[B]Nara Rin - czyszczenia dawnych problemów

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[B]Nara Rin - czyszczenia dawnych problemów

Postprzez Yami Saiko » 12 lis 2018, o 02:20

Po zakończonej wizycie w wieży Hokage, Nara Rin była praktycznie uderzona nudą i brakiem perspektyw. Na szczęście bądź nieszczęście, jeden z shinobi dostrzegł ją zmierzającą w kierunku centrum.
-Przepraszam najmocniej! Rin-san! Zwój mam do oddania! - rzekł chłopak w wieku szesnastu lat o czarnych włosach, brązowych oczach, noszący kamizelkę Chunina. Zerknęłaś na wyciągniętą rękę i dostrzegłaś wspomniany przedmiot, który był zapieczętowany typowym znakiem Radnych. Najwidoczniej będziesz musiała się wrócić do tego samego budynku tyle że skierować się w zupełnie inne skrzydło. Informacja wewnątrz mówiła jedynie o chęci spotkania, zero detali. Czy zdecydujesz się odpowiedzieć a może zignorujesz? Decyzja należała do Ciebie..
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [B]Nara Rin - czyszczenia dawnych problemów

Postprzez Nara Rin » 12 lis 2018, o 02:53

Spotkanie z Hokage-samą było dość osobliwe, gdyż sam Hokage był dość osobliwy i to nie w przyjemny sposób, wiem, że to nie przystoi tak myśleć o liderze mojej wioski ale wydawał się bucem i patrząc na to jak się zachowywał to był bucem. Z moich rozmyślań wyrwał mnie chłopak, kurier, a razem ze zwojem. - Arigatou - odparłam zabierając przesyłkę od listnosza. Gdy go przeczytałam lekko się zirytowałam, naprawdę Rada Wioski nie mogła się ze mną skontaktować od razu gdy wyszłam z biura Hokage? Naprawdę woleli zmarnować czas zarówno mój, jak i swój oraz kuriera? Do tego dochodzi jeszcze marnowanie pieniędzy zapewne wioskowych bo nie wydaje mi się, by ktokolwiek z nich sam zapłacił z własnej kieszeni. Westchnęłam i nie myśląc już dłużej o marnowaniu publicznych pieniędzy odwróciłam się i udałam się w miejsce spotkania.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Yami Saiko » 15 lis 2018, o 17:26

Czy było to marnowanie czasu i pieniędzy podatników? Prawdopodobnie. Czy Rada jednak wiedziała o Twoim spotkaniu z Hokage? Zapewne ta wiedza im wpadnie ale dopiero wtedy kiedy Takeru postanowi spisać raport i przedstawi go pozostałym. Ciężko było Ci jednak stwierdzić jakie podejście do biurokracji miał tutejszy Kage oraz jakie relacje miał ze starszyzną.

Po szybkim powrocie i ponownym wejściu do budynku, skierowałaś się do skrzydła gdzie znajdowały się biura jednych z najważniejszych osób w wiosce. Po zapukaniu wpuszczono Cię do środka.
-Witaj Rin-san. - powiedziała kobieta o długich blond włosach, średniego wzrostu o bardzo małym dekolcie -Zostałam przydzielona do wyjawienia Ci szczegółów powierzonego zadania. Niestety, Radni nie są teraz dostępni. Interesy wioski. - uśmiechnęła się w Twoją stronę i gestem ręki zaproponowała krzesło przy biurku -Napijesz się czegoś?
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 15 lis 2018, o 19:20

Eh, jak zwykle, rada coś ode mnie chce ale są niedostępni. "Interesy wioski", tak jasne ja już wiem jakie "interesy" ich zajmują. No ale nie będę przelewać mojej frustracji na dziewczynę, która została mi przydzielona do wyjaśnienia szczegółów. - Ohayo ... - zaczęłam i zawiesiłam głos zdając sobie sprawę, że nie znam imienia mojej rozmówczyni i mając nadzieje, że zaraz je poznam. - Zielonej herbaty jeśli to nie kłopot - odparłam zajmując zaproponowane mi krzesło. Gdy dostałam mój ulubiony napój, wzięłam jego kilka łyków rozkoszując się smakiem i zapytałam - A więc czego dzisiaj ode mnie oczekuje wioska i rada? -. Czekając na odpowiedź dalej popijałam herbatę.
Obrazek

Postprzez Yami Saiko » 17 lis 2018, o 03:21

Przyglądała Ci się czekając na jakąkolwiek odpowiedź lub reakcję. Usłyszawszy o zielonej herbacie natychmiast sięgnęła do jednej szuflady..
-Już patrzę. - odparła po włączeniu czajnika. Usiadła tuż obok Ciebie, pomijając kompletnie miejsce przy biurku Radnego. Najwidoczniej szanowała pewne granice jak i swoją własną rolę czy wkład w cały ten mechanizm Konohy.
-Nazywam się Mihoya. Obecnie można mnie uznać za osobę o bogatym doświadczeniu... biorąc pod uwagę kategorię stażystki. Ze wszystkich nowo zatrudnionych urzędników pełnię tę funkcję najdłużej. Nie wiem czy to krok do przodu w mojej karierze bądź zwyczajny test kompetencji... ale los nas tutaj przypałętał. - rzekła a czajnik się zagotował. Trunek został nalany do dwóch naczyń, eleganckich kubków.
-Twoją misją jest udanie się do pewnej wyznaczonej kryjówki w Kraju Ziemi. Od dłuższego czasu kilku agentów przypisanych do tej lokacji przesłali nam dość niepokojące raporty. Najwidoczniej dawne jednostki przynależne do Hi no Kuni zaległy tam, odcinając się kompletnie od naszej jurysdykcji. Sam ten fakt jest karany ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo skradzionych przez nich informacji. Trudno ocenić o jakie chodzi i jak wielkiej są wagi.. niemniej jeżeli dostaną się w ręce "sojuszników" postawi to nas w gorszej pozycji politycznej. - przyglądała Ci się dość uważnie ale z delikatnym uśmiechem na twarzy -Wiemy o trzech jednostkach lecz nie mamy informacji kto im może towarzyszyć. - sięgnęła po zwój i dała Ci go do ręki -W środku opisane są zebrane szczegóły, które mam nadzieję ułatwią Ci nawet w sposób minimalny wykonanie zadania. Oczekujemy ich eliminację, pozbycie się ciał lub dostarczenie ich do Konohy i zniszczenie wszelkich danych jakie wykradli oraz posiadali. - wzięła oddech -Jakieś pytania Rin-san? - skończyła na ten moment.
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 18 lis 2018, o 02:02

- Miejmy nadzieję, że to jedno z tych dwóch, a nie po prostu lenistwo radnych i chęć zrzucenia obowiązków na stażystkę -[b] odparłam i naprawdę miałam taką nadzieję bo gdyby to były moje typy to świadczyłoby to o dużo gorszej kondycji wioskowej administracji. [b]- I mam nadzieję, że moja misja pokaże im twoje kompetencje i cię zatrudnią - dodałam po chwili, cóż zawsze warto być miłym, ona przynajmniej wygląda na kogoś kompetentnego.
- A więc dezercja i do tego możliwość zdrady tajemnic wioskowych, rozumiem - pomyślałam na głos, te dwie zbrodnie, a zwłaszcza ta ostatnia zasługują na karę, a śmierć nie będzie zbyt wielką z nich. Jak wszyscy wiedzą "sojusze" w naszym świecie są tylko kruchymi aktami o nieagresji, a wszelkie pokazy przyjaźni między wioskami jak na przykład wspólny egzamin na chuunina nie będą miały znaczenia w momencie gdy, inna wioska dostanie informacje o naszych słabościach i postanowi je wykorzystać. Nie miałam złudzeń, że możliwe, że kiedyś będę mogła musieć walczyć na śmierć i życie przeciw znajomemu z innej wioski i miałam nadzieje, że dam radę. Jeśli ich egzystencja daje możliwość na wybuch wojny to z chęcią zakończę ich żywot.
Dopiłam herbatę - Napój był świetny Mihoya-san - i zaczęłam czytać informacje zawarte w zwoju. Pozbycie się ich ciał nie powinno być problemem przy mojej znajomości katona.
- Tylko jedno, czy będzie mi ktoś towarzyszył? - zapytałam, to było dość ważne, jakikolwiek tropiciel byłby przydatny i to bardzo ale dam sobie radę i bez niego
Obrazek

Postprzez Yami Saiko » 8 gru 2018, o 02:50

Stażystka uśmiechnęła się na Twój początkowy komentarz, który praktycznie potencjalną winę mógł zwalić na starszyznę niż na nią. Najwidoczniej zbyt długo tu pracowała i zbyt wiele od siebie dawała by lekko przyjmować krytykę, szczególnie kiedy nie jest ona zasłużona. Wzięła kolejny łyk napoju i wysłuchała dalszej części Twojej wypowiedzi. Dostrzegła iż zrozumiałaś cel i zadanie misji. Miałaś natomiast dość dużą swobodę jak problem rozwiązać o ile oczywiście kwestia ta będzie uznana za zadowalającą. Szybko mogłaś sobie wyobrazić że niezależnie jak wiele zdziałasz, całość poleci do Twojej teczki do jednej z wielu szuflad w archiwach. Czy ktoś to doceni na dłuższą skalę? Trudno powiedzieć. Życie shinobi lub kunoichi o to przeważnie służba innym o ile nie było się nukeninem.

-Bardzo mi przykro to stwierdzić ale zlecenie te nie ma dopisku o potencjalnej pomocy. Nie jestem pewna czy to przez brak w zasobach bądź jakiś test ze strony osób wyżej stojących ode mnie... aczkolwiek będziesz musiała poradzić sobie sama. - złapała oddech by przyjrzeć Ci się dokładniej. Po niespełna dziesięciu sekundach ciszy odparła -W razie kłopotów możesz próbować prosić o pomoc potencjalnych zwiadowców Kraju Ziemi o ile tacy będą w okolicy. Panuje między nami wstępny pokój więc raczej nie powinno być aż tak trudno by zdobyć ich poparcie w tej sprawie. Aczkolwiek... jest to wewnętrzna sprawa Konohy. Wtajemniczanie w śledztwo inne wioski o ile korzystnie militarnie słabo będzie wyglądało w raporcie, zwłaszcza kiedy starsi od nas na odpowiednich funkcjach niezwykle mocno starając się zachować swoje własne tajemnice. O ile nie nazywamy innych wrogami, dawanie im dodatkowych atrybutów może źle wpłynąć na przyszłość wioski. Chyba rozumiesz.. - skończyła mówić.

Zwój oczywiście z podstawowymi danymi i mapą trafił do Twoich rąk.
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 8 gru 2018, o 21:44

Odpowiedź stażystki jedynie potwierdziła moje przypuszczenia, nie dostanę nikogo z wioski a jedynie mogę prosić o pomoc zwiadowców skały - Doskonale rozumiem sytuacje. Lepiej nie dawać "sojusznikom" powodów ani sposobności do stania się wrogami - skwitowałam. Może i ułatwiłoby mi to zadanie ale mogłoby spowodować niechciane skutki. Jeśli już będę musiała kogoś się spytać to podróżnych lub miejscowych wieśniaków i to też nie w sposób oczywisty. Im mniej osób wie tym mniejsza szansa na wyciek tajemnic.
Wzięłam do ręki zwój i mapę i zaczęłam je studiować, a gdy stażystka nie miała już nic do dodania wstałam od stolika, - Do zobaczenia Mihoya-san. Mam nadzieje, że po moim powrocie przestaniesz być tylko stażystką - pożegnałam się lekko skłaniając głowę i ruszyłam w stronę bramy.
Obrazek

Powrót do Ranga B