[C] Drużyna Inozy - Terumi Kaion, Uchiha Kurome, Uchiha Hito

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [C] Drużyna Inozy - Terumi Kaion, Uchiha Kurome, Uchiha

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 7 lis 2019, o 02:31

Cale towarzystwo dojechało do karczmy do której tym razem postanowili wejść. W środku praktycznie nie było ludzi gdyż większość spała sobie smacznie, niektórzy sobie pili a niektórzy jedli. W utrzymaniu biznesu nie pomagał fakt, że aktualnie panowała zaraza i ludzie niezbyt ochoczo wydawali teraz pieniądze. Tak czy owak genini tam weszli, pewnie coś zjedli, nieco odpoczęli. Następnie zmienili się z senseiem po jakimś czasie. W nocy nie działo się nic oprócz biednego Kaiona, który to spał na wozie gdyż on też był na tej misji aczkolwiek nic z niej nie wyciągnął. Tendo spał sobie bezpiecznie całą noc w karczmie. Noc upłynęła im spokojnie, następnego dnia mogli ruszyć do wioski bądź zrobić coś innego, nie wiem jakieś salto czy coś, inwencja twórcza ludzi jest nieskończona.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan
ObrazekObrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha
 
Posty: 1393
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 17:24
Ranga: Nukenin

Re: [C] Drużyna Inozy - Terumi Kaion, Uchiha Kurome, Uchiha

Postprzez Yamanaka Inoza » 7 lis 2019, o 13:02

Kiedy nadeszła pora na pilnowanie towarów przez Inozę, ten postanowił jednak zaspokoić swoją ciekawość oraz narastającą nudę. Równie dobrze mógł mieć wiedzę co teraz na rynku było popularnego i co było warte większe ilości gotówki. Mina handlarza wcześniej wskazywała na jakiś dobry deal. Czy przejmował się tym pogwałceniem prywatności? Niespecjalnie. Pilnował jednak wzrokiem jak i zdolnością sensoryczną czy nikogo w pobliżu nie było. Jak już takie akcje odwalać to przynajmniej z głową.

A co będą roboli rankiem po wyspaniu się i zjedzeniu? Szli spokojnym tempem do wioski. Podzieli się z uczniami swoimi odkryciami o ile uzna je za interesujące.
Obrazek
 
Posty: 963
Dołączył(a): 6 sie 2016, o 12:01
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: [C] Drużyna Inozy - Terumi Kaion, Uchiha Kurome, Uchiha

Postprzez Uchiha Kurome » 7 lis 2019, o 18:26

Dziewczyna obserwowała kupca uważnie ale nie zauważyła nic ani co by było niebezpieczeństwem dla niego ani nic co by sprawiało, że to on zagrażał liściowi, no a przynajmniej nic w samym kupcu. Gdy zmieniła się z Inozą Uchiha nie badała ładunku, jeśli coś z nim było nie tak to kapitan jej powie, a ją samą niezbyt obchodziło co jest w środku, czy raczej nie chciała zawalić misji i przynieść hańbę wiosce tylko dlatego, że z czystej ciekawości zajrzała do środka.
Następnego dnia zajęła to samo miejsce co dnia poprzedniego i bacznie obserwowała teren, sharingana nie było potrzeby jeszcze uruchamiać. Bliskość wioski powinna odstraszyć potencjalnych bandytów ale nie każdy był tak inteligentny tych jednak Yamanaka powinien zauważyć
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 14:25
Ranga: Chūnin

Re: [C] Drużyna Inozy - Terumi Kaion, Uchiha Kurome, Uchiha

Postprzez Uchiha Hitomi » 9 lis 2019, o 13:01

Wygląda na to, że karczma niczym nie wyróżniała się od innych, ludzie pili i jedli, niektórzy wypoczywali. Nic specjalnego i nic, co mogłoby obudzić niepokój w młodej kunoichi. Wyglądało na to, że ich klient był bezpieczny, jednak mimo to, dziewczyna nie spuszczała z niego wzroku. Wolała być przygotowana w razie "czegoś niespodziewanego". Gdy nadeszła jej pora zmiany, pilnowała uważnie wozu, rozglądając się czujnie. Nie obchodziły ją skrzynki, więc nie zaglądała do nich. W razie czego, sensei ich ostrzeże.
Gdy nadszedł ranek, ona również zajęła swoje dawne miejsce, po drugiej stronie wozu, obserwując teren. Byli coraz bliżej wioski, czyli coraz bliżej końca misji...
Obrazek

Regeneracja chakry: +100 na turę
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 14:32
Ranga: Genin

Re: [C] Drużyna Inozy - Terumi Kaion, Uchiha Kurome, Uchiha

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 10 lis 2019, o 02:57

Noc sobie mijała a Inoza był na straży. Postanowił dzięki swoim umiejętnością zobaczyć cóż to jest w skrzynkach. Po otwarciu mężczyzna mógł się nieźle zdziwić ponieważ w skrzyniach był piach popakowany w wory. Mógł się jedynie domyślać czy dali się zrobić w konia czy jednak to Tendo zamówił piach... w niewiadomym celu, nie wiadomo po co z jakiegoś dalekiego lądu. Nic innego w nocy ciekawego się nie działo. Nad ranem ruszyli do wioski co zajęło im chwilę. Dotarli tam w południe. Dotarli do bramy. -Cóż, dziękuje wam za pomoc. Wynagrodzenie otrzymacie tam gdzie zwykle.- Powiedział do nich zadowolony Tendo, drużyna mogła się rozejść gdyż sam Tendo ruszył w swoją stronę. Mogli się tylko domyślać a właściwie Inoza mógł się domyślać jaki to był wkurw... zdenerwowany kupiec kiedy zobaczył, że to nie jest to co zamawiał. Nikt nie sprawdził także dotarli ze złym ładunkiem.... pomyłka handlarzy na łodzi była celowa.

Chimu Yogan Hyakuzawa otrzymuje:
+ 2 PZ
+ 1 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō


Gracz Yamanaka Inoza, Uchiha Kurome, Uchiha Hitomi otrzymuje:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie: Brak wynagrodzenia dla Terumi Kaion za brak aktywności w misji

Bonus drużynowy:

Dla Sensei:
+1PD,
+5PN
+200ryo

Dla uczniów:
+1PD
+5PN

Bonus za walkę ocenioną na poziom C zremisowanej (Żadna ze stron nie wygrała starcia według opisu, Hiroki dał radę uciec aby się przegrupować a sam Inoza został ranny w takim samym stopniu)

Dla Kouseki Hiroki

12 PD
60 PN

Dla Inozy, Hitomi i Kurome

2 PD na głowę
10 PN

BANK
PZ
BANK klanu Yogan
ObrazekObrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha
 
Posty: 1393
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 17:24
Ranga: Nukenin

Poprzednia strona

Powrót do Ranga C - zamknięty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników