Team Seitaro

Uwaga, gracze organizują drużyny sami ze sobą, wedle swojej woli dogadując się z innymi. Forum oficjalnie nie prowadzi już systemu drużynowego. Obecne drużyny mogą być dalej prowadzone w dziale drużyn, nowe są już całkowicie rozwiązywane w fabule po uzgodnieniu między członkami drużyny i senseiem.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Team Seitaro

Postprzez Maji Hitoshi » 8 sty 2020, o 23:48

Imię i Nazwisko postaci: Jak widać
Planowany rozwój postaci pod względem umiejętności: Jeszcze nie wiem, ale Jiton na pewno. Pewnie głównie żywioły
Uzasadnienie: Sam mnie tu zaprosiłeś kappa

Jiton
Spoiler:

Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Team Seitaro

Postprzez Maji Seitaro » 8 sty 2020, o 23:58

Relacja mistrz & uczeń, biorę. Jak i ty znikniesz, to będzie to dowód na to, że moja rola jako sensei to przekleństwo graczy
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • - Kaguya Memoshi - pakt
  • -

Głos Seitaro
MK: [b]Reiwa

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny