[D] Maji Eiji #7

Na potrzeby Misji Samodzielnych rangi D i C.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[D] Maji Eiji #7

Postprzez Maji Eiji » 21 maja 2020, o 13:49

Obudziłem się z rana, czując lekkie łaskotki na twarzy, spowodowane wpychający się do mojego pokoju wiązkami światła. Nie spałem. Przynajmniej nie tak w pełni, po prostu położyłem się na łożu i powolutku oczy zaczęły mi się sklejać z sobą. No jakby tak pomyśleć to faktycznie lekko mi się przysnęło. Spojrzałem na zegar, niedługo miałem odebrać kolejną misję przyznaną mi przez gabinet. Wstałem z łóżka, idąc w kierunku wyjścia z domu, a następnie z dzielnicy klanowej wyszedłem. Teraz zostało iść prosto, do odpowiedniego pomieszczenia, a potem na misje. Po chwili za moimi plecami już zatrzasnęły się głośno drzwi biura rady. Dostałem kolejną już z serii misje rangi D. Otworzyłem go, spoglądając na jego treść.- Do wioski Suna Gakure no sato zawitał niedawno kurier, który oddał je na pocztę. Jednak okazało się z czasem, że jest ich wyjątkowy natłok, przez co poczta sunny poprosiły nas o pomoc, oczywiście zaakceptowaliśmy zlecenie, które teraz przekażemy twojej osobie.~~~rada wioski piasku”. To zadanie nie wyglądało już tak źle. Prosta zabawa w listonosza raczej nic nie może się zepsuć….prawda? Uśmiechnięty ruszyłem do przodu, chowając zwój za plecy.

Po półgodzinnym powolnym chodzie chłopak wreszcie znalazł się pod budynkiem poczty dziwnie umiejscowionym obok naturalnej bramy wioski. Dziwne jest takie coś. Praca na poczcie. No nic przynajmniej zdobędę nowe umiejętności,chociaż mogą się nie przydać, to warto takie posiadać. Spojrzałem jeszcze raz na drzwi. Drewniane, ładne. A czemu tak ten moment przedłużam? Przecież mnie to nie zje prawda? Wziąłem głęboki oddech, uderzając dwa razy w drewnianą fakturę drzwi. Następnie złapałam klamkę i otworzyłem drzwi do obskurnego pomieszczenia. Wszędzie były paczki i listy. Wszedłem trochę głębiej do pomieszczenia, rozglądając się wokół mojej osoby. By zobaczyć ile tego wszystkiego, tutaj było. Niedługo później dotarłem do kolejnych drzwi. Czyżby to było wejścia do właściciela tego przybytku, a plakietka obok drzwi mnie jeszcze bardziej przekonała do takie rozwiązania. Teraz, zapukam i będę mieć już to wszystko za sobą. Kiedy tylko to zrobiłem, udało mi się usłyszeć głos z wnętrza. Wszedłem do środka, zauważając starszą kobietę w okularach siedzącą za biurkiem.- Witaj młodzieńcze. Jesteś najpewniej shinobi, który ma pomóc naszej poczcie i jej listonoszy w dostarczaniu przesyłek do mieszkańców.-Odparła, nawet nie spoglądając na chłopaka. Przy wyjściu jest duży wiklinowy worek. To są właśnie listy, które będziesz musiał zanosić do adresatów. Jasne mam nadzieje, a teraz do widzenia.-pomachała mi lewą ręką, dając mi do zrozumeinia, że mam stąd jak najszybciej spadać. I z dosyć wielką chęcią zrobiłem to, zabierając po drodze jedną z toreb.

Kiedy już wyszedłem z pomieszczenia i odetchnąłem świeżym powietrzem, może lekko mi lepiej, że teraz nie będę musiał siedzieć w tamtym miejscu? Może tak, może nie zobaczymy. Ruszyłem przed siebie, otwierając szarą torbę przed sobą. Wyjąłem pierwszy z nich wszystkich. Biały i znaczek nic niezwykłego. Spojrzałem na adres. Nie powinien być aż tak daleko, jednak lepiej gdybym spytał kogoś. Tak też zrobiłem. Kiedy dowiedziałem się, że ta ulica jest po drugiej stronie wioski. No nic musiałem zacząć sprawdzać, czy tu nie ma jakiejś. Zajrzałem do worka kolejny raz, przeszukując go w poszukiwaniu listów. Po chwili wyjąłem z trzy koperty i jedną małą paczuszkę. Zacząłem po niej krążyć, szukając wyznaczonych numerków. Niektóre były po wykrzywiane, przez co problem z ich rozpoznaniem narastał. Najpierw znalazłem drzwi, przez które przełożyłem paczkę. Następnie przyszedłem pod różowy, zielony czerwony i niebieski domek. Wszyscy właściciele domostw otwierali drzwi z uśmiechem, odbierając swoje własności. Czyżby była jakaś loteria? W której brali udział wszyscy mieszkańcy sungakure? Dlatego taki natłok listów? Jednak widniejący na listach najróżniejsi adresaci, utwierdzili mnie w przekonaniu, że jednak tak nie jest. Następna paczka była do siedziby klanu Hotaru. Powinna być po drodze do tego pierwszego listu.
Wszedłem na osiedle należące do klanu. Widać było po lewej i po prawej chodzących przez nią członków. Czuł się jak intruz? Tak, szczególnie że spojrzenia ludzi zamieszkujących to miejsce były z lekka nieprzyjazne. Paczki i listy położyłem przed głównym budynkiem, niech sami rozdają to, jak nie było dokładnych adresów, to musieli sobie poradzić z tym sami. Ruszył dalej, jednocześnie rozdając paczki przy adresach, przez które przechodził. Raz musiał nawet szybko zwiewać z podwórka przed wrednym pieskiem, który widocznie próbował ugryźć jego płaszcz. Po chwili drogi dotarłem do końca wioski. Worek na listy już był pusty, dlatego zwinąłem go i zacząłem trzymać takiego w lewej ręce. Powoli podszedłem do różowego domu, pukając w jego frontowe drzwi. Otworzyła mi pani, której nie dawno pomagał w opiece nad psem. Widocznie nie zwróciła na to uwagi. Odebrała list i zamknął za sobą drzwi. Odetchnąłem głęboko, spoglądając w niebo.

Po pewnym czasie znalazł się pod budynkiem poczty. Wszedł do środka, tym razem jednak on był o wiele bardziej schludny oraz nie miał walających się wszędzie papierów. Czyli, najpewniej zostały już rozniesione po wiosce. Wszedłem do biura dyrektor budynku.-Dzień dobry proszę pani. Listy zostały już rozniesione.- powiedziałem, wyczekując reakcji kobiety. Tamta podniosła głowę, wyjmując i kładąc na biurku potwierdzenie i pieniądze, a następnie bezsłowa powróciła do pracy. Z uczuciem niepewności podniosłem oba obiekty, po czym wyszedłem z cichym, dziękuje na ustach. To był koniec na dzisiaj, teraz można było odpocząć.
Spoiler:

Ranga: Chūnin

Re: [D] Maji Eiji #7

Postprzez Hyūga Eijiro » 23 maja 2020, o 00:20

Akcept

Gracz Maji Eiji otrzymuje:
+ 1 Misja D
+ 1 PD
+ 5 PN
+ 200 Ryō
Inne wynagrodzenie:

Pamiętaj o dodaniu równowartości Twojego wynagrodzenia do skarbca Twojej wioski.
Obrazek

Mogę poprowadzić misje D i C
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Powrót do Samodzielne