[D] Yamanaka Inotari

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 14:03

Zaczynały się już coraz bardziej zimniejsze dni w Konohagakure no Sato. Jeśli ktoś narzekał już jesienią, to teraz musiał przeżywać załamanie nerwowe. Dzisiaj tak się zakumulowało tych ujemnych stopni, że za oknem padał śnieg. I zdążył już się uzbierać w duże kupki. Widok całkiem przyjemny, gdy patrzy się z wnętrza mieszkania. Taka przyjemność jednak nie została na długo z naszą bohaterką. Jakoś z rana u jej drzwi rozległo się donośne pukanie, a za nimi czekał zmarznięty listonosz. Był ubrany dosyć porządnie w zimową kurtkę, ale nawet coś takiego nie pomagało w taką pogodę. O ile Inotari nie miała dzisiaj umówionego spotkania ze swoją drużyną, tak też została jej przydzielona misja rangi D. Listonosz przyniósł zwój z dużą literką "D" na nim. Z treści zwoju wynikało, że Inotari miała odśnieżyć ulice wioski i posypać je solą, aby mieszkańcy mogli normalnie się przemieszczać. Na zwoju podany też był adres, gdzie miała się udać po potrzebny sprzęt (adres magazynu).

Ostatnio edytowano 9 lut 2018, o 15:16 przez Shotaro, łącznie edytowano 1 raz
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 14:13

Dziewczyna spała jak suseł. Po powrocie z ostatniej Misji C poszła wcześnie spać, była na tyle leniwa, że nie zamierzała wstawać przez najbliższy tydzień, a przynajmniej tak myślała. Śnieg za oknem wydawał się przyjemny, póki myślimy o nim jako o byciu tylko za oknem... Gdy rozległo się walenie w drzwi nie była nim zainteresowana, prosiła tylko by to nie był nikt kto ma sprawę akurat do niej. Inotari miała swój pokój na piętrze więc rodzina zajmująca się swoimi sprawami na parterze odebrała zwój. Po jakimś czasie Ino zeszła na dół ubrana w swoje ciuchy codzienne i zajęła się odczytaniem zwoju. Była wyraźnie poirytowana czytając go. Zdawała sobie sprawę z tego, że ktoś to musi zrobić, jednak... Dlaczego ona?
- Kto to w ogóle wymyślił, że niby ja mam to robić? Dopiero wróciłam z misji. Jeszcze do tego ten śnieg... Dlaczego nie dadzą mi spokoju przez kilka dni... - Marudziła przez dobre parenaście minut szykując się leniwie do swojego zadania. Rodzice już nawet nie zwracali na to uwagi, jedynie sami urządzili sobie z niej podśmiechujki, licząc, że pewnego dnia przyzwyczai się do tego typu sytuacji. Zwyczajnie, ubrała się ciepło, założyła kurtkę, ciepłe spodnie, a co najważniejsze kominiarkę by twarz nie zmarzła. Nim się kompletnie ogarnęła minęła jakaś godzina, ostatecznie jednak opuściła dom kierując się powoli w stronę adresu podanego na zwoju, czyli do magazynu. W końcu na ulicach było ślisko.
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 14:43

Rodzina odebrała zwój, który prędzej czy później trafił do młodej dziewczyny. Jego treść nie spodobała się jej i dziewczyna poczuła się, jakby znalazła się w jednym z tych programów telewizyjnych: "Dlaczego ja?". Nikt jednak nie chciał dawać spokoju dziewczynie i rada postanowiła pomęczyć ją do granic możliwości. Ale tacy radni byli! Martwili się tylko o zawartość konta wioski. Inotari pomarudziła sobie przez jakiś czas, ale przygotowywała się też do swojego zadania. Najbardziej przydatne w tej sytuacji mogły się okazać rękawiczki. Dziewczyna ubrała się ciepło i ruszyła w stronę magazynu. Nie śpieszyło jej się zbytnio. Zresztą musiała uważać, jak reszta osób, aby nie złamać sobie czegoś. Cała wioska liczyła, że uda jej się wykonać misję. Po jakiejś kolejnej godzinie dotarła na miejsce. I ukazał jej się ten sławny magazyn. Miał bramę jak do jakiegoś garażu, którą trzeba było podnieść do góry i jeśli wszystko szło zgodnie z planem, chowała się zaraz pod dachem budynku. Jak miała się zaraz przekonać Inotari, brama przymarzła do podłoża i nie dało się jej otworzyć. Wejść do środka można było jeszcze przez okno (które znajdowało się na wysokości półtorej metra, ale było ono zamknięte i otwierane od środka. Wewnątrz magazynu czekała na nią łopata i duża ilość soli. Jeśli nie dostanie się do środka, nie będzie w stanie wykonać zadania.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 15:04

Podczas samej drogi dziewczyna bujała w obłokach, średnio przejmowała się zleconym jej zadaniem, aczkolwiek dalej szła w kierunku magazynu. Niby rozglądała się po mieście szacując poziom pracy jaki ją czeka. Widząc ilość śniegu w wiosce, oraz jak bardzo nieprzygotowane są ulicę zastanawiała się.
- Czy tylko mnie zlecili to zadanie? Czy oni są poważni? Mnie samej zejdzie z tym do wieczora, a jutro powtórka... Hah, mam nadzieję, że nie ja - Pomyślała dalej powoli kierując się w stronę magazynu, szła tak by się nie przewrócić, w końcu było ślisko.
Gdy znalazła się na miejscu spojrzała na wielką bramę, uśmiechnęła się odrobinę. Stała tak przez krótką chwilę - Chciałabym by Araki też dostał ten przydział, pewnie byłby pewien entuzjazmu i zaraz by i mnie się to udzieliło, ale teraz... Pewnie jest na jakiejś ważniej misji, albo odpoczywa, a mnie dają takie dziadostwo. - Westchnęła zbliżając się do bramy. Gdy to zrobiła stuknęła w nią kilkukrotnie licząc na to, że ktoś jej otworzy. Jeśli natomiast nie było odzewu postanowiła wykorzystać swoje umiejętności Sensora i sprawdzić czy w najbliższej okolicy, w budynku faktycznie nikogo nie ma, wyczuwając po samej chakrze.
Odgarnęła nieco śniegu, przykucnęła, złożyła pieczęci, przymknęła na chwilę oczy i zaczęła wykrywać.
Spoiler:
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 15:15

Yamanaka dotarła na miejsce. Po drodze miała jeszcze pewną rozkminę odnośnie jej towarzysza z akademii. W świecie Shinobich rzadko się spotykało przyjaciół z akademii. Ci mogli już dawno nie żyć przez ciężkie zadania z jakimi musieli się mierzyć ninja. Dziewczyna miała swój własny pogląd na te sprawy i nikt nie zamierzał jej go tutaj podważać. Inotari podeszła do bramy i zastukała kilkakrotnie. Niestety nie usłyszała żadnego odzewu. Wszystko wskazywało na to, że musiała się sama obsłużyć. I na jej nieszczęście badanie terenu sensorem tylko na to potwierdziły. Budynek był pusty, a dziewczyna potrzebowała jakoś wejść do środka. Magazyn nie był zamknięty na klucz, co dawało jakąś nadzieję, że uda jej się wykonać to zadanie. Noc była na tyle zimna, że drzwi normalnie otwarte, nie chciały się teraz otworzyć.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 15:48

Gdy wyszukiwanie nie przyniosło skutków wyraźnie zawiedziona osunęła się lekko na ziemię. Po krótkiej chwili wstała i otrzepała się. - No cóż, nie ma innego wyjścia. Chyba muszę się tan dostać sama. - Zbliżyła się do bramy, spróbowała ją podnieść. Jak się po chwili okazało bezskutecznie, próbowała przez chwilę myśląc, że jeśli włoży w to więcej siły to może się podniesie, wcześniej jakoś się do tego nie przykładała. Zużyła nieco siły na marne. Nieco poirytowana spuściła z siebie powietrze patrząc na przymarzniętą bramę - Jakże to kłopotliwe... - Lekko rozczarowana rozpoczęła lekko zaciskać dłonie, mimo, że w rękawiczkach to było jej chłodno. Wsadziła dłonie do kieszeni rozglądając się po okolicy, szukała jakiegoś innego wejścia. Spostrzegła okno na ścianie magazynu. Widząc je i wysokość na jakiej się ono znajduje pokręciła głową, a następnie przystąpiła do skupiania chakry w swoich nogach, gdy to zrobiła to weszła po ścianie na wysokość okna. Przetarła je lekko rękawiczką zaglądając przy tym do środka, cały czas utrzymywała się na ścianie. - Co by tutaj zrobić... Jak się tutaj włamie to pewnie znając moje szczęście będzie wiedziała o tym cała wioska. Chociaż, Araki by się tym nie przejął, on i te jego durne pomysły. - Hmm, a jakby tak... Wiem. Zeskoczyła na ziemię, ponownie zbliżyła się do bramy. Przykucnęła a następnie rozpoczęła rozglądać się po okolicy całkiem dokładnie, w poszukiwaniu jakiegoś długiego przedmiotu, czy to drewienka czy innego mogącego się jej przydać. Mógłby to być też najzwyklejszy w świecie sznurek.
Spoiler:
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 15:58

Inotari pozostała zostawiona sama sobie. Nie było to chyba jej ulubiony rodzaj misji, gdyż cały czas mówiła, tylko że nie miał jej kto odpowiadać. Podeszła do bramy i ciągnęła ją z całej siły. Kiedy tak próbowała ją podnieść, musiała na chwilę odpuścić, żeby uświadomić sobie, jak bardzo przymarznięta była brama. Przy drugim podejściu dała z siebie sto procent i brama otworzyła się pod napływem jej siły. Uniosła się do góry i pozostawiła jej dostęp do dóbr, które znajdowały się w środku. Teraz pozostało dziewczynie tylko przejść do pracy. Klucz był w bramie z drugiej strony. Rada wiedziała, że dziewczyna pojawi się tam o czasie, dlatego zostawili jej klucz i otwarte drzwi, ale nie spodziewali się, że brama zamarznie do podłoża. Czasami nie było się, co poddawać, gdyż rozwiązanie leżało zaraz przed nami. Nie zawsze trzeba było dużo kombinować. Jeśli Inotari dalej była zainteresowana odnalezieniem sznurka, to leżał koło śmietnika. Tylko jego zapach nie był zbyt przyjemny i był przemoczony. W środku znajdowała się łopata i duża góra soli. Inotari mogła przejść do wykonania zadania.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 16:20

Po otwarciu magazynu wyraźnie uradowana Inotari weszła do środka rozglądając się za potrzebnymi jej przedmiotami. Spostrzegła łopatę, oraz wór soli. Nie zabrała się do wykonywania zadania od razu, rozglądała się jeszcze przez chwilę po magazynie licząc, że znajdzie coś jeszcze co mogłoby się okazać przydatne. Szczególnie liczyła na jakieś google ponieważ śnieg wpadający do oczu nieco jej przeszkadzał, a przy jej ograniczonej wizji sprawiał, że ledwo widziała cokolwiek szczególnie w chwili gdy szła pod wiatr i śnieg padał dosłownie w jej kierunku. Nieco bez entuzjazmu, gdy już skończyła szukać, złapała się za worek a następnie za łopatę i wyszła z magazynu kierując się w stronę najbliższej ulicy.
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 16:28

Na Yamanakę czekały również gogle. Leżały na stole zaraz przy jednej ze ścian. O ile mogły one przeszkadzać podczas odśnieżania, ponieważ śnieg będzie się do nich przylepiał, to mogły być przydatne dla osób z wszelakimi wadami wzroku. Nie były one jakoś wykrzywione specjalnie, żeby polepszać wzrok, ale chroniły przed fizycznymi urazami. Bez entuzjazmu, trudno się dziwić, dziewczyna wyszła na ulice i rozpoczęła swoje zadanie. Kiedy wróciła do magazynu po większą ilość soli, czekała tam na nią pewna osoba. Był to sprzedawca w Ichiraku Ramen. Wyglądał na trochę roztrzepanego. Trząsł się, ale możliwe, że to z powodu zimna. Kiedy Inotari zbliżyła się do niego, ten przemówił:
- Ohayo. Jak miło Cię widzieć. To ty jesteś odpowiedzialna za odśnieżanie ulic? - zapytał, choć znał odpowiedź na to pytanie. Widział dziewczynę w akcji.
- Nie chciałabyś może dodatkowo dorobić sobie? Jestem w stanie dać Ci 10 ryo za worek soli. Chciałbym odśnieżyć trochę przed swoją restauracją.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 16:57

Po założeniu googli Inotari zdawała sobie sprawę, że wraz z googlami, oraz kominiarką wygląda ciut głupio, lecz nie przeszkadzało jej to w najmniejszym stopniu. Cieszyła się nawet z tego ponieważ nie była to codzienność, mimo, że dzień już od samego rana był męczący.
Mimo, że nie widziała za wiele udała się na najbliższą ulicę i rozpoczęła odgarnianie śniegu. Zastanawiała się gdzie powinien się cały ten śnieg znaleźć, szczególnie, że cały czas on padał i go przybywało. Skupiła się na odgarnięciu go na tyle, żeby drogi dały się przejść. Cały czas liczyła, że zobaczy na ulicy kogoś kto też otrzymał ten przydział. - Samej zejdzie mi do wieczora - zadręczała się. Potem rozpoczęła rozsypywać sól, jednak nie wzięła jej wystarczająco i wróciła do magazynu gdzie czekał na nią gość.
W pierwszej chwili go nie spostrzegła, dopiero gdy odezwał się zwróciła na niego uwagę, przetarła okulary, i podciągnęła je zawieszając je na swoim czole.
- Nie lepiej było się cieplej ubrać? - zwróciła się do trzęsącego mężczyzny, a następnie powiedziała, słysząc jego propozycję - Mendokusai... Skąd pomysł, że ja mogę dysponować tym piaskiem? Ja tylko z niego korzystam. Rób co chcesz, ja robię co moje i znikam. - Odparła przysiadając chwilę w magazynie by nieco odpocząć, a zarazem zaczerpnąć nieco siły. Przyglądała się przez chwilę następnym poczynaniom mężczyzny.
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 17:30

Wygląd nie przeszkadzał dziewczynie. To nie było zwyczajne podejście dla przedstawicieli jej płci. Choć teraz nikt raczej nie miał możliwości, aby rozszyfrować kto krył się pod tym przebraniem. Inotari nie chciała zająć się tym zajęciem sama. Widocznie nie doceniała swoich możliwości. Co prawda robiło się szybciej ciemno wraz z nadejściem zimy, ale Inotari miała więcej krzepy niż zwyczajny człowiek. Dziewczyna zwróciła uwagę mężczyźnie odnośnie jego ubrania. Sama była dobrze przygotowana, dlatego też nie mogła pewnie zrozumieć innych. Ciepłych ubrań nigdy nie było zbyt wiele. I później dała mu przyzwolenie na zebranie sobie trochę piasku. Tylko że to była sól!
- Dziękuję - odpowiedział mężczyzna i załadował sobie cały worek soli. Następnie opuścił pomieszczenie i ruszył prosto do swojej restauracji, jeśli nikt go nie powstrzymał po drodze. Dziewczyna postanowiła sobie odpocząć. Zostało jej jeszcze trochę pracy, ale jeśli nie będzie zbyt długo odpoczywała, na pewno wyrobi się przed zmierzchem.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 17:42

Inotari obijając się przez dłuższą chwilę w magazynku rozmarzyła się o spokojnym domu, głównie myślała o swoim cieplutkim pokoju w którym nie było by nawet słychać odgłosów wiejącego za oknem wiatru. Siedziała tak otulając się swoją ciepłą kurtką i rozmyślała. - Ciekawe co by wymyślił Sensei Seo w tej chwili, pewnie miałby jakiś genialny pomysł jak poradzić sobie z tym wszystkim jak najszybciej. - Zastanawiała się, wędrowała myślami dalej i przypomniała sobie o swoim drugim koledze z akademii, tym razem o Takano od którego wiele nie słyszała od czasu kiedy ją opuścili - Ten to by pewnie wziął łopatę nawet nie odpoczął i odśnieżał do białego rana, taki był zdeterminowany, eh. - Gdy tak wracała myślami do akademii nagle w jej myślach pojawił się gigantyczny Takuya z klanu Akimichi. - Ten to by pewnie zmienił się w kulkę i rozrzucił śnieg po wszystkich budynkach, a przynajmniej to było by atrakcyjne, co ja sobie myślę, przecież pewnie złapał by się za dwie łopaty i przerzucał śnieg jak głupi. Przecież on wcale nie myśli, potrafi tylko przeć do przodu jak bawół.
W pewnej chwili podniosła się, niby odpoczynek powinien tchnąć w nią więcej energii, nie było tak jednak, wydawało się jej, że jest bardziej zmęczona niż była, wiedziała jednak, że jej zadanie nie dobiegło jeszcze końca. Ruszyła więc na ulicę rozglądając się jak bardzo zmieniły się od czasu kiedy je odśnieżała, ciekawa była jak bardzo bezcelowa jest jej praca po upływie kilku godzin padającego śniegu. Z goglami na oczach skierowała się w stronę Akademii i tam zdecydowała się odśnieżyć jak trzeba, licząc, że w tym miejscu ktoś ją spostrzeże, może nie zaczepi, lecz zobaczy jakże to uciążliwych zadań się podejmuje, dla dobra całej wioski.
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Shotaro » 9 lut 2018, o 17:51

Inotari zrobiła sobie przerwę, która jej się należała w trakcie tak trudnego zadania i wróciła do pracy. Pozwoliła się oddalić sprzedawcy w znanej restauracji. Teraz będzie musiała uważać, jak będzie tam coś jadła. Sól drogowa nie tak dobrze nadawała się do jedzenia, jak ta kupiona na markecie, ale kto co lubi. Może się okaże, że za kilka dni usłyszy o tym w gazecie. Już widzę te nagłówki: "Afera solna!" Inotari była jednak teraz zbyt zajęta pracą, aby coś z tym zrobić. Poszła odśnieżać dalej. Tym razem przed akademią. Ku jej szczęściu, przestało padać i śnieg nie pojawiał się tam gdzie już odśnieżyła. Wzmocnił się też ruch ludzi, którzy deptali po śniegu i rozgniatali go. Dziewczyna kontynuowała pracę i zanim wybiła godzina szesnasta skończyła swoją część zadania. Zauważyła, że jeszcze jedna osoba biegała z łopatą, gdyż obszar którego nie odśnieżała, był odśnieżony. Zatem wioska nie przydzieliła tego zadania tylko jej. Gdy wróciła do domu, czekała tam na nią zapłata za wykonaną pracę. Teraz mogła wrócić pod kołdrę i delektować się ciepłem.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: [D] Yamanaka Inotari

Postprzez Yamanaka Inotari » 9 lut 2018, o 18:01

Inotari gdy skończyła zajmować się terenem niedaleko akademii wróciła po swoich śladach do magazynu, była uradowana tym, że jej praca nie pójdzie na marne. Gdy tak wracała miała więcej energii, najwidoczniej perspektywa powrotu do domu nieco ją przebudziła. Zostawiła wszelki sprzęt na miejscu z którego go wzięła. Pokusiła się o nie odkładanie gogli, były przydatne, jeżeli ktoś ją o nie zapyta, najwyżej zapłaci za nie z własnej kieszeni, tak sobie pomyślała. Nim wyszła policzyła worki sprawdzając czy wszystko się zgadza, pamiętając o jednym zabranym przez właściciela jadłodajni. Gdy wychodziła zamknęła za sobą bramę typowo garażową. Zacierając potem ręce poszła w stronę domu inną drogą, mimo, że robiło się ciemniej oświetlone ulice sprawiły, że nie przeszkadzało jej to. Zauważyła, że drogi którymi się nie zajęła są również odśnieżone i ludzie bez problemów się nimi poruszają. Zastanawiała się kto otrzymał to zadanie razem z nią, aż dziwne, że na siebie nie wpadli. - Może innym razem. - pomyślała kierując się w stronę dzielnicy klanowej.
 
Posty: 195
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 20:50
Ranga: Genin


Powrót do Ranga D

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników