Drużyna 15

Uwaga, gracze organizują drużyny sami ze sobą, wedle swojej woli dogadując się z innymi. Forum oficjalnie nie prowadzi już systemu drużynowego. Obecne drużyny mogą być dalej prowadzone w dziale drużyn, nowe są już całkowicie rozwiązywane w fabule po uzgodnieniu między członkami drużyny i senseiem.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Drużyna 15

Postprzez Kōseki Dākukirā » 14 maja 2020, o 14:23

Drużyna pod przywództwem Kousekiego Dakukiry zrzeszająca Geniniów z Iwagakure. Ta drużyna oferuje to samo co inne, liczę tylko na aktywność aby nie blokować misji.

Lider:
Kōseki Dākukirā

Członkowie:
Kurogane Takeshi
Maji Atari

Chętni mogą zgłaszać się pod spodem, wzór dowolny.
Ostatnio edytowano 15 maja 2020, o 18:15 przez Kōseki Dākukirā, łącznie edytowano 2 razy

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Drużyna 15

Postprzez Maji Atari » 14 maja 2020, o 23:46

No to ja pierwszy.
Maji Atari- Powód przyłączenia
chciałbym rozwijać postać w drużynie aby mieć z kim spędzać fabularnie czas. Dodatkowo twoja postać dostaje ciekawe zadania od kage więc będzie dobra zabawa.
Czemu ja- no bo któż by inny? HA! a tak serio, dostaniesz postać która będzie chciała się rozwijać w Fuiny a więc powinna być mocno przydatna. Dodatkowo jestem bardzo aktywnym graczem.
Czego oczekuje- rozwoju postaci, przygotowania do CE oraz fabuły, ale z tego co widze to mamy zapewnione

Ranga: Genin

Postprzez Kurogane Takeshi » 15 maja 2020, o 18:04

Kurogane Takeshi.

Gram tankiem ~ Kurogane -> Jikkukan -> Pasywny CS
Ślepą postacią. (work in progress)
Potrzebuje.
Przeszczepów od zwierząt.(work in progress)
Przeszczepu od Hebi. (?)

Oferuję nietypową fabułę, bezkonfliktową postać oraz zabezpieczenie akustyczne. (Takeshi gra na japońskich odpowiednikach fletu i gitary)
Mowa jest srebrem. Milczenie złotem.
Obrazek
Mówiąc jest łatwiej, wyjść na idiotę.

Ranga: Uczeń

Postprzez Shinzō Hiroto » 17 maja 2020, o 22:24

Również chciałbym się zgłosić. o ile jeszcze można Z aktywnością nie powinno być problemu, ewentualnie będzie trochę gorzej w czerwcu ze względu na matury
Lubię grać drużynowo, jest to zabawniejsze i ciekawsze od grania solo, stąd moja prośba
Planuję rozwijać się we wszystkie pięć żywiołów jak to na kakuzu przystało, mam nadzieję, że nikomu nie będzie przeszkadzało jak w przyszłości ukradnę jakiemuś wrogowi Iwy serduszko. Nie wiem jeszcze jak ze stylem walki, waham się między szermierką a zwykłym taijutsu

Ranga: Genin

Powrót do Drużyny