[B]Nara Rin - czyszczenia dawnych problemów

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [B]Nara Rin - czyszczenia dawnych problemów

Postprzez Nara Rin » 19 sty 2019, o 16:49

Spałam sobie gdy poczułam próby mnie obudzenia, otworzyłam oczy i zauważyłam, że jest noc, a klon pokazuje w jakimś kierunku, gdy popatrzyłam tam gdzie wskazywał klon zobaczyłam jedną osobę, która szła nie wiadomo gdzie. Z tego co pamiętałam to moich celów było trzech plus nieznana ilość osób towarzyszących, oznaczało to, że w kryjówce zostały co najmniej dwie osoby, oczywiście przyjmując, że wszyscy się w środku znajdowali. Tak czy inaczej wygląda na to, że sam Kami mi dał tą sytuacje więc zamierzałam ją wykorzystać. Zamierzałam wyeliminować go jak najciszej, a przynajmniej tak by nie zwrócić na siebie uwagi reszty nukeninów.
Mój plan był taki, by cały czas śledząc go z bezpiecznej odległości poczekać, aż odejdzie jakieś sto metrów od jaskini, a następnie użyć Mogura Tataki no Jutsu by wyskoczyć pod nim i poderżnąć aorte kunaiem, który będę mieć w ręce, a następnie przeszukać jego ciało.
Klon został przeze mnie wcześniej anulowany.
Spoiler:

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Shinzō Mumei » 20 sty 2019, o 14:45

Szybko zostałaś obudzona i postanowiłaś przejść do działania, w sumie nie było na co czekać. Facet na początku szedł wolno ale im dalej był tym szybciej uciekał, na szczęście dla Ciebie i Twojej boskiej techniki to nie był żaden problem, nie szczęśliwie dla przeciwnika który zaraz po tym jak wyskoczyłaś błyskawicznie padł na glebę. Nie przeżył, to było pewne, Ty natychmiast zabrałaś się za przeszukiwanie typka, akurat nic ciekawego tam nie było, oprócz plakietki profesora z nazwiskiem Shiota Nagisa, no może jeszcze papierosy i zapalniczka, o ile Cię to interesowało. Tak ogólnie po za tym zabójstwem póki co nic się nie dzieje, no, może wilki wyją czy coś podobnego do wilka co żyje w tak kamienistym terenie, ale było za ciemno żeby coś zauważyć. Z jaskini już póki co nikt nie wychodził i na odwrót, cisza.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Nara Rin » 20 sty 2019, o 21:26

Wygląda na to, że zabity był jakimś profesorem i nie miał nic wartego uwagi przy sobie, teraz nasuwa się pytanie, czy był niewinny czy też stał po stronie moich celów bo celem na pewno nie był, nie był wspomniany w misji więc zapewne nie był nikim ważnym, a przynajmniej dla konohy. Cóż przynajmniej miałam taką nadzieję. Trzeba było zająć się jego ciałem. Użyłam Bakufū by je spalić, im mniej dowodów tym lepiej, a następnie ostrożnie zbliżyłam się do kryjówki. Gdyby nikt z niej nie wyszedł podeszłam do skały blisko wejścia po czym użyłam Iwagakure no jutsu by przez skały przeniknąć do środka. Oczywiście pierwsze co miało się wyłonić była moja twarz, by sprawdzić czy to miejsce byłoby bezpieczne do wyjścia ze skały
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 21 sty 2019, o 15:01

Ciało zostało spalone, dowodów niema i człowieka także, szybko się pozbyłaś i niestety nie pomyślałaś o tym by to wykorzystać na swoją korzyść, zawsze można było użyć ubrań i plakietki oraz zmiany wyglądu, niestety. Ty miałaś nieco inny plan i ten zadziałał, tylko jak znalazłaś się w środku ujrzałaś coś takiego.
Spoiler:

Było to laboratorium, widziałaś jakieś kapsuły, jakiś ludzi w nich, wszyscy do siebie podobni, jakiś facet nad nimi pracował, chyba. A wyglądał tak...
Obrazek
... za ładny może nie był, ale na pewno inteligenty, przynajmniej na takiego wyglądał. Sam nie był, było jeszcze kilka osób, jednak do końca nie znasz miejsca, nie wiesz jakie pomieszczenia jeszcze znajdują się w tym miejscu, pierwsze co zobaczyłaś to był tylko taki obraz. Facet którego pierwszego zobaczyłaś, coś tam majstrował przy komputerze i odchodził w inne pomieszczenie, z drugiej strony właśnie weszły dwóch innych typków.

https://zapodaj.net/784d00b7ca3e5.png.html]Mapka
Spoiler:
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 21 sty 2019, o 21:02

To co zobaczyłam całkowicie mnie zaskoczyło, w tej kryjówce było całe pieprzone laboratorium i to w dodatku takie w jakim przeprowadza się eksperymenty na ludziach. Tłumaczyło to czemu przed nią spotkałam i wyeliminowałam jakiegoś naukowca oraz utwierdzało mnie w przekonaniu, że mężczyzna wcale nie był niewinny. Przy konsoli znajdował się jakiś mężczyzna i coś robił. Najchętniej pozbyłabym się go i to po cichu lecz w momencie gdy w pokoju było jeszcze dwóch przeciwników, znaczy mogłam użyć kagemane jednak ta technika nie przeszkodzi im w zawołaniu potencjalnych posiłków, zdecydowałam więc poczekać i zostać w skale aż ta dwójka opuści pomieszczenie.

Postprzez Shinzō Mumei » 22 sty 2019, o 01:07

Facet z prawej strony wyszedł z głównego pomieszczenie, kiwną ręką do dwóch którzy dopiero co pojawili się w pomieszczeniu i zniknął zamykając za sobą drzwi, dwóch typków którzy dopiero co pojawili się w pomieszczeniu, zaczęli jakieś swoje badania jeden przy zwoju drugi coś spisywał z kapsuł. Niby nie wyglądali do końca na doktorków, bardziej jak ninja, można było poznać to po ubiorze oraz katanach które mieli przy sobie, ale mimo wszystko wykonywali jakieś prace badawcze, czyli znali się na rzeczy. Zresztą kto powiedział że doktor musi być w kitlu, nie? Nagle zaczęły się uchylać główne drzwi, a noc ciemna dzisiaj.
Drzwi nie otwierały się zbyt szybko gdyż były wielkie i ciężkie, więc nieco to musiało potrwać, a to co znajdowało się za nimi nie było póki co widoczne. Musi być to ktoś znajomy lub oczekiwany, bo dwóch ninja tylko lekko podniosło głowy, poinformowali się nawzajem po czym wrócili do swojej roboty.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2019, o 14:06

Wyglądało na to że każdy w tym miejscu jest naukowcem, cóż jeśli staruch był ich przywódcą, o ile w ogóle był nim, to zapewne otoczył się ludźmi, którzy wiedzą co robić, jeśli ludzie, którzy wiedzą co mają w dodatku są shinobi nie trzeba się się martwić o ochronę. Doktorek sobie wyszedł i byłby to idealny moment do wyeliminowania tej dwójki gdyby nie to, że drzwi się otworzyły, a przynajmniej zaczynały się otwierać. Nie wiedziałam kto i ilu ich tam jest więc zdecydowałam się jeszcze nie wychodzić ze ściany, jedynie przemieściłam się wyżej, by zmniejszyć ryzyko wykrycia oraz zmieniłam lekko pozycje by mieć lepszy widok na to kto znajduje się na dworzu.

Postprzez Shinzō Mumei » 22 sty 2019, o 18:45

Ogromne drzwi otworzyły się wreszcie do samego końca nie było widać kto tam się pojawił, ale nareszcie można było ujrzeć owe osoby, bo było ich kilka. W sumie było sześciu osobników, w tym jedna wyróżniająca się, kobieta, wyglądała jak przywódca tej bandy, pozostała piątka była ubrana na czarno niczym rasowi ninja, gdzie tylko było im widać jedynie oczy.
Spoiler:

Ekipa weszła do środka, widać kobieta była pewna siebie, podczas gdy reszta stała w środku spokojnie, ona przechadzała się dookoła, rozglądając się po pomieszczeniu.
- Widzę że pieniądze nie poszły na marne, mam tylko nadzieje że badania nad armią dla mnie wkrótce osiągną sukces.- spoglądała na pracujących obydwu ninja, będących już tutaj od samego początku.
- Cały czas badamy zwój, według szefa klony można tworzyć ale nie takie jakby pani sobie tego życzyła, problem jest z ich trwałością.- starał się wytłumaczyć jak tylko potrafił kobiecie, widać że nie chciał na nią patrzeć oko w oko, jakby się lekko jej bał. Sama kobieta zaglądała do kapsuł i rozglądała się po laboratorium, chyba była tutaj pierwszy raz. Reszta ninja stała w środku przed drzwiami, starszy profesorek nadal siedział w u siebie w pomieszczeniu.
- Dobra fajnie to wszystko wygląda, ale gdzie jest profesor? Muszę z nim porozmawiać osobiście.- długo na odpowiedz nie musiała czekać gdyż ten który do tej pory się nawet nie odezwał wskazał ręką na miejsce w których aktualnie był, a kobieta samurai nie czekała i natychmiast udała się we wskazanym kierunku.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2019, o 19:21

O ile wcześniej mogłam sądzić, że mam już moje główne cele to teraz jestem pewna, że się myliłam, bo zarówno z wyglądu, sposobie mówienia czy zachowania innych w ich obecności, ta grupa, a zwłaszcza ich przywódczyni, wręcz krzyczała do mnie "jesteśmy nukeninami". Ich rozmowa dała mi też ciekawe informacje. Wygląda na to, że zwój, który znajdował się na środku pokoju zawierał informacje o jakiejś technice klonującej i ja zamierzałam sobie go wziąć. Wolałam jednak jeszcze pozostać w ukryciu i poobserwować co się tu będzie działo, poza tym wolałabym mieć na raz do pokonania jak najmniejszą ilość przeciwników na raz i nadal nie byłam pewna czy w ciemnościach nie kryje się jakaś dodatkowa liczba przeciwników.

Postprzez Shinzō Mumei » 23 sty 2019, o 18:41

Kobieta weszła do pokoju zamknęła drzwi, przez jakieś pięć minut była cisza, wszyscy sobie pracowali inni stali jak wcześniej. Nie ciekawego się nie działo, póki co, bo nagle usłyszałaś jak coś walnęło o drzwi, po dziesięciu sekundach coś walnęło a drzwi wywaliło, przeleciały całe laboratorium aż wbiły się kantem w ścianę. Zaraz za drzwiami wyleciała samurajka i poturlała się do połowy laboratorium, gdy tylko zatrzymała się i zaczęła krzyczeć oraz wskazywać na tamten pokój by zlikwidować profesorka. Bo to chyba on tam był i zaatakował, piątka z pod drzwi bezzwłocznie biegiem udała się do pomieszczenia, zaś dwójka ninja którzy od samego początku tutaj pracowali ustali jak wryci, zamarli, nie ruszali się przez chwile. Natomiast gdy piątka która przybyła z kobietą wbiegła do środka i szybko jeden z nich cofnął się i powiedział.
- Ale tu nikogo niema!- kobieta spojrzała tylko na nich złowieszczym wzrokiem, a ci wiedzieli co mają robić, najpierw bez mrugnięcia okiem zabili dwójkę shinobi którzy byli na tyle słabi że nie ogarnęli co tutaj się w ogóle dzieje.
Ostatnio edytowano 23 sty 2019, o 19:13 przez Shinzō Mumei, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 23 sty 2019, o 19:11

Początkowo nic się nie działo, a ja zaczęłam zastanawiać się czy nie wkroczyć do akcji, nawet miałam już plan, który zakładał użycie kagemane i kubishibari jednak na szczęście się powstrzymałam gdyż po pięciu minutach zaczął się cyrk, najpierw było słychać uderzenie, potem drzwi z hukiem wyleciały i uderzyły w ścianę, a z pomieszczenia wyleciała kobieta. Czyżby wywiązała się walka? Na to wyglądało. Tak czy inaczej z zamieszania wynikło, że doktorek w pomieszczeniu nie było, a dwójka shinobi, których zobaczyłam wcześniej zginęła nim zdążyła zareagować. Ja zamierzałam poczekać, jeśli doktorek nadal tu był, tylko ukrył się i szykował zasadzkę to dobrze dla mnie, oznaczałoby to, że przeciwnicy sami się wybiją. Jednak gdyby nic takiego się nie wydarzyło zamierzałam wyjść ze ściany i złapać wszystkie osoby w kagemane.
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 23 sty 2019, o 20:02

Kobieta wstała z ziemi, a z pomieszczenia wyskoczyli ninja którzy szukali, a kobieta złapała za zwój i chciała wraz z ekipą uciekać, ale na ich nie szczęście pojawiłaś się Ty i złapałaś ich wszystkich w cień. No i lipa, przeciwnik nie mógł się ruszyć a kobieta trzymając w dłoni zwój tak mocno zacisnęła zęby ze złości że aż nie potrafiła się wysłowić. Ładnie szybko i przyjemnie, mimo że jeszcze ich nie pokonałaś to miałaś ich w garści, co oni mogli zrobić? Nic? Bo byli na Ciebie za słabi? W laboratorium zapadła cisza, już nikogo tutaj nie było, raczej. Nie wiele się dzieje i chyba nie wiele może się wydarzyć, w tym momencie to Ty kontrolujesz sytuację, to Ty trzymasz wszystkie sznurki.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 23 sty 2019, o 20:32

- No, no, no. Ładnie to tak uciekać bez pożegnania czy nawet przywitania? - Zapytałam uśmiechając się szyderczo, nie wiem czemu ale na myśl o tym jak bardzo popsułam ich idealny plan, aż chciało mi się śmiać. Lecz to nie było teraz dla mnie ważne, a to by się dowiedzieć od moich przeciwników wszystkiego co będzie ważne dla tej misji, z tym że nie potrzebowałam ich wszystkich, wystarczyła pani samuraj. Z drugiej strony doktorek zapewne nie był ważny dla mojej misji, zapewne został tylko wynajęty, a pani samuraj na pewno nie jest taka głupia by zdradzać komukolwiek informacje, która ukradła za darmo, a więc w obecnym momencie wystarczyło ich jedynie wyeliminować i zniszczyć jakiekolwiek ciała i dowody. Użyłam więc techniki Kage–Kubishibari no Jutsu i szybko udusiłam każdego z nich. Następnie podeszłam do kobiety trzymającej zwój i go jej zabrałam. Następnie podeszłam do wejścia i użyłam Gōka Mekkyaku by wszystko w środku spalić, a następnie wyjęłam z kabury 4 wybuchowe notki nakleiłam je przy wejściu i z bezpiecznej odległości odpaliłam zawalając wejście do kryjówki. Następnie ubrałam na siebie moją kamizelkę i ochraniacz i w końcu przeczytałam co to był za zwój po czym zapieczętowałam go i skierowałam się z powrotem do wioski.
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 24 sty 2019, o 00:36

Niestety wszystko udało się tak jak sobie to zaplanowałaś, mało kto mógł przeżyć taką kombinację ciosów, poza tym wszystko było by ciekawsze gdyby nie te Twoje techniki klanowe, ale co robić. Kobieta nie chciała Ci nie powiedzieć, więc zginęła marnie. Zwój wcześniej zabrałaś, przebrałaś i postanowiłaś wziąć się za otworzenie zwoju oraz dowiedzenie się co w nim się znajduje.
Spoiler:

Była to zakazana technika, technika klonowania, co robili z nią w laboratorium, teraz się tego nie dowiesz, chyba że jeszcze w swoim życiu spotkasz tego profesorka. Mogłaś spokojnie udać do wioski zdać raport, misja może i by była wymagająca ale nie dla Ciebie, przecież w sumie wiedzieli kto tam wysyłają, Ciebie. Z Tobą nie ma żartów przynajmniej nie na tym poziomie, do wioski szybciej wracałaś niż z niej wychodziłaś, bo jest takie, że szybciej wraca się do domu niż niego wychodzi. Tak też było w tym wypadku i już praktycznie byłaś przed bramą wioski.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 24 sty 2019, o 21:08

Wyglądało na to, że w zwoju znajdowała się zakazana technika klonująca i jeśli wierzyć w to co było w nim zapisanym to klony te nie były zwykłymi cielesnymi klonami. Były dużo bardziej autonomiczne niż na przykład moje kamienne klony, po ich śmierci informacje wracały do użytkownika, a do tego potrafiły użyć dość sporego wachlarza technik. Minusem był ich koszt chakry, który zwiększał się z każdym kolejnym stworzonym klonem ale mając takie możliwości nie było to aż takie bolesne. Tak czy inaczej zamierzałam zachować technikę dla siebie i zamierzałam nie wspominać o niej w moim raporcie. Zwój zapieczętowałam w tym samym zwoju, w którym zapieczętowałam zwój z poprzednią techniką.
W wiosce od razu udałam się złożyć raport i po zapłatę, sprawę zwoju pominęłam uznając go za część zapłaty.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ranga B