuki

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Sędziowie 2

Nara Akihiro vs Liu Yuki

Postprzez Fūka Afuro » 20 mar 2020, o 19:01

Kawałek drogi. Ot, polana po jednej stronie las po drugiej, kamienne podłoże(kostka) pod stopami geninów, którzy jakimś sposobem znaleźli się poza terenem wioski. Słońce było wysoko na niebie - godzinę temu minęło południe. Dwój łobuzów dzieliło od siebie 5 metrów.


mapka

Czarny kolor = Nara.
POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA
W tym momencie służy jedynie do sędziowania walk.
 
Posty: 567
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 03:41
Ranga: Chūnin

Re: Nara Akihiro vs Liu Yuki

Postprzez Nara Akihiro » 20 mar 2020, o 20:46

Akihiro dotarł na stadion gdzie czekał na swojego przeciwnikami. Czekając na bezczelnego chłopaka sprawdzał swój ekwipunek. Rosła w nim ekstytacja przed walką. Arena przypominała drogę na której spotkał swojego przeciwnika. Po jednej stronie był las a po drugiej rozciągała się ogromną łąka. Pozostało mu tylko i wyłącznie oczekiwać przybycia przeciwnika wykorzystując okazję do podziwiania piękna okolicznej natury.
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 17:50
Ranga: Genin

Re: Nara Akihiro vs Liu Yuki

Postprzez Sabaku no Kumari » 26 mar 2020, o 18:13

Sędzia

Jak się okazało przeciwnik Akihiro spieniał - nie pojawił się na arenie o określonym czasie, toteż członek Klanu Nara mógł poczuć się zwycięzcą, choć czy warto świętować w takiej sytuacji?

Nara Akihiro: 4 PD 25 PN
Liu Yuki: Brak
Sędzia: Brak
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Re: Nara Akihiro vs Liu Yuki

Postprzez Nara Akihiro » 26 mar 2020, o 18:50

Oczekując na przybycie przeciwnika, czas mijał Akihiro bardzo wolno, chłopak zdążył już powoli przyzwyczajać się do panującej pogody. Gdy jego przeciwnik nie zjawiał się od dłuższego czasu, sędzia zdecydował się zakończyć walkę, ogłaszając zwycięstwo młodego Nary walkowerem. Młodzieniec nie był z tego powodu zbytnio zadowolony, gdyż nie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami, miało to jednak jakieś plusy, mógł zachować swoje taktyki na innych przeciwników którzy, nie uciekną przed walką. Akihiro po zakończonym pojedynku, udał się prosto do domu, zastanawiając się nad kolejnymi krokami jakie, mógłby podjąć.

- Chyba jednak mój przeciwnik nie był gotowy do walki, zachowam siły na inny dzień. Pora wracać do domu i porobić coś bardziej interesującego. -______________________
z/t
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 17:50
Ranga: Genin


Powrót do Arena 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników