Kawałuso vs Ej Dżiro

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Sędziowie 3

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 29 lip 2020, o 20:42

- No tutaj się nie zgodzę, choć też zależy kiedy można kogoś takiego tak nazwać. Niemniej jednak, szanowanie bandyty, czy innych kryminalistów jakoś mi się nie widzi. - odparł.
- Niestety nie, chyba nigdy nawet nie miałem okazji porozmawiać z kimś od nich... A co, nie wypytałaś swojego ucznia? - zapytał zaciekawiony. W końcu poznać swoją drużynę to podstawa.
Usiadł obok, popalając sobie papierosa. W końcu miał możliwość z kim zapalić i jednocześnie pogadać z kimś, komu fajki nie przeszkadzały, bo do tej pory ostatnio miał co do tego pecha.
Obrazek

Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Postprzez Uchiha Kawauso » 1 sie 2020, o 12:09

- Pora chyba iść na egzamin, mam nadzieję, że się nie spóźnię. - oświadczyła i skinęła na chłopaka. Mógł jeśli chciał iść razem z nią.
z/t

Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Hyūga Eijiro » 1 sie 2020, o 20:52

Kawauso chyba nie miała ochoty na dalszą rozmowę, bo w pewnym momencie zerwała się na równe nogi i zdecydowała pójść na egzamin, co trochę chłopaka zbiło z tropu, w końcu dopiero co usiedli.
- Cóż, ja dotrę tam nieco później. Do zobaczenia i dzięki za sparing! - odpowiedział jej białowłosy, a sam natomiast przeteleportował się do krainy summonów, gdzie zamierzał odbyć swój długo wyczekiwany trening, przed tym jednak postanowił opuścić arenę i zapalić sobie jednego papieroska na rozluźnienie. Ciekaw był jak to wszystko będzie wyglądać i czy da sobie radę, w końcu ponoć było to dość niebezpieczne.
/zt
Spoiler:

Obrazek

Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D

Specjalna Ranga: Lider Klanu

Poprzednia strona

Powrót do Arena 3