Kawałuso vs Ej Dżiro

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Sędziowie 3

Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Kaguya Memoshi » 26 lip 2020, o 22:05

Dwoje przeciwników weszło na walkę ze sobą. Arena wyglądała następująco:

-Stoicie oboje w odległości 10 metrów od centrum
-Ejiro patrzy w stronę północy, a Kawauso patrzy na południe (oboje patrzycie na siebie, jednym zdaniem)
-Podłoże to żwir z piaskiem na całej arenie
-Po wschodniej stronie znajdują się 2 filary w odległości 15 metrów od środka i 2 metry odległości od siebie
-Po zachodniej stronie znajduje się niewielkie źródełko wody
-Zaczyna Kawauso
-Jak będziecie chcieli Hide to dajcie znać, ale na razie uznaję że nie ma potrzeby
-Rzeczy niejasne proszę wyjaśniać ze mną na discordzie
-Pod każdym postem proszę o krótkie podsumowanie w punktach, co zrobiła wasza postać, gdybym nie rozumiał treści posta
 
Posty: 545
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 00:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Uchiha Kawauso » 26 lip 2020, o 22:22

Przyszła na arenę, w końcu dawno się jakoś uganiali za sobą, żeby stoczyć pojedynek. Nie była zbyt skora, nie lubiła walk ani przemocy, zwłaszcza, że jeśli coś się stanie młodszemu braciszkowi Shiho, to zrobi z niej sashimi. Podała mu rękę i uśmiechnęła się:
- Dobra, chcesz się ograniczać do rangi B technik?- zapytała. Nie było jej do śmiechu ukatrupić Ejiro, jednak dla pewności uruchomiła sharingana. Oddaliła się od niego na swoją pozycję i złożyła pół pieczęć, symbol przyjacielskiego pojedynku. Postanowiła zaatakować lekko i niezbyt niebezpieczną techniką. Wzniosła kunaie do góry, by wywołać burzę, taką z piorunami. Śledziła uważnie jego ruchy by być gotową na odskok i unik, a jeśli przeliczyłaby się z szybkością chłopaka, chciała utworzyć barierę.Sharingan poziom 1, 2, 3
Cecha klanowa

Sharingan pozwala odczytywać ruchy przeciwnika by przewidzieć jego intencje. W efekcie można 'przewidzieć' prawie każdy możliwy jego ruch. Nie zadziała to jednak w momencie, gdy przeciwnik sam nie wie co zrobi lub zadziała całkiem nielogicznie. Shinobi może odczytać ruchy osoby o wartości Taijutsu lub Bukijutsu (w zależności od tego czym się posługuje) nie większej, niż wartość dziedziny klanowej.
Pozwala nam widzieć chakrę przeciwnika, jej kolor. Możemy zobaczyć przepływ chakry, więc także określić czy dana osoba jest w złapana w Genjutsu.
1 Łezka: Shinobi jest w stanie odróżniać zwykłe Bunshiny czy Oboro Bunshiny.
2 Łezki: Shinobi jest w stanie odróżnić wszelkie klony bez medium na którym je stworzono oraz klony ninjutsu oparte na medium, o ile nie są to klony podziału cienia czy też klony o stale uzupełnianym zapasie chakry jak Karasu Bunshin no Jutsu.
3 Łezki: Sharingan potrafi odróżnić wszelkie klony poza Bunshinami podziału cienia oraz bunshinami mającymi stale uzupełniany zapas chakry, widzi również chakre przez przeszkody.
1 Łezka: Shinobi ma możliwość wtargnięcia do umysłu Jinchūriki by zobaczyć jego Bijū. Koszt równy technice rangi C.
2 Łezki: Shinobi może cofnąć jeden lub dwa ogony Jinchūriki który wpadnie w szał. Jest to koszt równy technice rangi B.
3 Łezki: Shinobi może cofnąć trzy lub cztery ogony Jinchūriki który wpadnie w szał. Jest to koszt równy technice rangi A.
1 Łezka: Użytkownik może skopiować ruchy przeciwnika, jednak nie mogą być to techniki Taijutsu i Bukijutsu.
2 Łezki: Użytkownik potrafi skopiować techniki Taijutsu i Bukijutsu.
3 Łezki: Użytkownik może skopiować i wykonać technikę jednocześnie z przeciwnikiem, którego technika jest kopiowana.
Ranga KG S - 20 na turę

