[D] Uchiha Takechi

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[D] Uchiha Takechi

Postprzez Inuzuka Mihye » 26 sty 2018, o 15:19

Nad całym kontynentem i w tym Karjem Ognia robiło się co raz bardziej wietrznie, chłodno i deszczowo. Liście złociły się, czerwieniły na drzewach, co raz intensywniej opadały z drzew. W takiej jesiennej właśnie aurze była pogrążona Konoha, każda jej ulica, skwer, park, wszystko. Nawet dzielnica klanu Uchiha, którą właśnie przemierzał młody blondyn o niebieskich oczach w szarym mundurze. Codzienne roznoszenie listów było jego dodatkowym zajęciem po akademii. Dotarł pod dom Takechi i zapukał kilka razy w drzwi oczekując, że właściciel domu jest, odbierze list i będzie miał go z głowy. Ruszy znów przed siebie w wielkiej misji doręczania przesyłek.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야


Obrazek

"Trust nature then trust yourself"


BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci
 
Posty: 1014
Dołączył(a): 21 gru 2016, o 01:51
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Uchiha Takechi » 26 sty 2018, o 17:43

Takechi akurat był w domu. Była sobota, więc to był jego dzień wolny od pracy. Wstał więc, jak zwykle, dosyć wcześniej, umył się, zjadł śniadanie, ubrał się i wyszedł na trening do lasu znajdującego się nieopodal dzielnicy zamieszkiwanej przez klan Uchiha. Intensywnie trenował przez ostatnich kilka godzin, więc niedawno wrócił do domu, prawie całkiem padnięty. Wziął szybki prysznic, zrobił sobie gorącą herbatę i zamierzał zalegnąć przed telewizorem i konsolą, by wreszcie przejść ten trudny etap w grze, którą chciał zakończyć w dniu, w którym zlecono mu znalezienie Kourena. Od tamtej pory nie tknął nawet konsoli, gdyż nie miał na to zwyczajnie czasu. Wreszcie poszedł do swojego pokoju, owinął się kocem, włączył konsolę i zasiadł z padem w dłoniach i słuchawkami na uszach.
Nie dane mu jednak było dokończyć gry, gdyż usłyszał dzwonek do drzwi. Zaklął cicho pod nosem na zrządzenie losu, po czym wstał i owinięty w koc ruszył do wejścia. Otworzył drzwi i dostrzegł stojącego za nimi blondyna o niebieskich oczach, który, z tego co chłopak kojarzył, roznosił listy.
- Tak?- zapytał, będąc jednocześnie ciekawym, co też młody listonosz ma dla niego.
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 paź 2017, o 19:13
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Inuzuka Mihye » 26 sty 2018, o 18:10

Listonosz, uroczy blondynek, zaczął grzebać w swojej przepastnej, białej torbie, aż wyciągnął odpowiednią przesyłkę. Był to malutki zwój oznaczony literką "D". Był zielony, na bokach oblamówki widniał szkarłatny. Wręczył ją chłopakowi.
- Proszę, to do Pana, proszę o pokwitowanie - wręczył kwitek do podpisania, a gdy chłopak go wypełnił, zawinął papierzysko do aktówki, schował ją i ruszył w swoją stronę. Został sam na sam wraz z wiadomością, którą teraz w spokoju mógł odczytać. Rozpieczętował zatem zwój i zaczął czytać treść korespondencji, która była następująca:

"Szanowny Panie Uchiha Takechi,

Rada wioski Konoha Gakure no Sato zdecydowała się przydzielić Panu misję rangi D. Polegać ona będzie na pomocy Masaru Itace w sprzątaniu liści w Parku Głównym Konohy. Zgłosi się tam Pan i wykona wszelakie polecenia zleceniodawcy.

Z poważaniem
Rada wioski Konoha Gakure no Sato.
"
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야


Obrazek

"Trust nature then trust yourself"


BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci
 
Posty: 1014
Dołączył(a): 21 gru 2016, o 01:51
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Uchiha Takechi » 26 sty 2018, o 19:47

Takechi pokwitował odbiór listu, uśmiechnął się niemrawo do chłopaka, po czym wrócił do środka. Zasiadł przed konsolą i już miał odłożyć list na bok decydując się na jego późniejsze odczytanie, ale ostatecznie stwierdził, że lepiej wiedzieć czego ktoś od niego chce. Nie wiedział kim jest ów "D", ale uznał, iż może z treści wiadomości wszystko wywnioskuje? Odpieczętował więc przesyłkę i przeczytał szybko treść. Następnie przeczytał ją raz jeszcze, po czym zgniótł kartkę i odrzucił ją w bok.
- Szlag by to trafił! - krzyknął w złości. Przecież miał dzisiaj wolne! Nie musiał więc tego robić. Z drugiej jednak strony, nie warto się było narażać Radzie Wioski.
-No i na cholerę mi te treningi skoro wioska jedyne czego ode mnie oczekuje to zamiatania liści?! - zapytał sam siebie, po czym z ciężkim sercem wyłączył konsolę. Znów nie będzie miał okazji skończyć tej gry. Westchnął, przebrał się w odpowiedniejsze ubranie, po czym wyszedł z domu zamykając za sobą drzwi na klucz, kierując się do wskazanego w liście miejsca. Po jakimś czasie dotarł do Parku i rozejrzał się za osobą, do której mógłby się zgłosić. Lub która mogłaby zgłosić się do niego.
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 paź 2017, o 19:13
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Inuzuka Mihye » 27 sty 2018, o 20:30

Chłopak przemierzał ulice Konohy, by dotrzeć do parku. Mijał sklepiki, kramy, przechodniów w skłąd których wchodzili cywile, zarówno kobiety, dzieci, osoby starsi i mężczyźni, czasami byli to ninja, którzy, akurat mieli wolne, albo też jak on się spieszyli gdzieś. Park Konohy, był w samym centrum wioski, więc nie zajęło mu zbyt długo dotarcie do niego. Był rozległy, piękny, ale o tej porze roku nieco przygnębiający. Dzieci bawiły się na placu zabaw, ganiały w berka, a rodzice siedzieli na ławeczkach i rozmawiali między sobą. Staruszkowie przemierzali alejki z psiakami, wnukami, czasami ze swoją miłością życia, czasem sami. Nadzorcę dało się łatwo rozpoznać, był w typowym stroju sprzątacza, na kamizelce również miał napis świadczący o tym, że to on tutaj zarządza wszystkim. W każdym razie on rozpoznał ciebie szybciej niż ty jego.
- Hoho, witam w moim parku chłopcze - uśmiechnął się wąsatym uśmiechem. - Proszę, to worek i szpikulec, trzeba posprzątać śmieci przed grabieniem, jak skończysz to przyjdź do mnie, a ja zajmę się przycinaniem drzewek na zimę - wydał chłopakowi niezbędny sprzęt.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야


Obrazek

"Trust nature then trust yourself"


BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci
 
Posty: 1014
Dołączył(a): 21 gru 2016, o 01:51
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Uchiha Takechi » 29 sty 2018, o 17:54

W pewnym momencie do Takechiego podszedł mężczyzna w stroju sprzątacza. Twarz starszego człowieka była zdominowana przez obfity wąs, który zwracał na siebie uwagę. Generalnie, nie dało się go przeoczyć.
Chłopak westchnął, gdy dostał do rąk niezbędny ekwipunek. Widząc, jak mężczyzna odchodzi, spojrzał pod nogi dostrzegając pierwszy papierek. Nabił go na szpikulec i wsunął do worka na śmieci. To samo zrobił z następnym papierkiem, i następnym. Złorzeczył nieco pod nosem, że przecież pochodził z klanu Uchiha, był shinobi, więc dlaczego musiał sprzątać park? Wiedział jednak, że taka praca uczy człowieka cierpliwości oraz pokory, więc postanowił zagryźć zęby i odbębnić swój obowiązek. Chodził parku przez ładnych kilkanaście minut zbierając papierki, podnosząc puste, papierowe kubki po napojach, a nawet sprzątając wyrzucone przez ludzi pety. Robił to systematycznie w czasie, gdy jego umysł wędrował daleko. Do odległych krajów, do trudnych misji,które mógłby w tym czasie wykonywać. Zbieranie śmieci było czymś co w żaden sposób nie klasyfikowało się jako czynność sprawiająca mu jakąkolwiek przyjemność, czy dająca jakąkolwiek satysfakcje.
W pewnym momencie dostrzegł, że śmieci zostały już posprzątane. Uzbierał prawie cały worek różnych papierków, kubków czy to plastikowych, czy tekturowych, przeróżnych opakowań i innego, tym podobnego tałatajstwa.
Odłożył worek na bok, po czym zabrał się za grabienie, które robił z taką samą systematycznością, jak zbierał śmieci. Po jakiejś godzinie (a może minęło więcej czasu?) park, a przynajmniej jego najbliższa okolica, były zagrabione. Podszedł do mężczyzny, który przycinał drzewka.
- Skończyłem. Co teraz? -zapytał, chcąc usłyszeć, że może iść do domu. Nie spodziewał się jednak zwolnienia go z obowiązków, więc zamierzał następne zadanie wykonać sprawnie i dokładnie. Miał nadzieję przy tym, że nie będzie to coś wymagającego wielkiego wysiłku fizycznego. Był już dzisiaj po treningu, a jego mięśnie nie zdążyły się jeszcze do końca zregenerować.
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 paź 2017, o 19:13
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Inuzuka Mihye » 29 sty 2018, o 18:35

Mężczyzna pochłonięty był co prawda swoją pracą, ale co jakiś czas zerkał na poczynania młodzieńca z klanu Uchiha. Radził sobie świetnie, nie miał litości wobec żadnego papierka, jaki został rzucony przez niefrasobliwych dzieciaków, czy zwyczajnie wypadł gdzieś z kosza, gdy silniejszy wiatr powiał. Wszystko było możliwe. Widząc, że chłopak sobie świetnie radzi już obmyślał w swojej głowie jakie można by było dać mu kolejne zadanie. Rozejrzał się przez chwilę po parku. Wyglądało już w miarę schludnie, jednak to nie był koniec prac porządkowych. Kiwnął w geście zrozumienia, że poprzednie zadanie zostało wykonane i zakręcił na palcu wąsa.
- No dobrze, trzeba będzie chyba teraz z grubsza pozbierać psie kupy z trawnika, tu jest szufelka i szpadel- podszedł do składziku, jaki się mieścił w Parku, zszedł po schodach do wnętrza ziemianki i podał chłopakowi sprzęt. - Większość ludzi sprząta, ale wiadomo jak to jest - chrząknął. Trochę niezbyt nadobne zadanie natraciło się Takechiemu, ale jak misja to misja.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야


Obrazek

"Trust nature then trust yourself"


BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci
 
Posty: 1014
Dołączył(a): 21 gru 2016, o 01:51
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Uchiha Takechi » 6 lut 2018, o 16:25

Takechi, gdy usłyszał swoje następne zadanie, to szeroko otworzył oczy w geście zdumienia, brwi zaś powędrowały wysoko na czoło. Miał zbierać kupy? Już chciał coś powiedzieć, ale w ostatniej chwili ugryzł się w język.
"Praca uszlachetnia! Pamiętaj!", pomyślał, po czym przyjął sprzęt potrzebny do wykonania tego zadania. Starał się myśleć o tym jako o misji z prawdziwego zdarzenia, gdzie była lista rzeczy do zrobienia,które należało po prostu odhaczyć. Zaczął przechadzać się po parku szukając nieczystości, które mogły po sobie zostawić zwierzęta, a których ich właściciele nie posprzątali. Faktycznie, było ich trochę, ale nie jakoś bardzo dużo. Przy każdym checkpoincie chłopak się zatrzymywał, kładł szufelkę, szpadlem zaś przenosił ładunek z jednego miejsca w inne. Gdy szufelka się przepełniała, podchodził do kosza i wrzucał tam zawartość, by wrócić do wykonywania tego obrzydliwego, ale i śmiertelnie nudnego zadania. Chłopak mruczał pod nosem coś o tym, że od takich rzeczy są sprzątacze, a nie shinobi, ale generalnie przykładał się do wykonania polecenia. W końcu jak będzie bezsensownie narzekał, to straci na to więcej czasu, a i tak nie uniknie zrobienia tego. Po jakimś czasie i trzech pełnych szufelkach, ekskrementy zostały pozbierane i wyrzucone do kosza. Chłopak wrócić do swojego zleceniodawcy i zapytał się o następne zadanie, które to miał wykonać.
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 paź 2017, o 19:13
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Nara Rin » 25 lut 2018, o 17:17

Przejęcie na prośbę Takechiego
Niestety ale tak właśnie wyglądają misje D, trzeba robić rzeczy czego nie chcą robić cywile, ale powód czemu ma to robić ninja, a nie cywil jest bardzo prosty, bo wioska została za to zapłatę i ty w końcu dostaniesz, a to czego genin chce mało kogo interesuje. Mimo narzekania przykładałeś się do wykonania swojego zadania, ale nie dlatego, że uważałeś je za wielce ważne w twojej karierze shinobi a dlatego, że nie zamierzałeś tego poprawiać jakby się okazało, że zrobiłeś coś dokładnie. Gdy to już zrobiłeś wróciłeś do swojego zleceniodawcy po kolejne zadanie.
Mężczyzna popatrzył na wykonaną przez ciebie robotę i powiedział - Hm. Dobra robota, a teraz - podał ci siatkę na kiju i mówił dalej - Udasz się do oczek wodnych czy innych zbiorników i zbierzesz śmieci. Tu masz worki - dał ci dość sporej wielkości worki na śmieci.
 
Posty: 1531
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Uchiha Takechi » 5 mar 2018, o 20:35

Takechi liczył w duchu na to, że gdy przyszedł do swojego "szefa" z wiadomością, iż pozbierał wszystkie nieczystości po zwierzętach, to ten pozwoli mu iść do domu kończąc tym samym tę nudną misją. Tak się jednak nie stało ku wielkiemu, acz skrywanemu rozczarowaniu chłopaka. Kolejnym poleceniem było posprzątanie oczek wodnych i reszty zbiorników ze śmieci. Teraz już wiedział, dlaczego to shinobi robili takie rzeczy. Powód był prosty: cywile nie potrafili chodzić po wodzie. Każdy genin natomiast był tego uczony w Akademii jako jedną z podstaw. Nie zamierzał jednak nurkować, by zbierać śmieci z dna tych zbiorników wodnych. Zapłata była z pewnością za niska jak na pracę w wodzie przy takim chłodzie jaki panował na zewnątrz.
Uchiha odebrał ekwipunek od swojego zleceniodawcy, po czym ruszył w stronę oczek wodnych. Ostrożnie przesłał do stóp odpowiednią ilość czakry, by utrzymać się na powierzchni, po czym wszedł na taflę jednego ze zbiorników wodnych. Pozbierał pływające śmieci, po czym przeniósł się na kolejny zbiornik, potem na jeszcze jeden i jeszcze jeden. Gdy wszystkie oczka były posprzątana z pływających śmieci, to chłopak wrócił do swojego zleceniodawcy kładąc na bok worek pełen śmieci.
- Zrobione. Co dalej? - zapytał, chociaż liczył na to, że to będzie już koniec zadań na dzisiaj. Bo co więcej mógł robić? Zagrabił liście, posprzątał śmieci z parku, pozbierał psie kupy, pozbierał śmieci ze zbiorników. No chyba, że fantazja poniesie zleceniodawcę i ten da mu jeszcze coś do roboty.
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 paź 2017, o 19:13
Ranga: Genin

Re: [D] Uchiha Takechi

Postprzez Nanoha » 6 mar 2018, o 22:27

Mężczyzna będący twoimi szefem spojrzał na ilość worków, które zebrałeś i się krzywił, nie trudno mu było się dziwić bo było ich naprawdę dużo, czy ludzie w Konosze myślą, że oczko wodne to jakiś inny rodzaj śmietnika? Cóż, patrząc po ilości śmieci było to całkiem prawdopodobne. Twój szef westchnął i przedstawił ci kolejne zadanie, a było ono proste. Miałeś zabrać te wszystkie worki, które dzisiaj napełniłeś i wyrzucić do kontenera, na terenie administracji parku. Stamtąd dalej miały się zająć nimi służby, które się zajmują wywożeniem śmieci na wysypisko, spalarni czy też innego miejsca w które zabierają odpadki. Worków było dużo jednak wygląda na to, że jest to twoje ostatnie zadanie jakie masz wykonać w parku dzisiejszego dnia
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do D

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników