[C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Shotaro » 11 mar 2019, o 00:04

Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu znaleźli się dzisiaj przed radnym, aby dowiedzieć się o swojej nowej misji. Okazało się, że mają pomóc jakiemuś farmerowi w odzyskaniu jego stada owiec. Więcej szczegółów mieli poznać dopiero, gdy już znajdą się na miejscu. Nie było im dane dowiedzieć się niczego więcej od radnego, który wyglądał już na zmęczonego swoją pracą, pomimo iż był dopiero wczesny ranek. Pogoda sprzyjała większym wyprawom, gdyż świeciło słońce i było w miarę przyjemnie. Do zwoju z treścią zadania była doczepiona mapka, która wskazywała kierunek, gdzie mają się udać nasi bohaterowie. Po pewnym czasie odpoczynku, który sobie załatwił, trzeba było rozprostować zastane kości. Obecna misja nie wymagała od nich większych umiejętności, gdyż była to zwykła misja rangi C, ale nawet podczas takich misji, trzeba było uważać.


 
Posty: 1423
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Yuki Mishari » 11 mar 2019, o 13:39

Rano sprawdzając listy Mishari znalazł wezwanie do rady wioski, nie było sprecyzowane o co chodzi, ale domyślał się, że pewnie o kolejną misję. Po przybyciu na miejsce okazało się, że został przydzielony razem z Shirą do misji rangi C, która w wypadku jego towarzysza, miała być misją karną za... używanie technik Katonu w parku. Nie do końca rozumiał dlaczego on też ma iść na tę misję, ale skoro tak zadecydowała rada wioski to on się sprzeczać nie będzie. Jak się okazało mieli pomóc jakiemuś farmerowi w odnalezieniu owiec. Zlecona im misja wydawała się nieszczególnie ciekawa, więc towarzystwo przyjaciela mogło okazać się w jej trakcie bezcenne. Po wyjściu z budynku rady Śnieżynka wrócił się jeszcze do domu po swój ekwipunek, niby misja rangi C, a z drugiej strony pewniej się czuł mając przy sobie swój sztandarowy sprzęt:
- Wielki zwój z zapieczętowanym lodem
- 2x Bąbki Chilli
- 2x Bąbka lodowa
Tak wyposażony był gotowy do drogi, aby uniknąć komplikacji zaproponował Shirze, że jak tylko zbierze swoje rzeczy to podejdzie po niego. Według mapy mieli do przebycia całkiem spory kawałek drogi, więc po pewnym czasie postanowili zrobić odpoczynek i sprawdzić czy na pewno idą dobrą drogą.
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 261
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Hotaru Shiratsuyu » 11 mar 2019, o 23:58

Hotaru od krótkiego czasu cieszył się wolnością od widoku nieodmalowanych ścian, dźwięków kapiącej wody i zatęchłych zapachów aresztu. Wiedział, że sprawa zakończyła się dla niego bardzo korzystnie, dlatego teraz pokornie czekał na misję dzięki której mógłby odpracować wcześniej popełnioną winę. Miał nadzieję, że uda mu się wykorzystać techniki trenowane w parku do czegoś innego niż rozwałki lokalnej zieleni. O poranku dostał list od rady wioski informujący go konieczności stawienia się natychmiast przed radnym w celu uzyskania dalszych wiadomości na temat zadania. Shiratsuyu wiedział, że nie może pozwolić sobie na spóźnienie w takiej sytuacji, dlatego ruszył bez zwłoki i do wyznaczonego celu. Z twarzy nie schodził mu charakterystyczny uśmieszek. Po wysłuchaniu radnego poczekał, aż jego towarzysz wróci do niego ze swoim ekwipunkiem, wszak nie chciał na samym początku misji już gubić się po wiosce. Po powrocie kompana wyruszyli razem w drogę. Mimo iż była to misja rangi C do tego mówiąca o pomocy farmerowi to i tak Hotaru miał nadzieję na szybką konfrontację z przeciwnikami
 
Posty: 151
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Shotaro » 12 mar 2019, o 11:51

Dwójka świeżych chuninów wybrała się na misję rangi C. Nic złego nie mogło się im stać na takiej misji, gdyż już chodzili na takie zanim awansowali na wyższą rangę. Dwójka Konoszan dogadała się od nośnie tego gdzie się spotkają, gdyż Mishai musiał jeszcze odebrać swój ekwipunek. Następnie wyruszyli w kierunku wskazanym na mapie. Shiratsuyu nie był pewien, czy dobrze idą, bo wcale nie orientował się, gdzie był, a jak się okazało Mishai też musiał się na chwilę zatrzymać, żeby sprawdzić kierunek. Tak długo jak lodowy chłopak prowadził, wszystko szło w dobrym kierunku. Odpoczynek mógł dodać im też trochę sił. Shiratsuyu miał ogromną nadzieję na szybką walkę. Nie wiadomo, czy to życzenie pochodziło z chęci szybkiego zakończenia misji, czy po prostu miał ochotę kogoś pokiereszować. Na razie to jeszcze nie było pewności, czy jakikolwiek przeciwnik się pojawi. Podczas odpoczynku mieli szansę żeby z sobą podyskutować. No ale jak to na misji wszystko działo się w swoim tempie. Ostatecznie shinobi dotarli na farmę, gdzie czekał na nich farmer.
- Jesteście moi kochani. Czekałem na was. O wielka przykrość na mnie spadła. Coś stało się z moimi owcami. Jeszcze wczoraj wszystkie wypasały się tutaj na łące, ale przez noc coś je porwało. Odnajdźcie je, proszę, bo to moje jedyne źródło dochodu.
Obok dwupiętrowego drewnianego domu znajdowała się duża ogrodzona łąką, na której to rzekomo wypasały się owce. Teraz nie było widać żadnej żywej duszy tam. Farmer wyglądał na bardzo zaniepokojonego, ale ufał w wasze umiejętności i wierzył, że uda wam się odzyskać jego dobytek.

------
Jakbyście mieli jakieś pytania, zawsze można pytać na GG
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Yuki Mishari » 13 mar 2019, o 21:36

Po dotarciu na miejsce wskazane na mapie Mishari bez trudu odnalazł farmera, który na ich widok od razu opowiedział o swojej stracie i prosił ich aby pomogli mu w odnalezieniu owiec, czego oczywiście nie musiał robić, skoro i tak chunini nie mogli mu odmówić. Chunin postanowił odwzajemnić uprzejmość i odpowiedział
- Zrobimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej odzyskać twoje owce.
A nastepnie zwrócił się do Shiry
- Zacznijmy od sprawdzenia śladów na łące, niezależnie czy zostały porwane przez wilki, czy skradzione przez ludzi powinniśmy coś znaleźć.
Po czym przeskoczył przez ogrodzenie i zaczął szukać śladów w jego pobliżu. Dobrze że dzień był słoneczny, deszcz z pewnością by zatarł ślady, które teraz powinny być w miarę świerze. Mocno skupiał się na swoim zadaniu, miał nadzieję jeszcze tego samego dnia wrócić do wioski, aby zdąrzyć na wieczorną herbatę.
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 261
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Hotaru Shiratsuyu » 14 mar 2019, o 01:40

Droga zeszła dwójce chuninów szybko i bez tarapatów, a odnalezienie farmera przyszło bez żadnych problemów. Hotaru nie zdziwił się, że rolnik ucieszył się tak bardzo na ich widok, w końcu musi się z czegoś utrzymywać. Strata owiec pewnie bardzo odbiłaby się na jego budżecie. Po wysłuchaniu próśb farmera pomyślał, że może warto mu zadać kilka pytań zanim przeszuka się łąkę w poszukiwaniu śladów porwania bądź innych najmniejszych detali mogących pomóc odgadnąć i znaleźć zaginione zwierzęta.
- Na początek niech Pan powie czy jest ktoś kto chciałby Panu zaszkodzić lub komu przeszkadza Pana interes?- zapytał grzecznie licząc, że jeden z wątków można wykluczyć. Przeszedł potem do drugiego pytania.
- Czy zauważył lub usłyszał Pan coś nietypowego tej feralnej nocy?
Po uzyskaniu odpowiedzi mógł przejść do poszukiwania śladów na łące tak jak zaproponował mu towarzysz.
 
Posty: 151
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Shotaro » 14 mar 2019, o 11:41

Shiratsuyu postanowił najpierw przeprowadzić wywiad środowiskowy. Zadał swoje pytania farmerowi, który wyglądał jakby bardzo chciał sobie przypomnieć. Naprężył mięśnie na twarzy i spoglądał gdzieś w niebo.
- Nie. Nie ma raczej nikogo takiego - powiedział. Mężczyzna nie miał wrogów, którym przeszkadzałaby jego owieczki. Dodatkowo te tereny nie były zbytnio zaludnione. Następny dom znajdował się jakieś pół kilometra dalej.
- Usłyszałem jakiś głos, ale wtedy jeszcze nie spodziewałem się, że może oznaczać kłopoty. Był to głos jakby jakiegoś zwierzęcia - powiedział farmer, odgrywając w swojej głowie wydarzenia ze wczorajszej nocy. Postanowił rozwinąć ten wątek.
- Ostatnim razem jak byłem w karczmie, usłyszałem historię o tygrysie, który porywa zwierzęta domowe. Nie spodziewałem się, żeby tygrys mógł pojawić się w naszej okolicy, dlatego też włożyłem tę opowieść między bajki. Ale teraz nie mam pewności.
A więc za wszystkim miał stać tygrys. Nie wiadomo, czy była to prawda, ale z pewnością shinobi się o tym przekonają. Mishari w tym czasie zauważył dziwną dziurę w płocie, przez którą mogłyby przedostać się wszystkie owce. Było tam też trochę krwi na ogrodzeniu, jakby jakaś owca zadrapała się o ostrą krawędź.
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Yuki Mishari » 14 mar 2019, o 23:08

Po odnalezieniu wyrwy w płocie Mishari przyjrzał się dokładniej zniszczonemu fragmentowi. Był niemal pewien, że powodem zniknięcia owiec jest kradzież, a nie dzikie zwierzęta. Mimo to szukał śladów zadrapań, lub czegokolwiek co mogłoby zaprzeczyć jego tezie. Po skończeniu oględzin ruszył w stronę Hotaru, aby przekazać co udało mu się ustalić.
- Tam, po przeciwnej stronie łąki znalazłem dziurę w płocie. Było na nim trochę krwi, ale niewiele. Prawdopodobnie, któraś owca się o nie skaleczyła.
Odczekał chwilę, aby upewnić się, że jego towarzysz wszystko zrozumiał, a następnie zapytał.
- A tobie jak poszło, wiedział cokolwiek?
Yuki mocno wątpił, żeby farmer powiedział jego przyjacielowi cokolwiek istotnego dla sprawy, skoro prawdopodobnie nawet nie zrobił obchodu pastwiska. Jednak, choćby z uprzejmości wypadało zapytać.
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 261
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Hotaru Shiratsuyu » 15 mar 2019, o 00:23

Hotaru dowiedział się od farmera trochę informacji, jednak ich istotność mogła podlegać wątpliwości. Po spotkaniu swojego towarzysza usłyszał od niego informację o dziurze w płacie, śladach krwi. Samemu przekazał mu informację które uzyskał od hodowcy.
- Mi standardowo powiedział, że nikt mu nie chciał zaszkodzić. Potem opowiadał coś o Tygrysie. Wiesz... takie lokalne opowiadania karczemne przy alkoholu.
Niewielka ilość krwi nie wskazywałaby na atak dzikiego zwierzęcia. Myślał, że farmer mógłby zataić pewne wstydliwe dla niego informację, lecz byłoby to w tym momencie mało prawdopodobne i nie do sprawdzenia.
- Nie mieszka w tym rejonie zbyt wielu ludzi co mogłoby ułatwić sprawcą porwanie owiec - podzielił się z Misharim spostrzeżeniem. Na tym etapie dochodzenia był bardziej skłonny uwierzyć w ewentualną kradzież niż atak grasującego po okolicy tygrysa.
 
Posty: 151
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Shotaro » 15 mar 2019, o 08:55

Mishari przyszedł podzielić się tym, czego dowiedział się w terenie. Shiratsuyu opowiedział o tym, czego dowiedział się od farmera. Shinobi wymienili się informacjami, teraz musieli zastanowić się, co chcą dalej robić. Obaj chłopcy podejrzewali, że za tym wszystkim stał jakiś złodziej. Pytanie polegało teraz na tym jak go odnaleźć. Na to pytanie jeszcze żaden z chłopaków nie odpowiedział. Czasu mieli dużo na zastanowienie. Oby tylko ktoś z tych owieczek nie zrobił już jakiś kebabów, bo mogłoby to pogrążyć ich właściciela. Farmer przyglądał się z boku dwójce shinobich i zastanawiał się, czy podołają zadaniu. Opowieść z tygrysem wydawała mu się najbardziej prawdopodobna, ale tu nie chodziło o to, co myślał farmer, tylko jakie były fakty i co na to wskazywały dowody.
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Yuki Mishari » 16 mar 2019, o 23:50

- Chodźmy sprawdzić ślady, które znalazłem.
Rzucił Mishari do swojego kompana, a następnie ruszył w kierunku wcześniej znalezionej wyrwy upewniając się czy jego towarzysz idzie za nim. Miał nadzieję, że uda im się podążać tropami owiec. Nigdy wcześniej nie tropił zwierząt, ale jeśli było ich dużo i były to nieporadne owce, a co najmniej jedna z nich była zraniona to powinni z łatwością podążyć ich tropem.
Kiedy doszli do wyrwy, przeszedł za płot i rozejrzał się w poszukiwaniu tropów, najpierw patrzył pobieżnie, gdy rzuciło mu się coś w oczy starał się dokładniej przyjrzeć temu co znalazł próbując stwierdzić czy czasami nie jest to fałszywy trop zostawiony przez złodziei.
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 261
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Hotaru Shiratsuyu » 17 mar 2019, o 02:24

Hotaru przytaknął towarzyszowi dając skinienie głową. Dalej podążał w milczeniu za swoim kompanem, zachowując uważność by nie zostać w tyle za Misharim oraz nie dać się złapać w zasadzkę przez rzezimieszków spodziewających się opóźnionego pościgu bądź śledztwa ze strony shinobich. Mimo, że był już chuninem na misjach częściej zdarzało mu się chronić, śledzić, czy potykać się z ludźmi niż tropić zwierzęta. Skoro dziura w płocie była tak duża, że mogły się przez nią przedostać wszystkie owce to podejrzenia padające na lokalnego, agresywnego tygrysa jeszcze bardziej zmalały. Jednak nadal miał w myślach, że wynik końcowy poszukiwań mógł okazać się niespodziewany.
 
Posty: 151
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Shotaro » 18 mar 2019, o 00:39

Mishari i Shiratsuyu ruszyli poszukiwać owiec. Podążali za śladami zostawionymi przez zwierzęta. Krwi żadnej nie było. Ale dało się zauważyć ujedzoną i podeptaną trawę i owcze odchody. Dochodzenie nie było takie trudne. Dało się zauważyć, jak przemieszczały się zwierzęta. Żadna ślady nie prowadziły w inną stronę. Była tylko jedna ścieżka, którą podróżowali shinobi. Po czasie teren stał się bardziej górzysty. I dwójka Konohańczyków zauważyła jaskinię, gdzie leżały na podłodze martwe ciała owiec. Znajdowali się jakieś 35 metrów od tej jaskini. Nie wiadomo, czy były to wszystkie owce, które należały do farmera, czy może reszta żyła gdzieś w środku jaskini. Ciemność nie pozwalała dokładnie zbadać z takiej odległości jaskini. Obok owiec siedział tygrys, który tak jakby ich pilnował i wytrzeszczył kły na dwójkę shinobich, którzy pojawili się w jego polu widzenia.
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Yuki Mishari » 18 mar 2019, o 17:39

- A więc jednak tygrys? Tego się nie spodziewałem
Od razu po zobaczeniu zwierzęcia stworzył kilka klonów z użyciem Oboro Bushin no Jutsu, wiedział, że niewiele pomogą w walce ze zwierzęciem, którego zmysły są bardziej wyostrzone od ludzkich. Jednak prawdopodobnie wystarczą by zdążyli z Hotaru przygotować główny atak. Starał się robić to tak, by nie zwrócić na siebie uwagi szablozębnego.
Chłopak był mocno zaskoczony, tym że jednak przyjdzie im się mierzyć ze zwierzęciem i wciąż nie do końca wierzył, że to zwierze porwało owce. Ciągle mu wydawało się, że coś jest nie tak, fakty po prostu się nie łączyły. Po pierwsze bestia prędzej by wyłapywała owce jedna po drugiej, a nie całe stado w jedną noc. Po drugie nawet wtedy nie wracała by z każdą zamordowaną owieczką do jaskini, dochodziły jeszcze do tego kozie bobki... chłopak nie potrafił sobie wyobrazić jakim cudem zagryziona owca mogłaby zostawiać takie ślady.
- Bądź czujny Shira. Mam przeczucie, że coś jest nie tak. To jednak później, na razie załatwmy Tygrysa
Teraz należało przejść do jego głównego planu, polecił klonom skok do przodu i markowanie ataku na tygrysa, aby go zdezorientować. W tym samym czasie złożył pieczęci i przywołał trzy tornada dookoła siebie. Teraz jeszcze tylko Hotaru musiał wykonać swoją część planu.
- Dawaj po całości Shira, spalimy go żywcem.
Po upewnieniu się, że jego przyjaciel wspomógł jego tornada swoim Hibarashi rzucił się w kierunku Tygrysa, kierując przy tym w jego stronę również tornada, tak aby oddzielały go od zwierzęcia.

Spoiler:


Spoiler:


chakra = 4000 - 540 + 200 = 3660
Ostatnio edytowano 18 mar 2019, o 18:44 przez Yuki Mishari, łącznie edytowano 1 raz
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 261
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: [C] Yuki Mishari i Hotaru Shiratsuyu

Postprzez Hotaru Shiratsuyu » 18 mar 2019, o 18:38

- Mi też coś w tej historii nie gra - odpowiedział swojemu towarzyszowi.
Wszystko wydawało się jednak wskazywać na to, że sprawcą tego całego zamieszania był nikt inny jak tygrys. W tyle głowy Hotaru jednak miał myśli, że nie jest to ostateczny koniec zagadki. Nie wierzył zbyt mocno w inteligencję dzikiego zwierzaka i jego metodę przetransportowania owiec wprost pod jaskinię, gdzie mógłby je w spokoju zjeść. Po usłyszeniu słów spalmy go żywcem zawołał do kompana z uśmiechem - Nie musisz mnie namawiać!
Teraz poruszył się na odpowiednią odległość, z której mógłby wykonać wykonać Katon Ninpō Hibashiri. Pieczęci zaczął już wykonywać, przemieszczając się w stronę szablozębnego, by nie stracić ani sekundy cennego czasu.
Teraz przyglądał się jak tornada Mishariego dokończą dzieła zniszczenia i unieszkodliwią drapieżnika na dobre. Shiratsuyu od dłuższego czasu nie miał okazji korzystać z żadnego jutsu, dlatego sytuacja ta była nader satysfakcjonująca. Choć wolał on walczyć w bliższych dystansach, to nie widziało mu się rzucenie na tygrysa z mieczem.

Czakra: 4000-250=3750
Spoiler:
 
Posty: 151
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 21:44
Ranga: Chūnin

Następna strona

Powrót do Ranga C

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników