Pożegnanie [EVENT]

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pożegnanie [EVENT]

Postprzez Blitz » 21 wrz 2020, o 22:00

Cześć wszystkim! Mam taką ważną sprawę do powiedzenia. W ostatnich dniach zostałem Mistrzem Fabularnym i bardzo chciałem podziękować wszystkim, którzy mi zaufali (no dobrze, Shutence też dziękuję). Współpraca z wami to była czysta przyjemność. Piszę tego posta, bo chcę coś po sobie zostawić, żeby nie wyjść na gbura, który poszedł w AFK bez ostrzeżenia. Nawet przy najgorszych kłótniach nigdy nie miałem wam niczego za złe. Każdy się czasami kłóci, ale ważne jest to, że forum dalej stoi, a my możemy się świetnie bawić. Bez was nie byłoby tak samo. Głupie pierdolenie Hyakuzawy, wymądrzanie się Kawauso, czy skrajny kretynizm Seitaro itp. na zawsze pozostaną w moim sercu. Niestety po tej krótkiej kadencji muszę zakończyć swoją działalność, bo w moim życiu dzieją się ważne rzeczy, które muszę przełożyć ponad fajne granie na forum.

Nie będę tutaj udostępniał wszystkiego, ale jeśli interesuje was powód mojego pożegnania, to zapraszam do spoilera.

Jak nie jesteś zainteresowany to też idź do spoilera.

Wszyscy do spoilera, już.

powody:
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Re: Pożegnanie

Postprzez Blitz » 9 paź 2020, o 12:51

Z racji tego, że jak zauważono, nie nadążam z prowadzeniem wszystkich istniejących wątków. A Kawa choć pomocna, to sama też ma życie, pracę oraz obowiązki, to ogłaszam zapisy na prowadzenie wątków związanych z eventem. Od razu zastrzegam, że wszystkie wątki muszą być ściśle napisane we współpracy ze mną, a po skończeniu każdego z nich chcę otrzymać krótki raport na PW a propos tego, co się stało i jaki jest efekt końcowy. Zaznaczam też, że nie każdy otrzyma pozwolenie na prowadzenie tych wątków - będzie to oceniane indywidualnie. Priorytetowo dostaną je osoby znające mechanikę oraz mające doświadczenie w prowadzeniu misji.

Tutaj lista wątków możliwych do przejęcia na dzień dzisiejszy (będzie aktualizowana):
Shuten u Feudalnego - już zajęte
Aff szuka Ichibiego - Maji Hitoshi
Samuraje spierdzielają nad morze - Takara
Idziemy ratować Haru - Rakena
Rada Joninów robi brrrrp

Żeby nie było, że to tak bez niczego. Oprócz normalnego wynagrodzenia za każdy poprowadzony wątek eventowy prowadzący otrzyma dodatkowe 2PZ. Ci najbardziej aktywni i najsprawniejsi na sam koniec otrzymają także nagrodę specjalną, której teraz opisywać nie będę.

Żeby być uwzględnionym należy zgłosić się pod tematem.
Obrazek
Administrator

Postprzez Sabaku no Kyoko » 9 paź 2020, o 15:43

W sumie mogę wziąć Haru albo jakiś inny wolny wątek
MK: Kaguya Tsuki, Uchiha Rakena, Mariko

Ranga: Genin

Postprzez Takara » 11 paź 2020, o 14:50

Mogę przygarnąć kwestię samurajów if you wanna o/
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki | MK: Kotoki Jirei

Prowadzone wątki (4/5):

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Blitz » 11 paź 2020, o 18:59

Przydzielone
Obrazek
Administrator

Re: Pożegnanie [EVENT]

Postprzez Sabataya Tamura » 26 paź 2020, o 17:04

Mogę zająć się jednym z wątków wolnych, o ile ktoś rozjaśni mi sytuację.
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Hoshigaki Kujira » 4 lis 2020, o 18:11

Wątek: Idziemy do Daimyo
Chimu: Trochę Ragi, trochę Tsuki, trochę Kujira
Gracze: Uchiha Kawauso, Hyuuga Shiho, Hyuuga Eijiro

Hokage wraz z dwójką liderów klanu Hyuuga udała się do Kraju Mrozu, bu zapłacić za uwolnienie będącego tam w niewoli Hyuugi Haru. Granice państw grupa ratunkowa pokonywała tunelami pod ziemią, aż dotarli do pałacu Daimyo Shimo no Kuni. Tam niechętnie, ale jednak zgodzili się na oddanie ekwipunku i założenie na siebie kontrolerów chakry (poza Eijiro, który był tam klonem, więc założono mu kajdanki). Następnie Kawasuo, Shiho i Eijiro zostali doprowadzeni przed oblicze Daimyo, gdzie zapłacili okup, przeprosili za zachowanie Aburame Sho i podziękowali za uwolnienie Haru, zachowując przy tym wszystkie wymogi etykiety. Gdy to nastąpiło, Konoszanie opuścili pałac oddając kotrolery i odbierając swój ekwipunek, a Hokage przeniosła ich sprzed siedziby lorda feudalnego Kraju Mrozu za pomocą Hiraishina.

Ranga: Chūnin

Postprzez Blitz » 19 lis 2020, o 22:57

Dobra. Miał tutaj wylądądować post okrajający event, który jest w trakcie produkcji, ale dzisiaj już zabrakło mi sił. Nie mam chęci już więcej użerać się z czymkolwiek. Jeśli dążymy do specjalnego traktowania kogokolwiek, to nie ma tutaj żadnego celu. Nie widzę powodu dalej kontynuować grę zarówno jako gracz jak i jako administrator. Z tym samym zwalniam dzisiaj pozycję w szeregach administracji. Wiem, że ten post ocieka toksycznością i wkurzeniem, ale dokładnie tak jest. Każdy ma swoje rzeczy na głowie. Ja doszedłem do momentu, w którym forum, które powinno być hobby stało się rakiem, na którego nie miałem ochoty patrzeć. Jak chcecie to wyznaczcie sobie na to stanowisko hajażabę, czy tam kogo innego i świetnie się bawcie. Swoje postaci zostawiam jako NPC, bo serio nie mam sił tego dotykać. Może kiedyś jeszcze spotkamy się w lepszych okolicznościach, a do tego czasu życzę wszystkim jak najlepiej.
Cya
Obrazek
Administrator

Powrót do Arena 4 - dział tymczasowo nieaktywny