Sztuki ninja: Pięć Żywiołów
Predyspozycja wrodzona

Kontrola żywiołów to niezwykle popularna metoda walki wśród shinobi. Predyspozycja ta wpływa tylko na żywioły opanowane standardowymi metodami (maksymalnie trzy, nieliczne klany potrafią opanować więcej żywiołów). Żywioły pochodzące np. z przeszczepów nie podlegają temu atutowi. Predyspozycja ta ułatwia rozwój dziedzin żywiołów. Zmniejsza również koszta nauki technik tych dziedzin.


Wspaniała Kontrola
Atut wrodzony

Dzięki wysokiej Kontroli Chakry shinobi traci mniej energii przy wykorzystywaniu technik, używając jej tylko tyle, ile potrzeba. Atut ten zwiększa Kontrolę Chakry o pół rangi. Premia ta wzrasta do pełnej rangi gdy rozwinie się podstawowy poziom Kontroli Chakry na rangę A.


Wsparcie ognistego smoka
Wspomaganie eventowe

Każdy ognisty smok zwiększa swoją obecnością w ciele nosiciela siłę jego Katonu o pół rangi. Premia ta zwiększa się do pełnej rangi po przebudzeniu smoka, kiedy robi on to świadomie. Po przebudzeniu smok użycza również swojej ognistej chakry. Dzięki temu shinobi płaci tylko połowę kosztu technik Katonu. Smok płaci pełny koszt techniki swojego imienia. Każdy ze smoków może zmienić się w człowieka. W formie tej można go spotkać, kiedy shinobi zagłębi się we własną podświadomość. Wówczas to można przekonać do swojej siły smoka walcząc z nim czy dyskutując z nim, co może zastąpić misję przebudzenia.
Każdy smok może w dowolnym momencie opuścić ciało człowieka by zaatakować swoim atakiem samodzielne. Niektóre ataki wykonywane przez smoka posiadają inną formę, niż wykonywane przez człowieka. Dzieje się to jednak według jego woli, nie shinobi (przeważnie przed przebudzeniem). By podjąć pełną współpracę z Setsuną shinobi musi podjąć drugą próbę przebudzenia.


Wsparcie Setsuny
wspomaganie eventowe

Setsuna wyspecjalizowany w swojej unikatowej technice, jako człowiek był specjalistą od technik czasoprzestrzennych. Teraz jego obecność w ciele człowieka zwiększa efektywność technik czasoprzestrzennych o jeden poziom.


Jednoręczne Składanie Pieczęci
Atut nabyty

Shinobi może składać pieczęci jedną ręką. Jeśli technika wymaga więcej, niż jednej pieczęci składanie takie zajmuje więcej czasu, niż normalnie, w przeciwnym wypadku koszt techniki rośnie, jakby była o rangę wyższa. W przypadku technik rangi S kosz rośnie o pojedynczy kosz techniki rangi S.

Postęp Składania Pieczęci
Atut nabyty

Postać składa pieczęci o połowę szybciej niż przeciętny shinobi. Osoba Bez tego atutu ma problem z rozczytaniem pieczęci składanych przez osobę, która opanowała taki atut. Rozpozna co prawda, jakie wykonano jutsu, jednak nie na tyle szybko, by przewidzieć efekt techniki uaktywniony od razu po złożeniu pieczęci.

Zaawansowane składanie pieczęci
Atut nabyty

Postać składa pieczęci dwa razy szybciej, niż przeciętny shinobi. Osoba bez Zenshin-teki Shirushi nie rozpozna efektu techniki nie widząc go, wraz z tym atutem rozpozna jakie wykonano jutsu, jednak nie na tyle szybko, by przewidzieć efekt techniki uaktywniony od razu po złożeniu pieczęci.

Przyspieszone Składanie Pieczęci
Atut nabyty

Shinobi potrafi pominąć połowę pieczęci z serii wymaganej do wykonania jutsu, w przypadku 3 lub mniej pieczęci omija je całkowicie. Ilość zaokrąglana jest w górę. Sharingan nie jest w stanie skopiować techniki wykonanej w ten sposób (z wyjątkiem posiadaczy Sharingana o trzech łezkach oraz tego atutu). Postać z tym atutem może wykonać o jedno jutsu na turę więcej, niż normalnie, o ile co najmniej trzy (jeśli wykonano cztery jutsu) lub cztery (jeśli wykonano pięć jusu) techniki wymagały bez tego atutu od shinobi składania pieczęci w ilości większej niż jedna. W połączeniu z Kyūsoku Shirushi daje to maksymalnie sześć technik na nieprzerwaną turę (przerwa następuje wówczas, gdy zmieniają się warunki na nieprzewidziane przez walczącego, w efekcie czego uczestnik walki może podjąć inną decyzję niż zaplanowana).

Przetrwanie
Atut nabyty

Zdolność, którą każdy shinobi spędzający sporo czasu poza wioską powinien posiąść. Atut pozwala na rozpoznawanie jadalnych i nie jadalnych roślin, grzybów czy zwierząt. Ponadto shinobi potrafi przygotować jedzenie w skrajnie złych warunkach, rozpalać ogień przedmiotami znalezionymi w terenie itp. Wie co nadaje się do szybkiego przygotowania, skąd nabrać czystej wody (poznaje również, czy woda jest zdatna do picia) oraz jak znaleźć bezpieczne schronienie. Ponadto wie jak zapolować na dany rodzaj zwierzyny, a nawet wie gdzie znaleźć wybrane owoce leśne.

Precyzja
Atut nabyty

Mistrz precyzji, ciosy shinobi są o wiele celniejsze niż normalnie. Łatwo dostrzega słabe punkty. Rangę podczas celowania należy traktować jak o stopień wyższą, bądź, niweluje Gomakashi przeciwnika.

Profesjonalista: Transformacja natury
Atut nabyty

Atut ten zwiększa siłę poszczególnych technik o pół poziomu, o ile przynależą do odpowiedniej klasyfikacji. Atut wielokrotnego wyboru, za każdym razem inna klasyfikacja. Jeśli technika posiada więcej niż jedną klasyfikację zgodną z tym atutem, premia nalicza się maksymalnie dwa razy - nie można uzyskać z tego atutu więcej niż +1 do siły techniki. W przypadku gdy siła technika zależy bezpośrednio do rangi określonej dziedziny, dodana zostaje ta premia do tej rangi (tylko na rzecz podliczenia siły konkretnej techniki).
Atut wielokrotnego wyboru, za każdym razem inna klasyfikacja techniki lub środków medycznych.

Mędrzec: Katon
Atut nabyty

Siła danej dziedziny shinobi jest o poziom wyższa. Techniki te zwiększają swoją wydajność (jak np ilość klonów) czy też siłę. Jeśli siła techniki zależy bezpośrednio od rangi tej dziedziny należy w tym podliczeniu uznać, że ranga ta jest o poziom większa. Zmniejszają się wymagania technik (Suiton potrafi korzystać z wilgoci powietrza zamiast źródeł wody), zwiększa się też ich siła ofensywna lub defensywna.
Atut jest wielokrotnego wyboru, za każdym razem inny typ. Jeśli technika posiada dwa typy kompatybilne z tym atutem, premia jest naliczana tylko raz.

Mędrzec: Ninjutsu
Atut nabyty

Siła danej dziedziny shinobi jest o poziom wyższa. Techniki te zwiększają swoją wydajność (jak np ilość klonów) czy też siłę. Jeśli siła techniki zależy bezpośrednio od rangi tej dziedziny należy w tym podliczeniu uznać, że ranga ta jest o poziom większa. Zmniejszają się wymagania technik (Suiton potrafi korzystać z wilgoci powietrza zamiast źródeł wody), zwiększa się też ich siła ofensywna lub defensywna.
Atut jest wielokrotnego wyboru, za każdym razem inny typ. Jeśli technika posiada dwa typy kompatybilne z tym atutem, premia jest naliczana tylko raz.
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 07:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 27 lip 2020, o 01:04

Spotkanie z Kawauso było dość przypadkowe, jednak dość szybko udało im się ustalić co teraz będą robić. Sparing! Trzeba się było sprawdzić w boju z kimś lepszym niż bandyci, a nic tak nie zacieśnia dobrych stosunków jak przyjacielska walka. Nie mogli się jednak zbytnio pokaraszować, bo później Sushi by ich pozabijała. Odwołał wcześniej jednak swojego klona, który odpoczywał sobie gdzieś w Konoszy.
- Jak dla mnie nie musimy się tak ograniczać, po prostu nie używajmy technik mogących nas zabić, bo nam się od Sushi oberwie. - odpowiedział, odwzajemniając uścisk dłoni i uśmiech, a także zaśmiał się lekko na wzmiankę o siostrze.
Kiedy oboje byli już na stanowiskach to od razu aktywował byakugana w trybie widzenia dookoła głowy i jednocześnie użył Tajū Doryūheki, żeby zablokować ewentualne ataki Kawauso i zasłonić jej widoczność, tworząc tym samym dwie bramy jedna za drugą na linii między sobą, a przeciwnikiem, jedna w odległości 4m od siebie, druga 8m.

Techniki + atuty:
Spoiler:
Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 978
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 01:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Kaguya Memoshi » 27 lip 2020, o 19:04

Walka zaczęła się w najlepsze, więc pora zabrać się do roboty, oto ocena w punktach. Poniżej w podpunktach przedstawiam jak wyglądają sprawy w akcjach. Jeden punkt to jedna akcja:
1. Kawauso tworzy burzę nad wami, a w tym czasie Eijiro postanawia stworzyć między nią, a sobą dwie bramy
2. Kawauso mając atut precyzji oraz sharingana dokładnie pamięta ostatnią pozycję Eijiro i uderza tam piorunem (uderzenie bezpośrednio z burzowych chmur) w czasie wykonywania techniki przez Hyugę. Na skutek działania atutu uników oraz swojego byakugana udaje mu się uniknąć piorunu, ale jego technika zostaje przerwana.

Tu akcja się urywa. Dostosujcie swoją taktykę do nowej sytuacji i naprzód. Przypominam, że mój ghide = 25.
 
Posty: 545
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 00:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Uchiha Kawauso » 27 lip 2020, o 19:26

10 000 - 20 - (2*65) - 65 = 9 790

Ejiro chyba się nieco przeliczył ze swoimi możliwościami defensywnymi, bo jego mury padły, a przecież miały go chronić. Rozpętana przez Uchihę burza była zaledwie przyczółkiem do ataku. Przygotowania dobiegły końca, a ona stworzyła smoka, smoka z piorunów, który był wysoce naładowany elektrycznością i chciała go wysłać z lewej strony chłopaka po paraboli, a ona sama chciała się znaleźć za Ejiro w odległości do dziesięciu metrów i naszpikować go nieco senbonami.

1) Atak Rairyū no Tatsumaki od lewej strony Ejiro.
2) Użycie Shunshin no Jutsu by znaleźć się za Ejiro plecami w odległości do 10 m.
3) Użycie Hitei MushōSpoiler:
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 07:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 27 lip 2020, o 20:49

Eijiro spodziewał się, że ta walka nie będzie należała do najprostszych. Mimo, że postawił barykadę między sobą, a Kawauso, ta i tak znalazła sposób na przedarcie tej obrony i zaatakowała miejsce, w którym przebywał od góry, przez co jego kolejna technika się nie powiodła. Czyżby wiedziała gdzie się znajduje pomimo ścian? A może po prostu zaatakowała miejsce, w którym był jak go jeszcze widziała? Musiał szybko coś wymyślić, żeby tym razem nie oberwać, wstyd by tak było od razu przegrać, już widział jak Shiho, która by się o tym dowiedziała zaczyna się z niego naśmiewać. Nie mógł do tego dopuścić! Trzeba było działać, bo nawet remis brzmi lepiej niż przegrana.


Spoiler:


Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 978
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 01:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Kaguya Memoshi » 27 lip 2020, o 21:01

Ocena walki:
1. Kawauso tworzy smoka, Eijiro robi swoje
2. Smok leci razem z Kawauso, a w miejscu gdzie ta była ziemia zaczyna się zapadać, a ściany piętrzyć.
3. Ziemia w miejscu, gdzie niedawno stała Kawauso zapadła się, co spowodowało ogromną zmianę w krajobrazie, ale nic więcej. W tym ogromnym dole nie było nikogo, bo Uchiha w tym czasie zmieniła swoją pozycję i była teraz tam, gdzie wcześniej powinien był znajdować się Hyuuga. Kawauso zobaczyła tam tylko sporą dziurę w ziemi.

Akcja się urywa w tym miejscu. Jeśli nie użyliście jakichś technik to oddajcie sobie za nie chakrę.
 
Posty: 545
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 00:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 27 lip 2020, o 21:34

No i nie wszystko poszło po jego myśli. Plan był dobry, ale Kawauso w momencie znalazła się na całkiem innej pozycji, przez co na arenie pojawiły się tylko zmiany w jej wyglądzie, co niestety nie bardzo wpływało na wynik pojedynku. Sparing trwał dalej. Chłopak był chwilowo bezpieczny, jednak kto wie co będzie dalej? Nie wiadomo w końcu co ta dziewczyna chowa w rękawie. Teraz już nie mógł być tak pewny siebie, w końcu Czarnowłosa pojawiła się na jego poprzedniej pozycji, a co za tym idzie - zauważyła dziurę, którą zostawiła jego technika, dzięki czemu mogła już wiedzieć, że ten chowa się w ziemi, a to tylko działało na jego niekorzyść. Ponadto raitonowy smok, który z nią latał, nie wróżył nic dobrego.


Spoiler:Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 978
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 01:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Uchiha Kawauso » 27 lip 2020, o 21:38

9 790 - 20 - 65 - 65 - 65 = 9 575

Przegranie z niemal równym sobie przeciwnikiem, nie było niczym wstydliwym. Kawauso nie zależało jakoś szczególnie na wygranej lub remisie. Mogla równie dobrze przegrać. Widząc dziurę zaczęła odskakiwać do najbliższej ściany obserwując dziurę i krocząc do niej tyłem. Próbowała go namierzyć, bo podejrzewała, że chowa się pod ziemią i posłać tam smoka, jeśli był. Sądziła, że aktywna przez chakrę ziemia, zareaguje zgodnie z kołem żywiołów. 
Posty: 1641
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 07:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Kaguya Memoshi » 28 lip 2020, o 20:09

Ocena sędziego:
1. Kawauso wysyła smoka do dziury, a sama odskakuje widząc jak teren w miejscu dziury zaczyna się podnosić mocno wzwyż.
2. Smok wlatuje w dziurę znacznie ją poszerzając, ale podniesienie filaru 2x2 powoduje, że nie trafia w dalszą część tunelu i krąży dalej wokół tegoż filaru.
3. Dotonowe klatki próbują złapać Kawauso, ale ta jest w ciągłym ruchu i nie ma w tym powodzenia.

Dostosujcie swoją taktykę i powodzenia.
 
Posty: 545
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 00:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 28 lip 2020, o 21:49

Technika Kawauso była bliska od dorwania chłopaka, na szczęście jednak udało mu się w porę podnieść teren i udaremnić potworowi dostanie się do niego. Niestety nie udało mu się też jej złapać w dotonową klatkę, gdyż cały czas odskakiwała w tył. Niestety, raitonowy stwór dalej był w akcji, musiał więc znaleźć sposób, aby go powstrzymać, bo dostanie taką techniką na pewno nie byłoby przyjemne, ba, nawet mogło się dla niego źle skończyć. To jednak w dalszym ciągu nie pomogłoby mu z Kawauso, która przecież mogła sobie stworzyć drugiego takiego piorunowego kolegę. Co w takiej sytuacji powinien zrobić biedny Eijiro?

Ostatnio edytowano 28 lip 2020, o 22:42 przez Hyūga Eijiro, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 978
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 01:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Uchiha Kawauso » 28 lip 2020, o 22:18

Uchiha westchnęła widząc zabawę w ciuciubabkę jaką odstawiał Ejiro. Miała dość, podejrzewała, że jest pod ziemią i owszem mogła się do niego dobijać do niego Raitonem lub Katonem, ale zwyczajnie przeczuwała, że niebawem sam wyjdzie. Temu wolała uaktywnić swoją obronę i poczekać na pajaca. Smok jeśli pajac chciałby atakować ruszy za nim.

9 575 - 65= 9 510


 
Posty: 1641
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 07:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Kaguya Memoshi » 28 lip 2020, o 22:32

Ocena walki:
1. Kawauso staje w miejscu i dotyka ziemi, Eijiro robi swoje
2. Kawauso tworzy barierę Eijiro pojawia się za plecami Kawauso i próbuje zaatakować, ale nie odnosi żadnego efektu, bo technika odepchniecia trafia w barierę. Ejiro nie może teleportować się do środka bariery, więc pojawia się tuż za nią. Smok atakuje Ejiro.
3. Eijiro chowa się pod ziemię, smok leci wprost na niego. Raitonowa technika rozwala się o zakręt tunelu powodując silne wyładowanie i elektryzując Hyuugę.

Eijiro obrażenia:
Paraliż dolnych partii ciała - Słaby paraliż, przeciwnik może sparaliżowanym ciałem z trudem poruszać, kosztuje go to wiele wysiłku (2 tury)

Akcja zostaje zatrzymana. Dostosujcie taktykę.
 
Posty: 545
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 00:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Hyūga Eijiro » 28 lip 2020, o 22:59

Eijiro nieco się przeliczył, niestety nie przewidział, że Kawauso potrafi wykonywać takie bariery, przez co jego atak z "zaskoczenia" nie wypalił, bo nie mógł jej zaatakować. Zwrócił na siebie uwagę, co zaś spowodowało atak raitonowego smoka, przed którym próbował uciekać w dół. Prawie by mu się to udało, jednak atak po rozbiciu się na zakręcie wywołał potężne wyładowanie, które trafiło chłopaka, co zaś spowodowało paraliż jego dolnych części ciała. Cóż, plan był dobry. Teraz jednak jego poruszanie się było dość mocno ograniczone. Miał co prawda jeszcze szansę wygrać, choć ta dość mocno zmalała. Nie chciał jednak dalej bawić się w chowanego, bo mogli tak ciągnąć tą walkę w nieskończoność, a miał jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Postanowił wyłonić się więc przed koleżanką.
- Cóż, myślę, że udało nam się całkiem dobrze pokazać i przetestować nasze umiejętności. Chcesz dalej ciągnąć tą walkę, czy skusisz się i uznajemy remis? Jeszcze sobie coś zrobimy, a wtedy Sushi nas pozabija. Kiedyś może uda nam się dokończyć tę walkę, co Ty na to? - zapytał, z lekkim uśmiechem.
W dalszym ciągu odczuwał skutki porażenia, co nie było zbyt przyjemne.
Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 978
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 01:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kawałuso vs Ej Dżiro

Postprzez Uchiha Kawauso » 28 lip 2020, o 23:13

- Uznajmy remis!- krzyknęła. Anulowała techniki i zeszła do niego.
- Jesteś ranny? - zapytała i była gotowa udzielić mu niezbędnej pomocy.
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 07:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Następna strona

Powrót do Arena 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników