[D] Uchiha Hitomi

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[D] Uchiha Hitomi

Postprzez Sachi Zarai » 6 sty 2018, o 19:40

Obrazek

Wioska Ukryta w Liściu. Dzielnica Uchiha. Przeklęta dzielnica. Klan, którego krew splamiła niegdyś ulice i ściany domów. Klan o tragicznej przeszłości. Mimo całej tej ciemności, którą kryła przeszłość, nadal istniał i miał się całkiem dobrze, a świeża krew zasilała jego szeregi. Wciąż rodziły się dzieci, a rodzina wydawała się całkiem liczna. Nie składała się już z pojedynczej osoby, jak to miało miejsce za czasów Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi.
Hitomi, spadkobierczyni całej tej przeszłości, choć niekoniecznie zdawała sobie z tego wszystkiego sprawę, właśnie stawiała pierwsze kroki na ścieżce ninja. Było jeszcze przed południem. Tylko ona mogła wiedzieć, co właściwie robiła, kiedy zostało to przerwane przez nagłe pukanie do drzwi. Któż to mógł być?
 
Posty: 117
Dołączył(a): 15 sty 2017, o 03:20
Ranga: Nukenin

Re: [D] Uchiha Hitomi

Postprzez Uchiha Hitomi » 12 sty 2018, o 02:37

Świeżo upieczona kunoichi nie zdawała sobie sprawy z przeszłości jej klanu, no bo kto mógłby jej o tym opowiedzieć? Starszyzna raczej nie dzieliła się takimi historiami z geninami. Nie była świadoma tego, że kiedyś w tym miejscu płynęły strumienie krwi.
Dziewczyna nie zajmowała się niczym specjalnym, gdy do jej uszu doszedł donośny stukot oznaczający, iż ktoś postanowił ją odwiedzić. Zwróciła wzrok swych czarnych oczu w kierunku drzwi, ruszyła w ich stronę, na spotkanie z gościem. Jej czarne włosy swobodnie opadały na ramiona, dziewczyna wyglądała tak, jak na co dzień, nic specjalnego.
Położyła rękę na klamce drzwi i otworzyła je, wpatrując się w gościa, oczekując jego słów. Nie domyślała się, o co może chodzić.
Obrazek
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 16:32
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Hitomi

Postprzez Nara Rin » 2 lut 2018, o 02:01

Przejęcie no jutsu


Po usłyszeniu pukania spojrzałaś na drzwi, a następnie ruszyłaś w ich stronę. Położyłaś rękę na klamce i nacisnęłaś ją otwierając drzwi. Za nimi stał shinobi o białych jak mleko oczach i długich czarnych włosach sięgających ramion. Miał bladą cerę a nosił krótkie kimono dostosowane do sztuk walki, a na to nałożoną kamizelkę sugerującą, że osoba przed tobą miała za sobą rangę chuunina. Mogłaś tego nie wiedzieć ale przed sobą stał członek dumnego klanu Hyuuga, posiadacz byakugana, doujutsu rywalizującym z sharinganem twojego klanu. Chłopak w wieku około piętnastu lat podał ci zwój, a następnie odszedł bez słowa tak jak bez słowa przyszedł. Na zwoju było napisane:
Uchiha Hitomi
Rada wioski powierza ci misje rangi D polegającej na pomocy w bibliotece miejskiej.

Do zwoju była dołączona mapka z zaznaczoną biblioteką
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [D] Uchiha Hitomi

Postprzez Uchiha Hitomi » 2 lut 2018, o 18:28

Dzięki wielkie ^^


Skinęła delikatnie głową w kierunku Chunina w geście podziękowania. Jego wyjątkowe oczy zwróciły uwagę kunoichi, wybiła sobie och wygląd w pamięci. To nie były normalne oczy. Wyglądały na... ślepe? Jednak nie pasowało to do zachowania chłopaka, jego wzrok nie był nieobecny, wbity gdzieś w dal, stąd tez wywnioskowała, że z wzrokiem kuriera nie jest źle. Dosyć nietypowe oczy, musi się kiedyś dowiedzieć o nich więcej. Szkoda tylko, że nie wiedziała do jakiego klanu należał chłopak, to znacznie ułatwiło by jej sprawę.
Spojrzała się na zwój, który trzymała w swojej ręce. Zamknęła drzwi i rozwinęła go. Praca w bibliotece? Cóż, może nie było to jakieś super trudne zlecenie, ale i tak chciała je wykonać. Wyszykowała się, zamknęła drzwi do domu, po czym korzystając z mapy ruszyła w kierunku biblioteki.
Obrazek
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 16:32
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Hitomi

Postprzez Nara Rin » 2 lut 2018, o 20:30

Początkowo myślałaś, że kurier był ślepy, ciężko ci się dziwić w końcu byakugan przypomina oczy ślepej osoby jednakże jego zachowanie skazywało, że z jego oczami jest wszystko okej. Żałowałaś, że nie wiedziałaś z jakiego klanu pochodził. Po dowiedzeniu się co za typ pracy będziesz miała wykonać nie skrzywiłaś się jakby zrobiła większość geninów na twoim miejscu i chciałaś je wykonać. Byłaś świadoma czym tak naprawdę są misje D czy po prostu lubiłaś pracę w bibliotece? Nie było to zbytnio ważne, ważnym było to, że zamknęłaś za sobą drzwi i skierowałaś się do biblioteki, w której miała odbywać się twoja misja.
Po przybyciu na miejsce zobaczyłaś niewielki budynek, a gdy weszłaś do środka zobaczyłaś przed sobą biurko i siedzącą przy nim siwą kobięte w okularach, zapewne bibliotekarkę.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [D] Uchiha Hitomi

Postprzez Uchiha Hitomi » 2 mar 2018, o 21:44

Gdy tylko wkroczyła do środka, rozejrzała się uważnie dookoła. Budynek może i nie był wielki, ale te wszystkie swoje, ich ilość robiły na niej wrażenie. Tyle wiedzy przodków, tyle informacji zgromadzonych w jednym miejscu, niesamowite. Hitomi zdecydowanie musi zacząć częściej tu chodzić. W wolnym czasie chyba zacznie czytać zwoje tutaj zgromadzone, aby poszerzyć swą wiedzę i być skuteczniejszą kunoichi.
Podeszła pewnym krokiem do bibliotekarki. Ciekawiło ją, jaką też kobieta ma dla niej pracę. Musiało to być coś niecodziennego, skoro zatrudniła do pomocy genina.
- Witam, nazywam się Hitomi. Przysłali mnie tutaj, do pomocy. Co mam robić?
W międzyczasie schowała mapę, którą posługiwała się w drodze do biblioteki. Ponownie wbiła spojrzenie swoich czarnych oczu dając wyraźnie do zrozumienia, że jest gotowa do pracy oraz że uważnie słucha starszej kobiety.
Obrazek
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 16:32
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Hitomi

Postprzez Nanoha » 3 mar 2018, o 18:59

Ilość wiedzy zgromadzonej w tak bądź co bądź małej bibliotece robiła na tobie wrażenie i zdecydowałaś, że w czasie wolnym przyjdziesz tutaj je przestudiować. No ale to po misji teraz jesteś tu na służbie i zamierzałaś ją wykonać. Podeszłaś do bibliotekarki, przedstawiłaś się jak i powód twojego przybycia i zapytałaś o dalsze instrukcje. Kobieta oderwała się od historii jaką właśnie czytała i spojrzała na ciebie. Poprawiła okulary i zaczęła mówić - Witam Hitomi-san - odparła kobieta ciepłym pogodnym głosem - Dzisiaj jest dzień czytania dzieciom w bibliotece, a moja asystentka, która się tym zajmowała rozchorowała się i nie mogła przyjść do pracy. Twoim pierwszym zadaniem będzie ustawienie krzeseł i stolików by wszystkie dzieci mogły usiąść i słuchać opowieści - wyjaśniła twoją pracę bibliotekarka po czym zaprowadziła cię do czytelni. Czytelnia zajmowała całe pierwsze piętro budynku, a dzieci miało być około czterdzieści. Nie zostało ci nic innego jak poustawiać krzesła.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 912
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do Ranga D

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Uchiha Akashi